Youtube - zanimljive makete, diorame, modeli

Damir

 
Osoblje foruma
[okvir]U ovu temu postavite video materijal koji je usko vezan za naš hobi (zanimljive makete,diorame i modeli),a za koji vi mislite da vrijede pažnje. Nije nužno da video materijal bude sa Youtube-a!
Uz video napišite u par riječi što je na videu prikazano.[/okvir]

&feature=related
 

Killer9990

Poznati forumaš
Ooooooohhhhhhh Mmmyyyyyyyy Gooooodddd
:eek:

Ne znam da li je impresivnija maketa , ili samohodni modeli ili 'light show' ili sve skupa .....

>8-o:


Što reći osim možda ....

:win1:
 

Damir

 
Osoblje foruma
Maketa je vrh-vrhova! Odlični detalji,modeli,FCS :naklon:
Samo zidni crtež koji bi trebao predočiti brda i šumu nikako mi se ne uklapaju :(
Kad su već toliko love uložili u sve zajedno onda su mogli unajmiti i nekoga tko ima smisla za crtež ;)
Inače je sve 5!

 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Damir kaže:
Samo zidni crtež koji bi trebao predočiti brda i šumu nikako mi se ne uklapaju :(
Kad su već toliko love uložili u sve zajedno onda su mogli unajmiti i nekoga tko ima smisla za crtež ;)
Inače je sve 5!

Meščini da nisu u pitanju crteži niti eventualni talent onoga tko ih je slikao, već mi se vidi da su u pitanju isprintane fotografije krajolika na većem formatu, pa zalijepljene na "zid".

Na 8:35 - "...a kakav to ima šnjof...?"
 

Damir

 
Osoblje foruma
Wile E Coyote kaže:
već mi se vidi da su u pitanju isprintane fotografije krajolika na većem formatu, pa zalijepljene na "zid".

Dobro kažeš!
Ali,i print jako loše izgleda :(
 

NClight

Hybernated
Vrhunska automatika, pokret, modeli i animacija... u N-u, Z-u i T-u! Legendarni Scenic and Undecided Railway http://scenicedandundecided.net

Ukupno 77 video numera na adresi: http://www.youtube.com/user/jdk1928/vid ... e=1&view=0
Naći ćete i video najmanje makete i stvarčica u Z i T mjerilima!

Za zazubice... N gorila savija šipke kaveza

Preporučam i najnoviji video na bazi poznatog filma "Konačan pad" (samo za one sa jakim smislom za humor i dobrim engleskim!)


H0nanisti, pogledajte sve, nećete požaliti >:)
 

Damir

 
Osoblje foruma
Bravo Davore :palac_gore:
Ova maketa mi je iako Marklin-ovska jedna od najvećih favorita u modelarskom svjetu!
Video su snimali profići,a evo i linka na STUMMIFORUM na kojemu se sve to može kronološki pregledati. ;)
 

Davor

Veteran foruma
Umetnost. Svaka reč je suvišna.
A ko ne bi želeo da mu se maketa ovako snima. :D
11839922.8b6c38e9.jpg
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Kadrovi odlični, maketa perfektna, no jedno mi ipak smeta. Trajanje scena prekratko, barem po mom sudu...taman pomislim kako ću jedno vrijeme letjeti znad makete, kad ono par sekundi, i već nekaj drugo....
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh