Zašto se isplati kupovati Maerklin?

1borna

Veteran foruma
To je jedno od najboljih ulaganja, jedino treba što duže čekati ......
S70 Märklin 3019.1 GS800 grün E-LOK Da SJ
EUR 980,00 link
Ta lokomotiva je rađena od 1957 do 61
Drvena poput moje nove prinove postiže več sada (nakon 30 godina) cijene iznad 500 EUR

Dani

Aktivan član
Supporter (2016)
Nadajmo se da ACME nece ponoviti Goša vagone za par godina opet.
Ako je ovo "one time serie production" onda ce sigurno biti i trodupla cijena u buducnosti za ACME JZ setove.

nik

Veteran foruma
Nadajmo se da ACME nece ponoviti Goša vagone za par godina opet.
Ako je ovo "one time serie production" onda ce sigurno biti i trodupla cijena u buducnosti za ACME JZ setove.
Neće.
Ima još puno toga za napraviti što još nije.
Za više desetljeća proizvodnje.

Sviđa mi se: Mon

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
@1borna ako se smijem nasaliti da se neljutite.. ;)
Ovo je dokaz zasto marklin ne treba kupovati..
jer ako ga kupujemo da ga preprodamo ili da nekad ako bi ga prodavali dobijemo neke novcw.. i da treba cekati 50 godina.. to je dokaz protiv a ne za heheheh
Malo se salim
Al ima smisla...

I magnetic za frižider star 50 godina vrijedi 50 puta vise.. jer je raritet ..a ne sto je kvalitetan i mocan..precizan il sta vec ;)

1borna

Veteran foruma
Naravno da se ne ljutim, drago mi je da je ova tema interesantna.
Nešto vrijedi nakon dužeg vremena onoliko koliko su drugi spremni za to dati (općenito)
Neki stari modeli koji su bili slabo traženi i zbog toga kratko rađeni danas imaju daleko veću cijenu od
brojnih skupljih kojih ima još jako puno na životu.
Ja ću jednog dana (nadam se dalekog) dio svoje zbirke razdijeliti rodbini, prijateljima a nešto pokloniti
i HŽM-u (ako bude još postojao) dok ću najstarije dobro prodati?
/to se zove ulaganje u budućnost/
:pozdrav:

romi

Član foruma
Kad smo več kod kupovine onda vam toplo preporučam da se ne zaluđujete da če te jednog dana dobro zaraditi,sve če to otiči u otpad!!!!ili potomcima koji če najvjerovatnije to sve razbrčkat i podijeliti ili več što???
Uživajte u svemu tome što imate i pokušajte naći nekoga koga to stvarno veseli kao što veseli nas i u određenom trenutku barem napišite kome darujete to sve u testamentu ili poklonite prije nego što bude prekasno .Ja se spreman na to ;)

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Na vrh