Zgrada - Pošta i Općina

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Na sredini desnog ugla nedostaje jedna kockica....treba pažljivo sve pregledati dok nije kasno!
Hvala na komentaru :) kockica na toj visini na svim kutevima zgrade namjerno nije postavljena jer ce na toj visini biti ugradjena stokatura. Zbog toga sam ranije radio probu s prozorima :) hvala na detaljnom pregledu :)
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Fasadu sam napravio airbrushem i izgleda jako realno uzivo. Sada su na redu detaljni radovi. Na temeljnu boju nanio sam prvi sloj bijele boje koja ima teksturu da istakne kamene kocke na kutevima zgrade. Manje greske biti ce naknadno popravljene. Zatim ide wash da se istaknu fuge. Pa metalik pigment boja za prozorske okapnice. Prozori i sukature sam obojio isto air brushem. Prije svih radova nanio sam Tamiya temeljnu boju.
Evo kako idu radovi.
IMG_2015011134130.jpg

Nakon temeljne nanio sam bijele boju na prozore svijetlu oker na zidove :)
IMG_201501112283.jpg
Sve je to jos daleko od zavrsetka jer ce detaljiranje prilicno potrajati. Koristim kist 000. Kucica je daleko manja nego sto izgleda na slici :)
 
Last edited:

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
razlog radi kojeg je gradnja stala je manja nezgoda...
Kucica je stajala u vrecici da ne skuplja prasinu:zvizdi: ..... supruga je mislila da se radi o smecu pa ju je "spljostila" I zahvaljujuci cistoj sreci nije zavrsila u smecu.. Da li to treba nazvati srecom u nesreci ili..?:hihihi:
Sada predstoji popravak pa nastavak radova.:cool_2:
DSCF3186.jpg :zvizdi:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh