Zlaja - Moji modeli HO

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
pokušaj rukama malo podignut vagone pa ih onda nakopčat, vjerojatno kinematika ima preveliki zazor pa se povuće natrag. imam isti problem sa jednim roco podigneš centimetar i onda ide a u vožnji nema nikakvih problema. ako ne ide onda treba pobrusiti nem utor sa zadnje strane.
Hvala kolega.... odličan savjet :palac_gore:
Možda sam ih i ja pomakao nabijajući kopče :crazy: ako i ne dobra fora ovo za pobrusiti ;)
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Sporočamo Vam, da sprejemamo naročila za potniške vagone v merilu HO (1:87)

do 31. Julija po prednaročniški ceni za:

· ACME 52842: HŽ ležalnik 2R, cena 54,90Eur

Gubim se u onim temama o vagonima pa cu u svojoj temi ovde se nece nitko ljutiti ;)..

Koji je ovo vagon?? Koja shema bojanja??
Nisam upratio novitet..
Naravno predbiljezit cu se al samo da vidim za sta :)
Pomagajte :(
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Its ok.. naso pravu temu... ;) i odgovor..
dakle sada cekamo plavi HZ set kao sto su za JZ izbacili .. @nik jel tako?? Ili previse ocekujem??
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
evo da nebude da su samo cestovnjaci...

prije par mjeseci ja am bio krivac @Davor -vih muka kod kupovine HŽ Klein modellbhan teretnjaka za kolegu :)..
e pa ja sam bio taj ;)
Davoru se ne mogu dovoljno ni zahvaliti ni odužiti za pomoć.. @Davor još jednom VELIKO HVALA !!! :respect:

Evo da ih poslikam provizorno s žutkom..
Doće i ona na red.. samo mi pantografi fale.. ostalo sam sve manje više pribavio.. možda još koja sitnica..
al mi se jednosvano ne da, al baš neda pilati šasija lokse da uknapujem ..pa sve stoji već dugo dugo...
Evo par slikica...

20141124_205104.jpg 20141124_205056.jpg 20141124_205047.jpg 20141124_205040.jpg 20141124_205029.jpg
 

Davor

Veteran foruma
Zlajo meni je drago da sam ti omogućio da dođeš do modela koji si toliko dugo "lovio".
Sve ono manje lepo je davno zaboravljeno i verujem da uživaš u ovim izuzetno lepim modelima. :pozdrav:

Nećeš mi zameriti što upadam sa par :fotic: koje sam načinio kod sebe.

HŽ Eas.JPG
HŽ Eas 1.JPG
HŽ Eas 2.JPG

I za kraj, utovario sam malo rasutog tereta i poslao u Mostar.
HŽ Eas 3.JPG
 
Last edited:

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
@Damir mi je ljepo rekao na sajmu "Zlaja ovaj tu štand je za tebe" (naravno roco minitanks vojna kompozicija s vagonima i KFOR i IFOR vozilima jooooooj ) a ja nepazarih ništa.. i nemogu prežaliti :(

večeras naletih i za utjehu na ebay-u kupih ovaj bombončič..

hz zeleni.JPG
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
hsh-2008 ?
Pa kolika ti je poštarina do tebe.
Inače taj prodavatelj zna imati često stvarčice koje nam mogu odgovarati!
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Da da.. to je taj.. bagatela sam ga dobio :)
Postarina do mene... nisam ni pito.. kad sam vidio vagon automacki sam roknuo cifru ;) (a prosao odlicno)
Nakupovao sam jos neki stvari (vecinom figurice roco minitanks) moram vidjeti sta jos ima mada onako sam preletio nije mi bas nesto zapelo za oci..

A sve cu za Austriju poslati.. blizi se Bozic rodbina ce brzo doma ;) tako da ce i postarina biti minorna... (za ovake stvarcice se isplati muciti rodjake ;) )
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Da to je bio tocno taj..
Ma najgore je sto sam se bio vratio pred kraj susreta i bili su jos tu al ih nisam uzeo..
otiso sam na druzenje s kolegama..a i bila je ona frka oko onih barcod jesu nisu numercije i to.. zasjedili samo se..
kad sam poso kuci i izasao vani..pozdravio se s Danijelom.. e tad je bilo kasno heheheheh
bas su mi ostali na zao... :(
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Ajd drago mi da je završila kod tebe, a baš sam imao volju za kupovinu i odustao od daljnjeg dizanja cijene.
I mogu ti reć da si je dobio po vrhunskoj cijeni! :aplauz:
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
:)
Dobro me poslo s ovim prodavacem ;)
Hvala za asistenciju tj.. ne dizanje ponude..e to je forumaska solidarnost na djelu !!!!
Evo ja sam zasada gotov s kupovinom kod ovog prodavaca ;)
(Ako budes nekad "bidao" javi na pp da ne dizemo sami sebi cijene) ;)

Inace postarina je za onaj vagon i jos sitnica bila 8.99 eur za Hrvatsku ..(napravio mi je bio racun)
Tako da je i po tom pitanju prodavac ok..
Sada vec s loksom zbog tezine ne ide tako pa ce svakao ici u Austriju..
Al evo da nije zgoreg znati za postarinu..
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh