Zlajina HO kolekcija vojnih vozila

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
također MI 24 .. koji će biti ponos kolekcije..

vjerovatno će čekati MI 8 da izađe u mjerilu 1/87.. dotada .. ide diorama u 1/100 mjerilu..
šteta što proizvođaći letjelica nemaju nos za ove 1/87 modele.. (mislim ima tu pomaka al fali većina povjesni legendi)
ovaj proizvođač radi dobar posao ;)

20141116_190941.jpg

20141116_191049.jpg
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
UN kolona (ima i nesto UN kamiona al nemogu ih sve nac..kao i neke pinze vojne)
U svakom slucaju jos koji UN transporter vjerovatno marklin i bit ce kompozicija s UN teretom kao i kamp ili u najmanju ruku neka UN kontrolna tocka :)

20141123_010302.jpg
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Danas mi je preko kolege @lebic stiglo nesto sto dugo zelim kupiti..

Trident ali metal kit!!!!!
Slika zasada.. otvaranje je u toku..

Jedan sam upravo otvorio.. detalji cudo ..pa i naj sitniji.. tezina.. metal.. realnost na maximumu..
Mali nedostatak komponente neknapuju jedna u drugu kako smo navikli na plastici..malo treba neke detalje tj.sastave popraviti al sve u granicama tolerancije..

Kotači metalni no oni se kome nisu po volji naravno daju i zamijeniti..

20150515_170610.jpg
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
1/110 ovo je New Ray.. i meni je velicinom sasvim ok.. :)



Ps.
(ima Del Prado -ov u 1/144 il 1:160 da nekog nezbuni.. al mislim da je to svakako premalo )
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Posto sam ja prolupao vec..ja onda shvatam Hypija;)
To je njegovo standardno pitanje..i treba stajati tu ispod njegovog avatara ili kao pozdravna poruka:hihihi:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh