Zlajina HO kolekcija vojnih vozila

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Sustav ce biti stacionarni ili ce se koturati na kakvom vozilu?
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Sustav ce biti stacionarni ili ce se koturati na kakvom vozilu?

Jedna ce biti na polozaju na aerodromu a druga ide na plato prikolicu koju ce vući NG mercedes..
Naravno kao '95 na mimohodu :)

Uzeo sam i Zil koji vuce prikolicu s Dwina raketom.. isto koja je bila na mimohodu '95 i prošla je u mimohodu prije NG mercedesa..
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Evo slike :)

images-103.jpeg

Mislim da ima jedna anegdota bas uz ovu raketu na platovki s mimohoda.. da je ovo ustvari bila školska raketa od drveta ;)
Nisam siguran mozda ce netko znat no nije ni vazno
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Za mimohod bi cijevi trebale biti podignute barem jos 3,4 stupnja po elevaciji:hahahaha:.
55-ice su zakon,koja vojska je imala ovu pustinjsku shemu(osim Iraka)?
Nisu montirani sitni detalji,mitraljezi i slicno?
I koje je vozilo na celu kolone?
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
:) .. hmm ovako :)

1. Neces vjerovat al Herpa na ovim 55-ticama nije predvidjela dizanje cijevi (blokirane su) :(
2. A bilo ih je .. sve ove pustinjske zemlje .. (mislim da je Herpa mislila na Egipat s ovom shemom nisam siguran) ma ja sam ih nasao povoljnije a i dobra stvar je da mi nepase nikako ova boja pa mi ih nece bit žao farbati :)
3. Nista nije montirano jer sve je u kutijama kao i sve ostalo dok police nestignu :)
4. Na celu kolone je BTR 50 koji treba doraditi.. antene i poklopce i td (btr 50 je i u mimohodu 95' bio na celu desalona) mada tenkovi nepašu al doce i 72-ce u ulozi 84-cervorke
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Mobilizacija je u tijeku..

Svakom fali prostora.. ja trazim neke modele ima sat vremena ..
Znam da sam.ih kupio u 11 mjesec u 2015..al nigdje ih..
U medjuvremenu sam okupio vojsku na jedno mjesto.. bilo ih je svugdje.. nisam ni znao da ih imam toliko..
Haha.. zeznuto je kad po slikama na forumu provjeravas sta imas na zalihama..
Al nek se najde slika za svaki slucaj

2016-03-13 16.50.48.jpg
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Zil 131 od Herpe..
Od prije imam i one od R&K il kako se vec proizvodjac zove..
Meni se cine identicni..
Smeta me sto je sve sljepljeno..kao da nije Herpa.. nemozes nis rastaviti ni odvojiti :(
A trebam ih par u dijelove...

Slike Herpinog;
2016-05-13 23.47.25.jpg 2016-05-13 23.45.43.jpg
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Imam jednu sliku di sam ja pored takvog zil-a:zvizdi:.ali mi se cini da je na njem raketa bila malo manja

Evo slika.. danas sam slikao..
(Neke sam detalje gledao pa nemam nijednu sliku u komadu nisam ni skuzi da nisam sliko izdaljeg..)
2016-05-29 00.31.14.jpg 2016-05-29 00.31.37.jpg
Prilolica sa raketom na modelu je po meni pogodjena 100 %
Razlika je sto je na modelu truck ZIL157 a u stvarnosti je bio ZIL 153 koji se meni cini kraci.. pa sveukuno u 1:1 ima dojam da je krace..
Al Herpin Zil 157 + ova prikolica = exact model :)
Ps. Mojoj prikolici nedostaje spremnik naprijed (gebraucht model sam kupio.. inace nov model je i to imao)
 

nik

Veteran foruma
ZIL 153 je ovo... :cool:
zil153.jpg

http://sermonak.narod.ru/btr/btr_60.html
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh