Zlajina kolekcija HO cestovnih vozila

manv6

Član foruma
Auf koji kamion :shock: ako ga hoćeš prodat kupujem i ako imaš jeli možeš reći kod inače kamioni su super :)
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Mislim da je kolega Killer9990 bio u pravu da je to exlusiv serija al provjerim kad dojdem kuci za par dana pa napisem kataloski broj i posaljem ti ako ga bude uopce na kutiji :D
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Killer9990 kaže:
Evo kutije/pakiranja za ona 2 kamiona u setu.

A našao sam i link s cijenom i detaljima:

http://www.e-shop-direct.com/eshop/?mid ... a1edeb94e1

Da znam ma,(to je točno taj kat broj i kutija) našao sam ga ja i na e-bayu i Herpi samo ja sam sve kamione brzinski kupio u "lotu" tj. zajedno u paketu i to za novu godinu u Beču nisam ih stigao preuzeti tek do sada nedavno kad su mi ih dopeljali..
Računajući cijene otprilike ja sam jeftinije prošao vjerovatno al sada neznam ni ja koliko bi koji kamion točno koštao..
Cijena mi je u prosjeku odgovarala; jer su potpuno novi kamioni i odlučio sam brzinski :D
tako da ti neznam sad točno al otprilike u prosjeku sam sve jeftinije dobio :ples

manv6 kaže:
Auf koji kamion :shock: ako ga hoćeš prodat kupujem i ako imaš jeli možeš reći kod inače kamioni su super :)
što se tiče ovog solo tegljača crne boje
:arrow: na kutiji ispod bar koda piše ZY.HE028-4769
Mislim da je ovo Herpa radila specijalno za Man :?: :?:
P.S. sorry ali ništa iz kolekcije nije na prodaju LOL
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Killer9990 kaže:
Kažem ti-sve ja znam
;)

Ovako ću ja to reći :prof:
:arrow: Ono što je kolega hyperion za Siku
:arrow: Ti si to istovjetno za Herpu

*mudri* a to ti je veliki kompliment ;)
 

Killer9990

Poznati forumaš
I jel ti stoje TA 2 MAN-a V10 na vitrini ili ?
:razz:

Heće li ići na maketu ili će ostati vitrinske skulpture ?
:razz:
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Trenutno su u orginalnoj kutiji i složene na sigurno :D
Kupio sam moćnu vitrinu ima preko godinu al nikako da je instaliram i poredam modele...

Inače ovakvi primjerci i primjerci tipa ovih će biti u vitrini zaštićeni od prašine.. a na maketi (kad bude) će se definitivno pojavljivati al za potrebe slikanja i za posebne "scene" radi divljenja i uživancije :D ali samo kratko i nazad vitrina.. Prašina je najveć neprijatelj modela i o tome treba voditi brigu... :prof:
 

Killer9990

Poznati forumaš
djzlaja kaže:
Inače ovakvi primjerci i primjerci tipa ovih će biti u vitrini zaštićeni od prašine.. a na maketi (kad bude) će se definitivno pojavljivati al za potrebe slikanja i za posebne "scene" radi divljenja i uživancije :D ali samo kratko i nazad vitrina.. Prašina je najveć neprijatelj modela i o tome treba voditi brigu... :prof:

Pa nisam ni sumnjao niti drugačije razmišljao !

Rekli bi neki: It takes 1 to know 1 !
:aplauz:
 

hyperion

Veteran foruma
djzlaja kaže:
Ovako ću ja to reći :prof:
:arrow: Ono što je kolega hyperion za Siku
:arrow: Ti si to istovjetno za Herpu

*mudri* a to ti je veliki kompliment ;)
Što vi mene tu petljate :D
Ja ću to reći; i ja bi mogao skupljati Herpine i još koje skuplje modele, ali bi ih imao puno manje nego Siku modela. Već sam jednom napisao pa ču opet; tu se radi o vaganju količina : cijena : detaljnost ;)
 

Killer9990

Poznati forumaš
hyperion kaže:
Što vi mene tu petljate :D
Ja ću to reći; i ja bi mogao skupljati Herpine i još koje skuplje modele, ali bi ih imao puno manje nego Siku modela. Već sam jednom napisao pa ču opet; tu se radi o vaganju količina : cijena : detaljnost ;)


A ja ću reći - cijeli ljudski život je takvo vaganje !
:geek:
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Stigo prvi od tri Carama Volvo bagera kupljenih na e-bay-u
Model odličan..
samo sam se iznenadio koliko je manji od Siku Liebherr-a tj koliko je ogroman ovaj Liebherr u stvarnosti :shock:
 

Attachments

  • Graphic3.jpg
    Graphic3.jpg
    125.7 KB · Pregleda: 110
  • Graphic2.jpg
    Graphic2.jpg
    138.8 KB · Pregleda: 112
  • Graphic1.jpg
    Graphic1.jpg
    138.8 KB · Pregleda: 113

Killer9990

Poznati forumaš
Rekli bi neki:
Kol'ko para tol'ko muzike !
;)

Ali osim toga , TAJ Liebherr jest jedan od najvecih
'normalnih' rovokopaca na trzistu tako da je normalna razlika
u velicini !
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Stigla su mi ostala dva Caramina bagera ima par dana..
Modeli su stvarno pre pre dobri.. moćna kombinacija metala i plastike i gume..
Detalji ja bi rekao na maksimumu (oznake, interijer kabina, maksimalna funkicionalnost kao u stvarnosti)
Stvarno tko nema modele nek kupi neće se pokajati.. LOL
- Na traktoru, zadnja ruka/kašika se pomjera vertikalno s ljeva na desno (dužinom zadnje stranice baš kao u pravog) a prednja se također može rastvoriti..uz naravno sve ostale funkcije koje svi modeli imaju tj očekujemo da imaju; također imaju komande ugrađene s obe strane i brisači na staklima
- na bageru točkašu osim svih sitnih detalja stope se spuštaju a i daska/ralica je naravno pomična što je standard ali i poklopac iznad nje se može spuštati i podizato do razine da nesmeta rotiranju kabine tj gorenjg djela bagera...
 

Attachments

  • Graphic9.jpg
    Graphic9.jpg
    105.3 KB · Pregleda: 74
  • Graphic8.jpg
    Graphic8.jpg
    111.9 KB · Pregleda: 73
  • Graphic7.jpg
    Graphic7.jpg
    59.3 KB · Pregleda: 74
  • Graphic6.jpg
    Graphic6.jpg
    74.7 KB · Pregleda: 76
  • Graphic5.jpg
    Graphic5.jpg
    109.2 KB · Pregleda: 73

Killer9990

Poznati forumaš
Odlični modeli kolega
:palac_gore:

Baš gledam ovaj traktor sa 2 radna alata i čitam tvoje dojmove o funkcionalnosti i ostajem zadivljen
:eek:

Stvarno odlični modeli
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh