Zlajine prerade cestovnjaka

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Imamo i njega u planu.. neke stvari su pripremljene..
Al ja sam taj projekat stavio na cekanje jer nema sanse paralelno raditi.. a i ucim se na greskama stalno na ovome...
Tako da na AV 120 ne smjie biti greske..
A model ce biti kad tad.. :)
 

nik

Veteran foruma
A MAN 240 SU kao CB?
s2-1_resize.jpg~original

http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=2643.0

scen2.jpg~original
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Šteta što nema slike od iza već samo ove 4.
Da, nazalost..
Ostaje dilema imaju li ove dvije kose linije i straga (kao na vratima zadnjim)..
I cini mi se vrlo vjerovanim da ove rubne gornje idu sve okolo...
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Koji je tocan model tj marka i oznaka busa?
Trebalo bi od Rietzea potraziti ima li ovaj model u 1/87..jer ima sila ovih zglobnih pa pretpostavljam da bi se moglo naci :)
 

NLO

Član foruma
Koji je tocan model tj marka i oznaka busa?
Trebalo bi od Rietzea potraziti ima li ovaj model u 1/87..jer ima sila ovih zglobnih pa pretpostavljam da bi se moglo naci :)
naci cu tocne podatke samo da kontaktiram frenda u zetu pa ako ce radi detalja trebat koja slika i to rjesi se
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Ovaj Iris sumljam da i postoji u 1/87..
A razlika je velika.. osim prenje maske i klima na krovu. Iris je straga totalno drugaciji (nisam neki poznavatelj a on je na pin kombinirano pa je straga drugaciji)

@nik je za ovu temu najkompetentniji pa vjerujem da bi mogo dari smjernice koji bus da se radi iz voznog parka ZET-a
 

NLO

Član foruma
Ovaj Iris sumljam da i postoji u 1/87..
A razlika je velika.. osim prenje maske i klima na krovu. Iris je straga totalno drugaciji (nisam neki poznavatelj a on je na pin kombinirano pa je straga drugaciji)

@nik je za ovu temu najkompetentniji pa vjerujem da bi mogo dari smjernice koji bus da se radi iz voznog parka ZET-a
nema ga nigdje u mjerilu trazio sam ja ali ima mercedesov makar i takvi voze tu u zetu
 

nik

Veteran foruma
Od ZET buseva u H0 ima svačeg (Herpa, Brekina, Rietze, Kembel)...
MAN i Mercedes; solo visokopodni VÖV1, VÖV2, niskopodni prve, druge i treće generacije kao solo, zglobni i midi te visoki 'školski'.
Tog ima brdo i morao bi po papirima pogledati što točno sve tu spada.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh