Zlajine prerade cestovnjaka

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Ima li neko da mi pomogne s kataloskim broj ili nesto..?
Dakle trebam okgugla cjevcica šuplja.. promjer 1.4 mm ili 1.5 mm?
Cini mi se da kod Evergrina nema manje od 2mm..
Ima li neko negog proizvodžača .. ili katalog bilo sta??
 

nik

Veteran foruma
Ima li neko da mi pomogne s kataloskim broj ili nesto..?
Dakle trebam okgugla cjevcica šuplja.. promjer 1.4 mm ili 1.5 mm?
Cini mi se da kod Evergrina nema manje od 2mm..
Ima li neko negog proizvodžača .. ili katalog bilo sta??
Uzmeš odgovarajući štapić pa izbušiš rupu... :andjel:
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Gotov je i MB (mislim da je Fap pod mercedesovim znakom) s Gorica labudicom niskog sedla ..kamion je sastavljen od 3 razna kamiona.. a labudica je 100% samo izrada (naravno osim neki detaljcica i tockova)

826201722273.jpg 8262017222845.jpg 8262017222859.jpg
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Ima li neko da mi pomogne s kataloskim broj ili nesto..?
Dakle trebam okgugla cjevcica šuplja.. promjer 1.4 mm ili 1.5 mm?
Cini mi se da kod Evergrina nema manje od 2mm..
Ima li neko negog proizvodžača .. ili katalog bilo sta??

Mesing 1.19mm, 1.56mm
http://www.ema-models.co.uk/index.php/coloured-butyrate-tube-fittings/brass-insert-wire.html

Plastična cijev 1.6mm
http://www.ema-models.co.uk/index.p.../coloured-butyrate-tube/white-pipe-1-6mm.html

probaj s iglama za šprice.. postoje igle raznih debljina - veterinarske stanice
zatim tu su igle za SMD elektorniku
pa igle za paste za lemljenje i maziva
zatim igle za napuhavanje lopti
Izolacija od žica
Plastrut ima 3/64inch
:)
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Pitanje..
Ima li netko savjet kakve pinove zensko /muske uzeti i ugraditi za sljedecu namjeni..;

Naime planiram na dosta cestovnjaka ugraditi rotirke (dakle samo rotirke.. ) vozila bi bila staticna .. ispod bi bila razvedena elektrika sa dekoderima koji bi na funkciskim izlazima imali postavljene rotacije..
Iz ceste bi virili po dva konektora/ sipke koje su ispod stola spojene na dekoder al samo bi kamion autic natako na te sipke.. ??
Nesto sam uzimao od Ledbarona al mi je presitno??
Ima li tko kakav savjet?
 

mario mandić

Aktivan član
Supporter (2016)
Pitanje..
Ima li netko savjet kakve pinove zensko /muske uzeti i ugraditi za sljedecu namjeni..;

Naime planiram na dosta cestovnjaka ugraditi rotirke (dakle samo rotirke.. ) vozila bi bila staticna .. ispod bi bila razvedena elektrika sa dekoderima koji bi na funkciskim izlazima imali postavljene rotacije..
Iz ceste bi virili po dva konektora/ sipke koje su ispod stola spojene na dekoder al samo bi kamion autic natako na te sipke.. ??
Nesto sam uzimao od Ledbarona al mi je presitno??
Ima li tko kakav savjet?
http://www.ebay.com/itm/20-PCS-Male...015665&hash=item568143b8f0:g:oDcAAOSw5IJWfLKy

nešto tipa ovoga?
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Da da.. to je to..
Samo vidjeti sada debljinu i kako izgledaju zenski utikaci.. tj koliko se to ugraditi na dodvozje :)
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Pitanje..
Ima li netko savjet kakve pinove zensko /muske uzeti i ugraditi za sljedecu namjeni..;

Naime planiram na dosta cestovnjaka ugraditi rotirke (dakle samo rotirke.. ) vozila bi bila staticna .. ispod bi bila razvedena elektrika sa dekoderima koji bi na funkciskim izlazima imali postavljene rotacije..
Iz ceste bi virili po dva konektora/ sipke koje su ispod stola spojene na dekoder al samo bi kamion autic natako na te sipke.. ??
Nesto sam uzimao od Ledbarona al mi je presitno??
Ima li tko kakav savjet?
Ledbaron je najbolji.... treba ti povećalo i mirna ruka :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh