Piko SŽ 'Z' vagoni

Dumus

Član foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Pa mislim da nisi u pravu wiggum-e.
Izostavio si ono glavno :
Cena.JPG
Staro narodno , kolko para tolko i muzike.... :plaza:
 

1borna

Veteran foruma
Mnogi bi bili jako zadovoljni i sa takvim modelima, Dumus dobro kaže koliko para....
Uostalom i kod kupnje automobila ne mogu si svi priuštiti neki Mercedes, zadovoljni su i sa Škodom npr.
Mislim da su veliki proizvođači shvatili da za visoku kvalitetu i cijene ne mogu imati dovoljno kupaca pa se
pomalo okreću i jeftinijim "entry-level" proizvodima?
 

nik

Veteran foruma
32,99 je jako puno za taj šrot. Za samo 5-7 eura više mogu se već kupiti 'pravi' modeli... Mislim na redovite cijena, ne na akcije.
 

malimiha

Član foruma
Bit će i jeftiniji od 32,99€, "naprimjer Lippe". Će biti dva Piko-ja za jedan ACME (ako ih napravi) :D
ACME obećava, a Piko napravi.
Ne zaboravimo, da prvi pokupi maslac :gladan, a na kraju što ostaje :glup.
 

malimiha

Član foruma
Razlika je da ACME pravi modele a "ovo" što Piko najavljuje su u najmanju ruku gračke. :hihihi:
Zadnju reč imaju uvijek mušterije :cool_2:
Sva ljubav uvjek počinje i završava sa novcem :djed
Lijepo je nekolko postova nazad napisal "1borna"
 

malimiha

Član foruma
Bit će i jeftiniji od 32,99€, "naprimjer Lippe". Će biti dva Piko-ja za jedan ACME (ako ih napravi) :D
ACME obećava, a Piko napravi.
Ne zaboravimo, da prvi pokupi maslac :gladan, a na kraju što ostaje :glup.
Kao što sam napisao, Lippe najavio cijenu izpod 30€/kom. :cool_2:
http://www.modellbahnshop-lippe.com...-0-0-0-46-10-2-0-gatt-de-p-0/ein_produkt.html
http://www.modellbahnshop-lippe.com...-0-0-0-46-10-2-0-gatt-de-p-0/ein_produkt.html
Ovi vagoni će sigurno ići dobro u prodaju, jer se u to vrijeme voze po europskim zemljama, pa i cijena 29,69€/ kom. jeste prihvatljiva.
 

nik

Veteran foruma
Ovaj Pikov Beelm 20-70 je modernizirani Y pa onda njegova najava ne spada u ovu temu o Z vagonima...
PIKO-58664-2R.jpg

slowenien-personenwagen-beelm-61-888822.jpg

:D
 
Last edited:

Izidor

Član foruma
Znači ovaj Piko model je u bit DB Bpmz 291, u mjerilu 1:100, ofarban u boje prerađenog Y SZ. A cijena mu je 30 - par Eura ?
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Znači ovaj Piko model je u bit DB Bpmz 291, u mjerilu 1:100, ofarban u boje prerađenog Y SZ. A cijena mu je 30 - par Eura ?
Mislim, da je tako nastao igrom slučaja, gledao se krivi vagon.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Netko to napravio namjerno ili nema pojma kaj radi???
Vjerojatno ovo drugo, da im se potkrala greška (pomiješali Z i Y vagone)
Zavarala ih valjda shema bojanja....:neznam:
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Mislim da je Piku otišlo slovo "t" nekamo kad su pripremali šemu bojanja i zapravo bi morao biti Beelmt. Koliko mogu vidjeti sa njihove stranice vagon ima broj 61 79 20-70 003-9 i on je lijepi mix broja od Y i Z vagona a broj uopče ne postoji.
 

Izidor

Član foruma
Hvala dečki na informacijama oko tog modela.:palci_gore:
Izgleda, da su ti Mimara vagoni stvarno zanimljivi za sve proizvođaće, pa svi kopiraju originalne Acme modele i prave greške na njima:ples2::cool_2:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh