Autici za N scalu

Ivke777

Član foruma
Neverovatno kako nigde nema da se kupe u slobodnoj prodaji autici koji odgovaraju N skali.
Danas sam obisao tri pijace i kineski trzni centar. Kinezi imaju fantasticne metalne modele 1:87 ali za N nema sanse. Na pijacama sa starim stvarima nasao sam nesto ali ne znam da li bi odgovaralo N razmeri. Pa evo da podelim sa vama sta sam pazario za jeftine pare i sta bi po vama moglo da prodje kao N.
Neki autici su metalni a neki su plasticni.

Fotografije iz teme su nestale,ali pošto tema ide dalje ostavit ćemo ju na "životu".

Administratori
 
Last edited by a moderator:

1borna

Veteran foruma
Tomytec je japanska firma sa golemom količinom modela svih cestovnih vozila iz svijeta- http://www.spur-n.com/tomytec.html
Rade i svoju varijantu svojih autića poput FCS (samo u N-u)
tomytec257998g.jpg

 

puhek

Novi član
hvala na odgovoru,to mjerilo imam u željeznici ali bi trebao i neka vozila.Možda kakva informacija gdje nabaviti to mjerilo ili katalog ?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh