Prototip i model - teretni vagoni za prijevoz žitarica (serije G, H, U i T)

Thommo

 
Osoblje foruma
Više nema "f" ili "ff" u oznaci, niti sliku sidra, pa očito nije više namijenjen za promet u UK.

Malo OT: Što se tiče točnih H0 vagona za britanski profil, imam tri cisterne Zafns od Modellbahn Union - vrlo detaljni i točni vagoni, s izraženim pregibom za lakši iskrcaj tereta.

2018-04-01 (9).JPG2018-04-01 (10).JPG

Nažalost na našim prugama se ne viđaju u prometu, iako ima sličnih njemačkih cisterni za prijevoz kalcita. Meni ne smeta pretjerano.

Video o njima:

Review: https://modellbahninfo.org/modelle-20170817-01/
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Idemo dalje sa prototipskim vagonima za prijevoz žitarica.

Vagoni tipa Uagpps su bugarskog porijekla, proizvedeni između 1983. i 1986. u nekoliko stotina primjeraka. Teško je pronaći neke točnije podatke o serijama i proizvodnji.

Uagpps vagoni imaju brojčanu oznaku 9335 i 9338 (veći dio), dugi su 15.29 m, imaju vlastitu masu od oko 22 tone, a primaju maksimalan teret do cca. 58 tona. Max. volumen tereta iznosi 80 m³.

U epohi 6 najviše ih je registrirano u Bugarskoj i Slovačkoj, ali ih ima i sa njemačkim, francuskim i češkim oznakama.

Ovako izgledaju bugarski vagoni
2019-06-01_Uagpps.JPG
2014-06-26_Uagpps.JPG

i Slovački (ima ih u još puno bojanja)
2006-05-28 33 RIV 56 SK-LTS 9335 010-0 Uagpps.jpg
2007-07-28 SK-LTS Uagpps 33 56 9335 134-8.jpg

Primjerak registriran u Njemačkoj, D-VTGCH 37 80 9338 082-2 Uagpps
Snimljen jučer u Rijeci, u kompoziciji od 20-tak vagona istog tipa, koje je operater Transagent dovukao u Rijeku.
2021-03-22_MZ.jpg
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Dobra vijest za H0 modelare je da model ovog vagona - postoji! :cool1:

Njemački maloserijski proizvođač NPE proizveo je nekoliko vagona u raznim bojanjima, npr. set 33040 ima dva crvena BDZ/БДЖ vagona
bdz_1.jpg
bdz_2.jpg

Set br. 22031 sastoji se od tri SK-LTS Uagpps vagona.
npe_22031.jpg
22031_kramm.jpg
Imam baš ovaj set - vagoni su vrlo solidno napravljeni, imaju kinematiku i NEM utor za kopču. Krov je detaljno izveden, s jetkanim limom i brdo detalja, a tisak je jako dobar. Zato je nevjerojatno da su npr. odbojnici dosta igračkasti, a stepenice za manevriste su baš jako debele i grube - šteta da su te završne detalje tako zafušali. :hmmm:

To se posebno vidi na plavom vagonu gdje su stepenice žute. Ja sam ih na svojem obojao crno da se manje vidi, a bilo bi i relativno jednostavno odrezati ih i zamijeniti sa nekim finijim stepenicama, od žice ili plastike.

Bez obzira na ove sitne greškice vagon je vrlo dobar, i predstavlja prototipove koji se često vide u žitnim vlakovima kod nas, bilo u tranzitu, a i u Rijeci na istovaru.

Jedna lijepa fotografija kolege Cisalpina u Delnicama, Transagentov vlak na putu za Rijeku.
2021-03-21_187 305_Delnice.jpg
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Čiji je ovo izbljedivi logo?
Radi se o 33 87 F-ERMW 9333 978 - 3 Uagps
View attachment 119445

Mislim da to nije moglo biti ništa drugo nego naljepnica Millet:

Wagen_Uapps_01.jpg

Inače na forumu već imamo slike vagona s takvim naljepnicama.

I neka ne smeta taj natpis s desne strane, to je natpis s unutarnje strane naljepnice, vjerojatno je to oznaka materijala naljepnice.
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Ja kolko mogu pročitati na naljepnici mogu vidjeti da piše sljedeče:
M----IDERA.
Sigurno neka rumunjska tvrtka, s obzirom da je Vadeco svoj logo naljepio isto na sredinu vagona ispod Transcereales loga.
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Jedan jako zanimljivi francuski Tagps koji me malo vuče na usta morskog psa.
Odgovarajući model nema nažalost, kao i ove konstruckije u H0.
Vagon sam slikao početkom listopada.
33 87 F-MISA 0655 001 - 3
CFMF 1.jpg

CFMF 2.jpg

Proizvođač morskog psa: CFMF
CFMF 3.jpg

Jedva se vide i ostaci loga, sudeći po teškom vidljivom slovu G, pretpostavljam da se radi nekadašnjem Guyomarch Nutrition Animaleu.
CFMF 5.jpg

Autor naveden:
Desktop Screenshot 2021.04.27 - 16.23.26.06.png
Link na fotku:
 

Zoki

Član foruma
1974. godine francuska tvrtka Fauvet-Girel počela je s proizvodnjom dva tipa vagona za žitarice.
To su vagoni koji danas imaju oznake Uapps, Uagps i Uagpps.
Prema pločicama na Uagps vagonima tvornica Fauvet-Girel je još 1970. počela sa proizvodnjom vagona sa ravnim stranicama kapaciteta 96 m3, ali istih vanjskih dimenzija 14,84m/9,80 m. Razlika je u broju podnih otvora, kod ovog tipa je 4 podna otvora dok od 1972. godine počinju vagoni sa 3 podna otvora i kapacitetom 94 m3, serija 9332. Izgledom su skoro isti, male su razlike. Vagona sa ravnim stranicama ima 3 tipa koje sam uočio do sad.
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Prema pločicama na Uagps vagonima tvornica Fauvet-Girel je još 1970. počela sa proizvodnjom vagona sa ravnim stranicama kapaciteta 96 m3, ali istih vanjskih dimenzija 14,84m/9,80 m. Razlika je u broju podnih otvora, kod ovog tipa je 4 podna otvora dok od 1972. godine počinju vagoni sa 3 podna otvora i kapacitetom 94 m3, serija 9332. Izgledom su skoro isti, male su razlike. Vagona sa ravnim stranicama ima 3 tipa koje sam uočio do sad.

Kako je izgledao taj vagon kapaciteta 96 m3 i sa 4 podna otvora, zar ovako?

20181204160630-3f0e1b0c-me.jpg

Inače iz mnogih fotografija tih vagona na stranici http://www.wagons-europe.net/index?/category/1-wagons_europeens (>Cerealiers) vidim da brojčane serije i serijski brojevi uglavnom nisu u korelaciji s pojedinačnim vrstama konstrukcije vagona, i da je dosta toga međusobno izmiješano. Nažalost ne postoji literatura o tim vagonima, pa mi nije jasno postoji li možda neka logika u tom pogledu ili ne, možda je promjena u numeriranju tih vagona u 80-ima učinjena uglavnom s obzirom na tadašnje vlasništvo nad vagonima odnosno prema prethodno u epohi 4a dodijeljenim grupama vlasničkih brojeva za privatne vagone.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Još nisu došle na žalost. Istinito nisam ni primio nešto prednarudžbi a nadam se da kod ovog modela neće se ponoviti problem sa oprugama.
 

Izidor

Član foruma
Prvi vagoni tog tipa su se danas pojavili u nekim dučanima. Da vidimo komentare i karakteristike u voznji. Meni se čini vrlo ljepo odrađen model, no nisam ih još vidio u živo.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Već čekam paket, sa tim MÁV vagonima, dolazi za nekoliko dana. A doći če još paket iz Romunije sa romunskim vagonima sa kojim tjednom zakašnjenja.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Evo paket došao i pogledao sam jedan vagon u detajle. Fino izradjeni, opruga normalno mekana i bolja nego kod cisterni (mogla bi i mekša), možda su postolja nekoliko kruta na početku ali ako se ih malo okreta lijevo-desno onda ode film boje i lijepo se okreću.
 

Izidor

Član foruma
Evo paket došao i pogledao sam jedan vagon u detajle. Fino izradjeni, opruga normalno mekana i bolja nego kod cisterni (mogla bi i mekša), možda su postolja nekoliko kruta na početku ali ako se ih malo okreta lijevo-desno onda ode film boje i lijepo se okreću.
Jel može neka fotografija sa detaljima, da se stavi na forum, da vidimo kako sve skupa izgleda?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh