British Columbia Railway ex Pacific Great Eastern

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
E sad ga khakish:hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha:
Jok ja,pogledaj kad je paket isplovio iz Montreala.Od Nov01/18 do Dec 15/18 je bio na Atlantiku i
u EU.Mora da je taj brod na vesla:neznam:Vazno je da sam se ja izderao na onu plavusu na posti.
Zena me samo blijedo gleda.Moram se izvinut:spank:
Inspiriran dioramom spašavanja unesrećenog vlaka viđenom u muzeju na Rogers Pass-u, BC;
odlučio sam nabaviti ovaj Athearn/Roundhouse model 2-8-0 ''Consolidation'' Art.Nr. 84954:
To ti je nesto kao Vlak u snijegu od Lovraka:hihihi:Ajd,slatka je,a vidio si uzivo kud je prolazila:fp:
 

Bero01

Veteran foruma
Pesi jedni :p, dat ću ja vama lopatom, i to onom Alijinom, aka sirotanovićkom !!!
:crazy:
Nego, friško pristiglo danas, jedan vrlo rijedak model, Athearn 92852 50Ft FMC DD boxcar,
u bojanju British Columbia Hydro: BCH 626
Athearn_BCH_626.JPG

Vrlo su rijetki, i jako ih je teško za pronaći, a i radilo se svega nekoliko modela. Fotka pravog vagona, sa najbližim brojem:
bch641.jpg
BCH odnosno BCE, a sada SRY je jedna zanimljiva lokalna shortline kompanija, koja je vozila kroz bivše Jerriyevo dvorište:
b2af4f18-99f9-44a3-abae-c6a47164559d-MAP791.jpg
Odmorište kod rasteretnog kanala na Setton Lake:
IMG_4741.JPG
:)
 

Bero01

Veteran foruma
Kad smo pričali o frustracijama izazvanim poštarinom, spomenuo sam da imam još jednu Athearn RS-3,
art nr. 94087; pa onda u ovo pred-blagdansko doba eto i nje - i to u pravom BCR bojanju :ljubav
Athearn_BCR_570_2.JPG
Athearn RS-3, British Columbia Railway RN 570
Athearn_BCR_570_3.JPG
Zanimljiva je usporedba između Athearn i Atlas modela :strelica : http://cs.trains.com/mrr/f/88/t/191910.aspx
Athearn_BCR_570_4.JPG
Athearn je točniji, i detaljniji, ali Atlas/Kato bolje vozi.... baš se čudim tome - NE :usklicnik
Athearn_BCR_570_5.JPG
Ne znam, kao klinac nisam volio tu loksu, jer me uvijek asocirala na onaj užasno sirov i loš Mehano kvazi ''model'' :palac_dolje:,
a sada ne samo da sakupljam kompaniju u kojoj su bile prilično zastupljene, već ih planiram i upariti, tako da imam
po dvije u PGE i dvije u BCR verziji bojanja, sa različitim brojevima za doubleheading. :cool:
Sisterke zajedno: BCR 570 + PGE 561
Athearn_BCR_570_&_PGE_561_SH.JPG
Lijepo se vide razlike u shemi bojanja između epoha...
:in_love:
 
Last edited:

Bero01

Veteran foruma
Ovaj vagon nabavio sam kao balast uz prethodno prikazani BCH model, tek toliko da ne ide na put sam.
Athearn art. nr. 70751 50Ft Outside-Post Plug Door Box car: BNSF 724324
Athearn_724324_50Ft_box.JPG
Model bez problema prolazi za neki interchange u BC kvartu, ali obzirom na to da ne sakupljam BNSF kao kompaniju;
onda imam za njega jednu drugu specijalnu namjenu kod kolege amera @bnsf :papa: (kolega, javi se!)
 

Bero01

Veteran foruma
Nema na čemu @bnsf , ruka ruku mije, a lice obadvije!
:palac_gore:
Nego, zadnja loksa za ovu godinu: modernizirana Atlas S2 art. nr. 8736, DCC Ready, No Lettering
Atlas_S2_pack.JPG
Došla je u zgodnom industrijskom žuto/crnom bojanju ex-Southern Buffalo RR, ali bez oznaka, osim onih servisnih :usklicnik
Atlas_S2_1.JPG
Ovo je prava switcherica za kompaniju ''Not My Industry Co.'' ili ''Not My Logging RR'':hahahaha:
Atlas_S2_2.JPG
Takvih loksi bilo je posvuda širom Amerike i Kanade, pa tako i u Britanskoj Kolumbiji:
http://yourrailwaypictures.com/OldDiesels/index-Industrial.html
Atlas_S2_3.JPG
Inače imam već dvije takve: jednu crnu za Vancouver Wharves i jednu plavu za USAF, ali, od viška glava ne boli...
Atlas_S2_4.JPG
U stvari, kako ovakva lokomotiva može biti višak :hmmm:? Teško, skoro pa nikako. Sve u svemu,
ovo je zgodan i pouzdan stroj koji će se dobro uklopiti na bilo kojem industrijskom kolosijeku
ili interchange-u.
;)
 

Bero01

Veteran foruma
Šta ide iza industrijske switcherice? Pa neki teretni vagoni :dada:, recimo.
Nabavio sam još tri komada Mehano Log Car, i malo ih dotjerao,
pa to sada izgleda ovako:
4xLog_car_Mehano.JPG
Kad god mi ovaj tip vagona povoljno naleti pod prst na evilbuy-u, pokušam ih izbidati, jer koliko god da ih imam,
nikad ih zapravo nemam dovoljno... tako da još 4 komada su na putu, a moja logging željeznica polako raste.
:dada:
 

Bero01

Veteran foruma
A sada, prvi cestovnjak za ovu godinu.
Glavni krivac je naravno, a tko drugi nego Jerry (jel' čuješ @challenger :vrag2:) koji mi je slao slike vrlo sličnog pravog tegljača
uslikanog u njegovom dvorištu... a još ih nije objavio na forumu, makar je u oznakama CN !!!
Kenworth_Model_Power_1.JPG
Znači još jedan Kenworth, u izdanju Model Power art. nr. 22003
Kenworth_Model_Power_2.JPG
Dopao mi se jer je ovo verzija za ''kratke'' udaljenosti, sa daylight kabinom.
Kenworth_Model_Power_3.JPG
Model je korektan, male zamjerke su oko ovog priključnog mjesta za poluprikolicu, koje je napravljeno u jednom komadu,
kao i sama poluprikolica, na koju su kontejneri zalijepljeni, pa su time onda otežane daljnje dorade.
Kenworth_Model_Power_4.JPG
Sa druge strane, zgodan detalj je vozač u kabini, i kontejneri sa oznakama CP i SF, čime se ovaj model dobro uklapa
sa prethodno nabavljenim i prikazanim CP multimodal flat vagonom za prijevoz kontejnera.
Kenworth_Model_Power_5.JPG
Samo krom... baš k'o pravi kanadžanin.
:palci_gore:
 

Bero01

Veteran foruma
Paz' vamo,
danas friško pristiglo iz ju-es-ej:slinim::
BCR_1.JPG
BC RAIL 1984-1999 - MOTIVE POWER REVIEW & EQUIPMENT PICTORIAL
BCR_2.JPG
"LIMITED PRINTING IN 1999 - VERY RARE & HARD TO FIND - LONG OUT OF PRINT"
BCR_3.JPG
Compiled & Authored By: Duane Karam Jr.
(Includes BC Rail & British Columbia Railway Painted Equipment)
BCR_4.JPG
This 90 Page Book Contains a Diesel Roster, B&W and Color Photos of: Diesel Locomotives, Cabooses, Passenger
Equipment, Stations, MOW Equipment & More. Great For Modeling As It Shows All The Different Locomotive Paint
Schemes On Each Model Used During The 1984-1999 Time Period!
BCR_5.JPG
Odlična publikacija slikovničkog tipa, sa nešto kolora i listama voznog parka koji je BCR koristila u navedenom periodu.
Na žalost, u skladu sa godinom izdanja prevladavaju C/B fotke, ali ovo je još uvijek vrlo upotrebljiva publikacija, koja
zaslužuje pozorno proučavanje. Šta reći nego još jedan vrlo zanimljiv primjerak u mojoj BCR biblioteci, a kao točka na i,
te dodatni bonus, ovaj primjerak stigao je potpisan od strane autora.
:dada:
 

Bero01

Veteran foruma
A sada, malo Yu-nostalgije:
CPR_825_Center_Cab_1.JPG
Mehano 2-6-0 ''CenterCab'' u bojanju Canadian Pacific rn 825
CPR_825_Center_Cab_2.JPG

Ove lokomotive bile su poznate i pod nadimcima ''Camelback'', odnosno ''Mother Hubbard'':
https://en.wikipedia.org/wiki/Camelback_locomotive
CPR_825_Center_Cab_3.JPG
Moglo bi se reći da je ovaj stroj upravo lijep u svojoj ružnoći... :crazy:;
a egzotičan je u svakom slučaju :dada:.
CPR_825_Center_Cab_4.JPG
Nabavio sam je rabljenu, kao ''neispravnu'', pa je i cijena bila vrlo prihvatljiva, obzirom na rijetkost modela. Zapravo,
samo jedna žica na motoru bila je odlemljena. Meni se jako dopada ovo putničko bojanje, koje se odlično uklapa sa
prethodno nabavljenim Mehano CP parnjačama, iako je kao i sav Mehano, generički.
CPR_825_Center_Cab_5.JPG
Lokica je odličan runner, i dobila je ESU V4 DCC dekoder koji sam imao pri ruci; tako da je ovo jako zgodan dodatak
mojoj kanadskoj floti, i sada mi fali samo još jedna Mehano parnjača, pa da imam sve njihove modele (a biti će i to).
:)
 

Bero01

Veteran foruma
Kad god na evilBayu naletim na neku knjigu ili publikaciju vezanu uz moju najdražu:in_love: željeznicu,
obično se desi ono famozno - click :neznam:, pa je tako bilo i ovaj put; a piknuo sam:
The Pacific Great Eastern Railway (Volume 3) by Timothy J.Horton
PGE_V3_1.JPG
Publikacija je izdana 2000 g., u c/b printu, na skromnih 28 stranica;
PGE_V3_2.JPGali zato sadrži neke do sada neobjavljene fotke, te ispravke prethodnih izdanja :usklicnik
PGE_V3_3.JPG
Tekst prati fotografije, a sa svakom novom fotografijom,
PGE_V3_4.JPG
otkrivam neke do sada nepoznate pojedinosti te informacije vezane uz tu željeznicu.
PGE_V3_5.JPG
To je razlog zašto volim kombinirati izvore podataka - fotku možda mogu pronaći na netu, ali obrađene podatke i priču
vezanu uz nju, e za to služe štampana izdanja, u kojima je netko to sve već prošao i proučio prije nas.
:citaj:
 

Bero01

Veteran foruma
A sada jedan ekstremno rijedak i teško dobavljiv model, koji sam lovio nekoliko godina, uz zahvalu kolegi :usklicnik
@mario mandić koji me pravovremeno upozorio na nju: Proto 1000 DX Limited Edition 600061 (251 of 288)
PGE_587_P1K_1.JPG
PGE RS-18 RN 587 https://en.wikipedia.org/wiki/MLW_RS-18
PGE_587_P1K_2.JPG
Lokomotiva je stigla kao Neu in OVP, sa detaljima u neraspakiranoj vrećici, nevožena.... :ljubav
PGE_587_P1K_3.JPG
... što je jako lijepo, obzirom na seriju od samo 288 proizvedenih modela, te samim time i rijetkost ove verzije izdane
u ranom PGE bojanju iz 50ih i 60ih godina: https://searcharchives.vancouver.ca/p-g-e-diesel-eng-587-classmlw-rs18
PGE_587_P1K_4.JPG
Ono što me čudi je to da je označena kao Proto 1000, odnosno manje detaljna serija od Proto 2000; međutim, obzirom
na filigranske ogradice, MU hoses i ostale detalje koje treba popikati na nju, zaista ne vidim nikakvu razliku u nivou detalja
prema P2K seriji modela.
PGE_587_P1K_5.JPG
Ova lokomotiva je važan dodatak mojoj PGE floti jer su svi oni ranije prikazani teretni vagoni
u ranim verzijama bojanja konačno dobili i primjereni stroj koji će ih vući.
:)
 
Last edited:

Bero01

Veteran foruma
Skoro sam zaboravio da imam i pripadajući putnički sastav:ljubav za ovu lokomotivu:
PGE_Hiawatha_2.JPG
Uz malo kopanja po kutijama, kompletirani vlak je na okupu:
:strelica PGE 587 + ex Milwaukee 'Hiawatha' (PGE 621, 624 & 625)
PGE_Hiawatha_3.JPG
Inače je na PGE praksa bila, kao i na drugim ovakvim ''graničnim'' aka last frontier željeznicama, voziti mješovite vlakove,
tako da je na ovaj konzist moguće dodati i po koji teretni vagon, čisto za bolji izgled i ugođaj; ali zbog ograničavajućih
dimenzija police ovaj puta nisam ga prikazao...
:)
 

Bero01

Veteran foruma
Za teretne vlakove, nabavio sam i dva caboosea, u kasnoj PGE zelenoj shemi bojanja.
Modeli su nabavljeni kao rabljeni, ali inače su došli potpuno novi i ne-voženi, čak još imaju miris po boji ... :dada:.
Athearn 74080 PGE Wide vision caboose RN 1853
PGE_1853_1_Athearn.JPG
PGE 1853
PGE_1853_2.JPG
i Athearn 74082 PGE Wide vision caboose RN 1859
PGE_1859_1_Athearn.JPG
PGE 1859
PGE_1859_2.JPG
Međutim, moram priznati da nisam ljubitelj ovog Athearnovog modela, jer Atlasov je daleko bolji; ali, zbog kroničnog
manjka PGE/BCR caboosea, odlučio sam iskoristiti priliku, i uzeti ih. Pravi problem je što zapravo niti Athearn, niti Atlas
nisu baš pretjerano točni, jer PGE/BCR verzije imaju zaobljeni, a ne kosi/špičasti krov; što opet znači da, dok ne ulovim
neki od maloserijskih PWRS modela u resinu, dobri su i ovi. Daj šta imaš... rekli bi neki :neznam:.
PGE_1853+1859_Athearn.JPG
PGE 1853+PGE 1859 - uz njih idu lokomotive RS-3 PGE 561 i C630M PGE 704 koje će vući teretne kompozicije,
a društvo će im praviti i prethodno nabavljeni također Athearnov PGE RN 1856; što daje total od tri ovakva caboosea.
:)
 

Bero01

Veteran foruma
Jedna mala digresija, sorry @challenger , ali moram ti elaborirano odgovoriti na ovo:
Ahaha, nitko ti nije kriv!! Jos si uzivo vidio sve i opet ostajes vjeran BCR-u?
Znači u čemu je stvar sa BCR, i zašto mi se ta željeznica toliko sviđa, osim zbog shema bojanja?
The_Last_American_RR_Frontier_1.JPG
Evo, zbog ovoga: https://mrr.trains.com/-/media/Files/PDF/2017/TRN81986_2535Lowerres.pdf
The_Last_American_RR_Frontier_2.JPG
Znači to je zaista posljednja željeznica na granici civilizacije, kao što i sam naslov kaže... :usklicnik Ukoliko malo bolje
pogledaš na priloženu kartu, to je jedina pruga koja bi mogla kopnenim putem doprijeti do Fairbanks-a, Alaska,
a kakva je to divljina, i gdje je to - znaš i sam, bolje nego ja. Nije da nisi bio u lovu tamo prema Skeena River :ljubav,
i nije da nas dvojica nismo doprli skroz tamo do Chettwynd-a, Tumbler Ridge-a, i Dawson Creek-a... :pivo:!
Žao mi je što nismo došli skroz gore do Fort Nelson-a, ali neka, treba nešto ostaviti i za drugi put, ne možeš vidjeti
ni proći sve odjednom. Uglavnom, ta željeznica ima ono nešto što mi se dopada, a kao što se sjećaš, nije i da nisam
razmišljao o preseljenju u taj dio svijeta...
:cool1:
PS - isprika adminima na OT, nastavljam sa modelima.
:)
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Ukoliko malo bolje
pogledaš na priloženu kartu, to je jedina pruga koja bi mogla kopnenim putem doprijeti do Fairbanks-a, Alaska,
a kakva je to divljina, i gdje je to - znaš i sam, bolje nego ja. Nije da nisi bio u lovu tamo prema Skeena River
@Bero01
pogledao sam ja tu kartu vise nego jednom,vjeruj mi!
I sta mogu reci?Pogledaj dobro ove fotkeDease_lk_2010_096_hbc.jpg
stikine.jpg
Sta je u pozadini?i to duplo ??Planine!!Tu ulazis k`o s grlom u jagode,`oces se izvuci?dobro pitanje!
Zaboravi lovacke price i mrtvog musa!Vec sam davno pisao da je taj krak pruge bio namjenjen rudnicima
Azbesta,a propascu te industrije propala je i pruga.Isto kao i istocni dio,Chetwynd,Tumbler Ridge etc...
Sve dok Azija kupuje ugljen,sve OK.A sve manje kupuju....tako daaa....
Spajanje AliAske sa ostalim dijelovima USA morat ce pocekat barem 100 godina.
A od pruge iz Sjeverne Amerike,preko Rusije za EU nema nista.Pusti snovi...
 

Bero01

Veteran foruma
Spajanje AliAske sa ostalim dijelovima USA morat ce pocekat barem 100 godina.
A od pruge iz Sjeverne Amerike,preko Rusije za EU nema nista. Pusti snovi...
Što se babi htilo, to se babi snilo. Sve je to meni jasno, ali zato sam si ja dobar sa Killary Clinton :usklicnik
Vidiš kako se lijepo družimo; dobro je raspoložena i svira q, ovaj pianino... bude ona već nešto sredila.
Jes' da je ujutro bila malo drvena, ali bili smo nestašni - sve je to zbog previše piva :crazy::
IMG_7953.JPGRanom zorom 06.07.2018. u Chetwynd-u, BC; prije polaska prema Tumbler Ridge; sjećaš se?
IMG_5874.JPG
Vidi medo, pravi domaći :hihihi:.
Elem, ljepota BCR je u tome da je to de facto Wild West željeznica (bar je bila), samo sa diesel lokomotivama;
i relativno modernom opremom. Npr. Dease Lake Sub ti pruža mogućnost da napraviš svoju verziju, odnosno what if
maketu inspiriranu pravim protutipom, gdje imaš slobodu biti kreativan, jer ta pruga nije završena - barem dok je sam
nisi napravio, i to je tvoje viđenje te priče - ono što bi ameri rekli: prototype inspired freelance layout.
IMG_5907.JPG
BCR caboose... :ljubav. Zamisli maketu gdje imaš divljinu, industriju, i interchange sa ARR (Alaska RR), CP i CN...
željeznica u svom osnovnom obliku i primarnoj svrsi. Zato se to meni toliko dopada.
:dada:
A sada stvarno idemo dalje na modele.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh