Miniatur Wunderland - Hamburg

A

Anonymous

Guest
Re: Miniatur Wunderland


ma ivo je miniwunderland ali stvarno mini
 

Didy

 
Osoblje foruma
Re: Miniatur Wunderland

Huh cini mi se da voditelj kaze kako je sve ono sto vidimo u Miniatur Wunderlandu kostalo 12 milona € :ples :ples
Koje su to cifre majko moja... s:xx:
 

john

Član foruma
Re: Miniatur Wunderland

Didy piše ti na njihovoj stranici.Do 2010 je koštalo 10 mil.eura,a procijena da če do 2015 kada bi trebalo sve biti završeno sve koštati 15 mil.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Re: Miniatur Wunderland

Ma lako je njima kad imaju sponzore sa svih strana!
Sta da ja jadan kazem!?
LOL
 
A

Anonymous

Guest
Re: Miniatur Wunderland

Ma decki kaj se sekirate. Ja sam pak negde procital da su vec i zgrabili dobru lovu.
Posluju uglavnom sa dobrim plusom pa se sad banke natjecu koja ce dati bolje uvjete za sljedece kredite.
Ono kaj mene najvise muci i zdere al ne toliko da budem ljubomoran je to kaj se fakini igraju i jos dobe za to placeno.
No, nebi rekel da su bas bez muka. Namuce se oni i to dobro. Sve u svemu - SVAKA IM CAST :palci_gore:
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Evo jedna slika od prije doslovno par sati iz Wunderlanda..
(Nazalost nisam ja tamo nego nas jedan forumas samo rijetko aktivan)
Interesantna slika za mene jer je naš Croatia bus na maketi :) i to osvijeljen :)
IMG-269572a714a88b8177344b267a8561cb-V.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh