Nekaj iz moje zbirke (U47)

U47

Član foruma
K.Bay.Sts.B. Pt 2/3 /BR 70/

K.Bay.Sts.B. Pt 2/3 - BR 70

http://en.wikipedia.org/wiki/Bavarian_Pt_2/3
http://commons.wikimedia.org/wiki/Categ ... ian_Pt_2/3

Fleischmann model Pt 2/3:

eDSC_6630.jpg


eDSC_6631.jpg


eDSC_6632.jpg


Fleischmann vagoni:

eDSC_6625.jpg


eDSC_6626.jpg


eDSC_6628.jpg
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Predivna lokomotiva! Ova "Bavarka" mi je oduvijek bila divna, s tako velikim razmakom među osovinama.

Stvarno :palci_gore: :palci_gore:
 

NClight

Hybernated
Srećom, ima je i u N-u i sprema se odstrel :cool:
Jako lijep set, i po prvi puta točni Bavarski vagoni ovog tipa :palac_gore:
 

NClight

Hybernated
Jesu, jesu... :mad:: ... a ko' za :plaza: Minitrix reizdaje BBII malu Malleticu... EpI i EpIII (Zuckerususi!) analogna i digitalna (DCC/SX/Analog) a biti će jeftinija od Analogne ili digitalne BR70 :hmmm:
No... imat ću ih obje... jednoga dana... ako ne i prije... >:p> >:D:
 

Didy

 
Osoblje foruma
torrente kaže:
nightrain kaže:
:shock: meni to crna boja :D


vrijeme za novi monitor?


Vjerovatno nije, jer poznato je da odredjeni monitori razlicito interpretiraju neke boje...
Sa bivsim laptopom sam imao taj problem sa prikazom iste boje na razlicit nacin, pa sam saznao da je to "normalna" stvar
 

torrente

Poznati forumaš
ako je cijevni i star najvjerovatnije je da mu je katodna pri kraju. mada moze biti i do color managmenta ako nije dobro odabran. a opet losiji lcd mnitori ne daje cijeli spektar boja ...

ali to nije za ovu temu :)
 
A

Anonymous

Guest
bez panike i pameti.... :D

To je bila više zahebancija jer mi se na prvi pogled učinilo crnim. Naravno da je neka tamno zagasita zelena u igri. Inače imam HP prijenosno računalo, a boje uistinu slabije raspoznajem. Imam problema s nijansama!!!! :andjel:
 

matija

Član foruma
Kada smo već kod boja, čini mi se da postoje dve verzije ovog modela iz prve epohe. Postoji još i verzija sa crnim tenderom(bočne strane) :hmmm
 

NClight

Hybernated
Maggi?
U N-u je Arnold napravio odličan jubilarni set, vagon je bio u kompletu sa kamionom i reizdanjem limenke Maggi instant juhe klopa :

Još ga se može povremeno naći... ;)
 

Attachments

  • 1251382778.jpg
    1251382778.jpg
    42 KB · Pregleda: 531

NClight

Hybernated
Stadt brauerei Spalt? Ako me sjećanje ne vara, u MIBA magazinu je u par navrata bilo riječi o Spaltu i stanicama te pruzi u obliku makete (Spalt am der wand je jedan od njih iz Miba 55 gleisplaene)... eto razloga da se napravi maketa "Spalt" :plaza:

Zdrava, zelena boja K.Bay.St.B. najbolje odmara oči... i dušu :plaza:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh