Željko Halambek - zbirka H0 modela

1borna

Veteran foruma
Nadam se da ćeš moći maknuti stakla tj otvoriti vrata i pobrini se za što više svjetla!
 

hyperion

Veteran foruma
Ču se potrudit. Naime vitrina ima 3 stakla od čega su dvoje (lijevo i desno) vrata, a treće staklo u sredini je stacionarno i ne može se maknuti.
 

hyperion

Veteran foruma
Danas sam uslikao Željkov vozni park svako vozilo posebice, gdje je to bilo moguče

img3255.jpg


img3256.jpg


img3257.jpg


img3258.jpg


img3259.jpg



Prije nego što nastavim, da vas pitam; jesu slike koje je Ž. stavio dovoljno, ili pak stavim slike vozila slikana izbliza?
 

Mon

 
Osoblje foruma
D...Prije nego što nastavim, da vas pitam; jesu slike koje je Ž. stavio dovoljno, ili pak stavim slike vozila slikana izbliza?
INFO:
Ovaj deo foruma je namenjen željezničkim modelima tako da nema potrebe da nastavljaš ukoliko si imao u planu da u ovoj temi postiraš cestovne modele.

.
 

hyperion

Veteran foruma
Ž je u ovoj temi več postavljao slike cestovnih modela. A mogu otvoriti novu temu u podforumu Cestovni modeli. Onda, kako se dogovorimo?
 

1borna

Veteran foruma
Ajoj, pa to je bilo zaista ozbiljno!
Sreća je da imadeš staklo na vitrinama pa pad nije bio dalek...
 

željko halambek

Veteran foruma
Ajoj, pa to je bilo zaista ozbiljno!
Sreća je da imadeš staklo na vitrinama pa pad nije bio dalek...

Šteta što nisam slikao ranije dok još nisam ništa dirao... Najgore je bila sitaucija sa autićima u 1:45 koji su bili na vrhu te su se naslonili na vrata i visjeli prema dole. Ako bi samo milimetar otvorio vrata pao bi na dno. budući da je su naisti način visjeli i papirnati tramvaji sa druge strane vitrine odlučio sam njih žrtvovati. kada su oni pali na dno onda sam sa dugačkim ravnalima uspio skloniti autiće, i ostale modele sa ljevih vratiju da ne padnu. kada sam to nakon 15 minuta uspio uspio sam otvoriti i ta vrata. Tek poslije sam se sijetio da bi mogao fotografirati. Dosta HO autića prošao pad od oko 50cm. Srećom za sada na prvi pogle nisam primetio neka oštećenja

Takvo nešto se još nikad nije desilo. tu vitrinu imam preko 20tak godina i nijo bilo nikavih sličnih problema.

JUTROS u 8.53 sati potres jačine 4,8 stupnjeva (prvotno je bilo javljeno kakoje potres 4,7) po Richteru zatresao je Sloveniju. Potres se osjetio i u većem dijelu Zagreba koji je od epicentra udaljen 35 kilometara.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...-brezice-osjetili-ga-i-zagrepcani/853011.aspx
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh