060-EA Train Croatia - ACME 60204

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)

crhav

Aktivan član
Neznam na sto mislis "problematican"? Model se lako izvadi iz sve ambalaze jedino sto moras odviti vijak. I kljuc je uz kutiju.
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Pitanje za nekoga tko ima ovu loksu, ima li gdje link na PDF s uputstvima? Negdje mi se zagubili papiri.
Ili ako tko može poslikati, hvala unaprijed.

Moram promijeniti gumicu na kotaču, a postolje se ne otvara vijkom. :mamurluk:
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Hvala Sky, isprintao i spremio. :pivo:

Što se tiče mijenjanja gumice na kotaču, nigdje se ne vidi iz uputa kako se dođe do njih, pa sam morao upotrijebiti logiku i na kraju uspio bez štete. :cool:

Uglavnom, treba skinuti sanduk, okrenuti loksu naopako, onda treba skinuti bočne plastike koje pokrivaju kotače - od dva dijela je, ne kao obično od jednog dijela za jedno postolje. Skida se prema van.

Onda malim šrafcigerom treba skinuti pokrov postolja, ima 6 kopčica, i tek onda je osovina vani.

U vrećici sa rezervnim dijelovima imate dvije rezervne gumice.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Što se tiče mijenjanja gumice na kotaču, nigdje se ne vidi iz uputa kako se dođe do njih, pa sam morao upotrijebiti logiku i na kraju uspio bez štete. :cool:

Uglavnom, treba skinuti sanduk, okrenuti loksu naopako, onda treba skinuti bočne plastike koje pokrivaju kotače - od dva dijela je, ne kao obično od jednog dijela za jedno postolje. Skida se prema van.

Onda malim šrafcigerom treba skinuti pokrov postolja, ima 6 kopčica, i tek onda je osovina vani.

U vrećici sa rezervnim dijelovima imate dvije rezervne gumice.

Korisno za sve nas, kada dođemo do momenta da ih mijenjamo, hvala!:naklon:
 

F1lll3

Član foruma
Pozdrav svima,

ja sam isto kupio ACME-ovu lokomotivu i Lok Sound 5 i bilo bi super ako netko imam nekakakv how-to za digitalizaciju.

Vidio sam u istom postu kako je bilo pokusaja, pa me zanima kako ju natjerati da radi sa DCC...

Unaprijed havala!!
 

robogovi4

Poznati forumaš
Pozdrav svima,

ja sam isto kupio ACME-ovu lokomotivu i Lok Sound 5 i bilo bi super ako netko imam nekakakv how-to za digitalizaciju.

Vidio sam u istom postu kako je bilo pokusaja, pa me zanima kako ju natjerati da radi sa DCC...

Unaprijed havala!!
pozdrav, stara (1.) serija ili ova nova(2.) serija ; serija 2 je u kutiji kao na slici u postovima iznad, nisu iste pločice nutra i mapping se drastićno razlikuje. na obje verzije dekoder ide sa donje strane pločice, dakle treba je odšarafit i podić (ja sam i žice odljemljivao jer je inaće teško pogodit dekoder na mjesto) Dalje, za programiranje dekodera (pogotovo za upucavanje sounda) treba Esu programer tako da.......
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh