060-EA Train Croatia - ACME 60204

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Dobra vest @Gorchi .
Sada da još otkrijemo gde da nabavimo samo dekodere, bilo bi super.
Your wish is my command :)
Ajde pitao sam kontakt u Romuniji pa imaju pripremljene ESU LokSound 5 dekodere sa zvukom. To je njihov projekat pa su snimali zvuk lokomotive itd i dodali neke radio poruke na Romunjskom. Tačno koje ne znam ali da bi imali hrvatske, mogu i to srediti. Ko želi dekodere, neka mi piše preko webstranice pa ču ih nabaviti. isto tako ako budete pronašli neke zvuke da se nadomjesti Romunjski jezik, evo... pomoći ču vam. Cijena bi morala biti oko 115 EUR, zavisi od količine narudžbi i poštarine iz Romunije do Slovenije.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Do danas sam dobio nekoliko želja po tim dekoderima. Ako ima još ko želju neka mi piše do nedelje, 28.2 da ih naručim u početku 3. mjeseca.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Oko tih dekodera. Za par dana stignu do mene i budu jeftiniji nego sam napisao, t.j. 107 EUR pošto je bio primjerni broj narudžbi. Jedno je cijena dekodera a drugo je poštarina :) Svima koju su naručili šaljem mejl uskoro.
 
  • Like
Reactions: Mon

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Ostao je romunjski pošto nisam dobio ništa oko toga. I pitali su me još jednom ali žao mi je, nema.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Dečki, ako je kome promakla lokomotiva, ACME ide u rerun, malu seriju ove lokomotive. Vrijeme za narudžbu je jako kratko, do nedelje 27. aprila 2021.
 

keniki7

Član foruma
Samo da Vas kolege podsjetim gosp. BACKO prima narudbe za ACME 60204 po cijeni od 1.652,99 (217,50€) još koji dan, požurite, javite se njemu na privatnu poruku (pp) , nik mu je backo.
 

boky

Novi član
Kao prvo pozdrav svima
Želim Vam se zahvaliti svima koji su detaljno opisali postupak rastavljanja lokomotive, ploce, konektora na sta moram paziti pri tome i samo sam pratio te postove i uspio sam ugraditi na svojoj prvoj lokomotivi svoj prvi dekoder na prvim tračnicama. Uglavnom sve prvo jako zelen sam u tom pogledu. Moram priznati bez ikakvog alata i predznanja o elektronici i rastavljanju sam to napravio. Mnogi će se smijati kad vam kažem da sam ploču rastavio s spicastim nožem.
Uglavnom želim Vam svima još jesnom zahvaliti sto odvajate svoje vrijeme za pisanje postova detaljno da možemo svi mi početnici s razumjevanjem shvatiti kako što napraviti.
Hvala

 

keniki7

Član foruma
Poštovani kolege imate i kod Backa (Backo Miniexpress - muzej valakića) u dućanu, bar je tako javljeno ovsje na forumu:
1644505012748.png
 
  • Like
Reactions: Sky

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
djzlaja, izvini za pitanje, samo me zanima. Jel to trebaš za izvoz iz EU?
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
djzlaja, izvini za pitanje, samo me zanima. Jel to trebaš za izvoz iz EU?
Da da..
Mislim sam klasicni povrat iz trgovine (posto znam da je u Backa registrirana trgovina/prodavnica)..
Pa na granici mi udare pecat na obrazac i to je to..
Manje je od 300 EUR i to ide bez ikakvog problema..
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh