Acini autići za maketu

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Evo i ja da predstavim moju malu i skromnu kolekciju auto modela koja ima tendendiju rasta.
Pošto će moja buduca maketa biti smestena u IV epohu shodno tome ce i biti vozni park.
Ako se prikrade neki uljez to je zbog mog sina koji preferira ove nove bizuterije;)

Sto se mene tice ovi modeli od 60-tih do 80-tih su neprejebivi i vracaju me u mladost kada su auti imali i miris i ukus.Pogotovo miris.Jos uvek pamtim neodoljiv miris naseg opel kadeta A koga obavezno moram nabaviti u HO merilu.
















 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
To je komlet i uspomena iz wunderlanda,Porshe,Mercedes,vagen buba i kamper Polizei.To ti moj Mali neda ni za zivu glavu.I vatrogasni ce trebati ali pazicemo da nenapravimo pozar na maketi.Znaci samo vatrogasni dolazi u obzir i tacka.
 

robogovi4

Poznati forumaš
E sad, to još samo preradit na Carsystem i mila majka.
Samo, neznam kak to izvest (moji klempavi prsti se muće već kod Ford Tranzita :mad: a kak bi bilo složit, recimo starog SE Merđana, neznam) mada, videl sam da je moguće :)

Btw, Brekina ima odličan izbor starinskih H0 modela.

Nisam našel taj video sa Merđom (radi se o starom SSK modelu) pa onda dotle :slinim: skupa samnom na ovom:

I evo obečajem, nem više dalje spamal temu, nadalje samo "lajkam" :D
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Koliko truda treba da bi se ugradila svetla u ovo maleno cudo mogu samo misliti.. kakva je to atrakcija na maketi;)
 

dejan

Član foruma
Supporter (2016)
Sto se mene tice, slobodno spamuj temu ovakvim stvarima. Siguran sad da i Aca nema nista protiv.

Aco, u septembru uopste nisam video da imas ovoliku kolekciju vozila. Kad bi se bar nesto od njih digitalizovalo. Nadam se da ce nam robogovi4 dati jos neki link u njegovoj temi o dekoderima za car system, a i jos ovakvih snimaka
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh