Adria Hercules (Piko, Roco)

Thommo

 
Osoblje foruma
Hm, a ni cijena nije 200€... :citaj: :D Nadam se da će plava boja biti točnija/vjernija nego kod Pika.

Svakako zanimljiva vijest! :palac_gore:

2012-06-18_Roco_Adria_Herc.png
 

wiggum

Veteran foruma
Navodno da, ali ne znam koje. Nisam uspio naći fotografije krova da bih mogao usporediti razlike.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Jesi siguran da su kod dizela razlike? Čuo sam za električne Tauruse ali ne znam tačno kakve su te...
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Samo mogu reći... zanimljivo! Nisam znao, trebamo samo još provjeriti.
 

wiggum

Veteran foruma
Model je uklonjen s Roco stranice te se više nemože pronaći. Prema nekim pisanjima, modela neće niti biti!
 

nik

Veteran foruma
Thommo kaže:
Slaba potražnja?

Jedini Hercules male Adria željeznice iz male Slovenije a model već radi Piko, doduše sa krivom plavom bojom. :S:

Ja od 1989. kada je Roco napravio svoju odličnu V60 čekam da ju izbaci kao DB 260 u tirkizno-krem boji sa crvenim kotačima kakve su bile stotine tih lokomotiva u Njemačkoj od druge polovice 70-ih do sredine 80-ih pa još ništa od toga. Ako Roco smatra da to nema smisla raditi čemu tek onda ova Adria?
 

nik

Veteran foruma
Piko onda, očigledno, ima 'dobar' krov... :D

7575671.jpg


www.toms-modellbahnshop.at
 

nik

Veteran foruma
Ipak nije u krovu problem nego je Roco valjda procijeno da nema tržište za taj model...

44d1562c173c3c673a4d7fc6e5bb07f39.jpg


Roco 62830
62830d.jpg
 

Aljaz

Član foruma
Vjerovatno bi bilo više interesenta ako bi se Roco odlučio da napravi model Herkulesa 2016-921, koji je došao u flotu ADT sa početkom 10. mjeseca ove godine. Znam, da bi zbog toga trebali sačekati još koji mjesec više, ali...
 

nik

Veteran foruma
Aljaz kaže:
Vjerovatno bi bilo više interesenta ako bi se Roco odlučio da napravi model Herkulesa 2016-921, koji je došao u flotu ADT sa početkom 10. mjeseca ove godine. Znam, da bi zbog toga trebali sačekati još koji mjesec više, ali...

Možda onda njega i naprave.
siem_21690_51.jpg

http://www.railcolor.net
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh