Arena u Puli - model 1:87 (H0)

Zeleni_vlak_ARENA

Član foruma
Arena-3D-Modell.jpg
Ovo je 3D model pulske arene koja ce se na mojoj maketi naci pokraj kolodvora PULA i Zelenog vlaka "ARENA"! 3D-print makete pulske arene radio bi se iz 4-5 dijelova. Bice jako skupo... Ovako precizno i detaljno se za sada ne moze printati na kucnom 3D printeru, vec samo kod SHAPEWAYS-a u tehnologiji "The Smoothest Fine Detail Plastic". Za download ovog 3D modela platio sam blizu EUR 200.
 

Zeleni_vlak_ARENA

Član foruma
Od ovog 3D modela nastace maketa pulske arene za moju maketu! Osnova arene je elipsoid dimenzija 132,45 m x 105,10 m i visine (prema moru) od 32 m; umanjeno 87 puta, maketa arene bila bi elipsoid dimenzija 1,52 m x 1,21 m, visina na najvisem ocuvanom delu 37 cm. Uklapace se idealno uz maketu kolodvora PULA, na kome ce stajati Zeleni vlak "ARENA": Pula - DIvaca - Postojna - Ljubljana - Zagreb Glavni Kolodvor, kao i auto-vlak broj 603: Pula - Ljubljana - Zagreb Gl. Kol. - Beograd.
 

Attachments

  • ARENA-Pula-1.jpg
    ARENA-Pula-1.jpg
    139.1 KB · Pregleda: 11
  • ARENA-Pula-6.jpg
    ARENA-Pula-6.jpg
    72.7 KB · Pregleda: 11
  • ARENA-Pula-5.jpg
    ARENA-Pula-5.jpg
    54.5 KB · Pregleda: 11

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh