Atinjanin... novi na forumu...

beljath

Član foruma
130327090157_image.jpg

To je ta interesantna lokomotiva, nažalost se više ne proizvodi.
Mogao bi nam opisati kakva je za vožnju, koliko je otprilike koštala i eventualno slikati ju otvorenu?
Imam utisak da se i dalje proizvodi, mada nisam siguran.
Svakako, moze se naci, po spanskim e-prodavnicama.
Kupio sam je 150€ Augusta 2015. god.
Sto se tice voznje, zajsta mekano trci... mada mako izgleda u kretanju je objektivna stvar.
jedino sto mi smeta je cinjenica da tamo gde se spaja sasija sa poklopcem uvek se vidi neki prostor kao da se ne poklapa lepo, kao da se ne zatvara kako treba.
Ostali detalji su pristojni.
 

beljath

Član foruma
Imam utisak da se i dalje proizvodi, mada nisam siguran.
Svakako, moze se naci, po spanskim e-prodavnicama.
Kupio sam je 150€ Augusta 2015. god.
Sto se tice voznje, zajsta mekano trci... mada mako izgleda u kretanju je objektivna stvar.
jedino sto mi smeta je cinjenica da tamo gde se spaja sasija sa poklopcem uvek se vidi neki prostor kao da se ne poklapa lepo, kao da se ne zatvara kako treba.
Ostali detalji su pristojni.
 

Attachments

  • IMG_2025.JPG
    IMG_2025.JPG
    193.8 KB · Pregleda: 32

1borna

Veteran foruma
Zanimljivo je vidjeti modele nekih zemalja koje su u našim krajevima nepoznati, naime ovdje je većina
orijentirana na Njemačke, Austrijske i Italijanske modele, mogao bi pribrojiti još Švicarsku uz naravno
ex JŽ modele i one današnjih nasljednika te države. (Amere ne računam u to, oni su zasebna sekta)
Svaka zemlja ima neke posebnosti kako u bojanju tako i u izvedbama nekih detalja po kojima se
razlikuje od drugih.
 

beljath

Član foruma
ANESTE...
sa kataloga...
 

Attachments

  • Στιγμιότυπο οθόνης (86).png
    Στιγμιότυπο οθόνης (86).png
    675.2 KB · Pregleda: 21
  • Στιγμιότυπο οθόνης (84).png
    Στιγμιότυπο οθόνης (84).png
    384 KB · Pregleda: 23
  • Στιγμιότυπο οθόνης (85).png
    Στιγμιότυπο οθόνης (85).png
    949.5 KB · Pregleda: 22
  • Στιγμιότυπο οθόνης (86).png
    Στιγμιότυπο οθόνης (86).png
    675.2 KB · Pregleda: 20

GP 18

Aktivan član
Dobro dosao kolega. Maketa je stvarno impozantnih dimenzija. Sta bih dao da imam sobu samo za mene i vozove. Svi smo ovde infocirani voznjom lokomotiva kad god imamo i trenutak slobodnog vremena. Imas jako lepe modele i uzivaj u igri. Ocekujemo jos slika.
 

beljath

Član foruma
Dobro dosao kolega. Maketa je stvarno impozantnih dimenzija. Sta bih dao da imam sobu samo za mene i vozove. Svi smo ovde infocirani voznjom lokomotiva kad god imamo i trenutak slobodnog vremena. Imas jako lepe modele i uzivaj u igri. Ocekujemo jos slika.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh