Audijev vlak Ignolstadt - Gyor

Domagoj Vu

Aktivan član
Na relaciji Ignolstadt - Gyor vozi ovaj vlak sa autodijelovima.
U jednom danu ima čak tri vlaka u oba smijera.
Vozni red je ovakav:
Ingolstadt 4.20 sati - Gyor 16.27 sati
Ingolstadt 10 sati - Gyor 0.21 sati
Ingolstadt 19 sati - Gyor 8.07 sati
Dakle prva tura je prošla kroz Beč oko 14:20 no zna najkasnije do 16:20 proći. Ja sam ga čekao u Oberli u Beču no moje fotografije nisu neke kvalitete.
Autor slike Walter Blükratz - Youtube.
image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg
 

Domagoj Vu

Aktivan član
image.jpg
Odgovarajući modeli koje sam našao su jedino Märklin 48030 i 48031. No na slici je su prikazani vagoni sa nekim večim razmakom između odbojnika no model nema ali imaju ti vagoni i sa standardnim odbojnicima. Neznam žasto imaju takve odbojnike.
image.jpgimage.jpg
 

Davor

Veteran foruma
Crveni auto vagon bi možda mogao biti Electrotren 218982 koji takođe proizvodi i Habis "Wir fahren..." .
Pogledaj i kat. broj 210686 istog proizvođača. Možda se nekada takav vagon i pojavio u kompoziciji.

Inače, ja sam pre sedam godina bio u Audijevom centru za razvoj u Ingolstadtu pa mi je tema zanimljiva. :)
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Crveni auto vagon bi možda mogao biti Electrotren 218982 koji takođe proizvodi i Habis "Wir fahren..." .
Pogledaj i kat. broj 210686 istog proizvođača. Možda se nekada takav vagon i pojavio u kompoziciji.

Inače, ja sam pre sedam godina bio u Audijevom centru za razvoj u Ingolstadtu pa mi je tema zanimljiva. :)
Habi
Crveni auto vagon bi možda mogao biti Electrotren 218982 koji takođe proizvodi i Habis "Wir fahren..." .
Pogledaj i kat. broj 210686 istog proizvođača. Možda se nekada takav vagon i pojavio u kompoziciji.

Inače, ja sam pre sedam godina bio u Audijevom centru za razvoj u Ingolstadtu pa mi je tema zanimljiva. :)
Habis od Electrotrena je promasen no napisao sam da je odgovarajuci Habbins od Marklina no gornji kat na auto vagonu je malo ulegnut. Ove Haimmrs vagone nitko jos ne pravi.
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Ali se pojavljuju u DB Cargo i Railion varijanti.
Piko 54400
Ovaj vagon izgleda kao americki...
Na njemu se treba ukloniti natpis CARGO.
54400.jpg
Piko 54402
54402.jpg
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Moj ulov no imao je cak i Shimm(n)s vagone za limove. Ovaj plavi Shimmns od VTGa nazalost model nema.audi vw 4.png
audi vw.jpg
Od vagona za prijevoz limova su bili ovi.
Piko 54395
Pikov model audi vlak.jpg
Roco DB Shimmns - Tri komada je bilo u sastavu.
Shimmns audi.jpg
Broj i oznaku vagona nisam vidio al sigurno se radi o ovom modelu od Piko 54939 - Tri komada je bilo u sastavu
Audi54939.jpg
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Ovaj ima promasen DB-ov logo. Dakle DBov logo je prevelik suvise i trebao je jos metar dva bit pomaknut na desno. Takoder su i postolja drugacija.
PIKO 54937-1
Audi ceradas.jpg
Promasen vagon.jpg
Iza teleskopskog se vidi DB Schenker Shimms no on jedino nema te TTU oznake na desnoj ploci do cela vagona....
Roco 67544
Promasen vagon broj 2.jpg
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Jucer no nemam sada vremena za istrazivanje. Prvi vagon je bivsi Opel sada ga ima Transwaggon, modela nema. Ima samo u N mjerrilu. Drugi je najnoviji od Hbis Touaxa, to Piko moze napraviti.
Audijev vlak 1.jpgAudijev vlak 2.jpg
Detalji jednoga Haimmrsa
Audijev vlak 3.jpg
 
Last edited:

Domagoj Vu

Aktivan član
novijii Haimmrs
Audijev vlak 4.jpg
marklinov 48031 pravi primjerak.
Audijev vlak 5.jpg
Stariji Haimmrs, zuti kvadrati su VW i Audijev logo. Audijev je iz 1978 a VWov iz 1995. Takoder niti od njega model nema
Audijev vlak 6.jpg

ISPRAVAK:
VW-ov logo je iz 1978.
 
Last edited:

Domagoj Vu

Aktivan član
Ovaj Habis bivsi od Opela {neznam da li ga je drzao General motors} jedino je radio Jouef. Neznam da li ga se jos proizvodi.
Jouef 673900
Jouef 673900.jpg
Na ovom vagonu je potrebno u sredini vagona dodati logo od Transwaggon-a.
Cela vagona na modelu neznam da li su obojana ili ne.
81 80 2755 209-3 Habis
81 80 2755 209-3 Habis.jpg
Imam ga ja na slici ali kako je vrijeme bilo uzasno nije ga bilo moguce slikati. Slika mog Habisa na Postu br 10.

Na pravom vagonu Opelov logo nisam vidio iako vlak usporio. Logo iz 1987 godine. Mozda je izbljedio.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh