Borna modeli od stoljeća prije do danas...

1borna

Veteran foruma
Počelo je sredinom 50-ih godina kad me djeda znao povesti na Zg.glavni kolodvor i pješački nathodnik (kojeg na veliku žalost već dugo nema) s kojega se lijepo vidio cijeli kolodvor.
Ispod nas su dimile i fućkale parnjače i sjećam se da sam trčao na mjesto ispod kojega će proći lokomotiva (da
se nadim i naparim). A i na samom peronu mi se dopalo kad bi parnjače ispuštale vodu iz cilindara prije polaska.
Kod jednog rođaka sam vidio prvu maketu sa malim vlakovima, bio je to stari Trix-express sa bakelitnim tračnicama. Maketa je za današnje pojmove bila smiješna ali tada je to bilo....AHHH
Prvi put kad sam to vidio nisam se dao van iz sobe, primio sam se za nogu od stola i tek su me obećanjem
da mogu doći opet dobili kući.
1955 ili 6 (?) sam išao sa majkom u Muenchen posjetiti neku tetku, naravno vlakom!
Putovanje je jako dugo trajalo no meni nije bilo dosadno jer sam kroz prozor gledao vlakove do besvjesti.
A tek kolodvor u Muenchenu! Prepun kolosjeka i svakojakih lokomotiva i vagona, činilo mi se da nema kraja!
Teta je stanovala u maloj kućici blizu nekog manjeg kolodvora pa sam opet imao što gledati (dok nisam bio u
vrtiću).
Kad sam krenuo u 1 razred osnovne Isusek (otac) me za Božić razveselio najdražim poklonom-
ScreenShot002_zps7647943e.png

Vozio sam lokicu po tom krugu satima, dok se trafo nebi pregrijao i isključio.....izmišljao razne terete,
uspone, tunele i mostove.
Otac mi je radio kao turistički vodič pa je povremeno imao priliku putovati u inozemstvo. Bio sam sretan
kad bi pokoji puta donio neku tračnicu, skretnicu ili vagon. I tako je počelo i traje još i danas!
(nastavak u slijedećem broju)
 

1borna

Veteran foruma
Da vas ne (za)davim previše preskočit ću puno brojeva da dođem do malo JŽ-a, a kasnije ću se vratiti u daleku povijest.
Krajem 60-ih su odlasci u Trst bili gotovo redovni, Maerklin je u Italiji bio jaako skup, Rivarossi također no Lima je bila prihvatljiva!
Jedan susjed je skupljao Limu te sam znao od njega posuditi vagone da napravim dugačke kompozicije te sam uvidio da sasvim lijepo voze
po Maerklin tračnicama (na njegovu žalost on nije mogao voziti moje vagone po svojoj pruzi ha ha ha).
Tih godina je Lima izdala nekoliko modela lokomotiva (električnih) kakvi su vozili i kod nas pa sam ih prvom prilikom kupio.
Najprije sam ih vozio tako da bi išle spojene sa vagonom na kojem je bila skija te bih sve vozio na DC (ako niste znali Maerklin lok. mogu
voziti i na DC!)
Kada sam napravio maketu sa kontaktnom mrežom bilo mi je još jednostavnije- preko nje bih vozio Lime na DC a dole Maerklin na AC.
U to doba nije bilo Airbrusha pa sam lokomotive lijepo obojao kistom (sa Humbrol bojama) a natpise sam napravio letrasetom (naravno
samo veće). Pred nekoliko godina sam iz tame podruma izvukao lokomotive na svijetlo dana pa ih jadne i zapuštene slikao (mobitelom)
limakollekcija_zpsd5d87a14.jpg
Fotografija0284_zpsc9414033.jpg

nakon čišćenja i podmazivanja provozile su opet
Fotografija0549.jpg
 

1borna

Veteran foruma
Za tadašnje pojmove su zadovoljavale, sličile su na JŽ-lokomotive!
No danas su zahtjevi stroži pa sam zamolio ZES-a da ih nanovo oboji (bez ikakvih prerada na karoserijama, to mi nije tako bitno) pa evo i
nešto slika radova (Žutka, Moped i Rumunjka trebaju stići gotovi upravo ovih dana, Asee su došle pred pola godine)
102_3834_zpsfa009d6f.jpg
102_3838_zpsf81ebd20.jpg
102_3835_zps826df1b9.jpg
102_3844_zps968e546a.jpg
102_3846_zps02eb8a05.jpg

još 2 su čekale na drugačija HŽ bojanja
DSCN1156_zps92807379.jpg
DSCN1161_zps18ce4831.jpg
102_3822_zpsb7cc499a.jpg
102_3823_zpsb8b64dd3.jpg
 

1borna

Veteran foruma
Paa, nadam se! (ak meni život još nije dosadan valjda neće ponešto biti dosadno i vama)
Da još malo nastavim iz povijesti (kad sam opet tu)....imao sam i još jednu tetu u Veroni, u Italiji. Početkom 60-ih sam nekoliko puta išao i do nje
(preko ljeta9 da naučim i Talijanski. Dobro se udala za jednog signora Franka, čovjek je otvorio punionicu Pepsi Cole (što je tada bio hit) pa si je
mogao priuštiti koješta (npr. napunio bi kadu Pepsijem pa sam se kupao u njemu).
Na moje veselje to su bili i vlakići Rivarossi (i žalost što nije Maerklin) pa sam mogao na ogromnom stolu slagati veliki kolodvor.
Imao je i nekoliko prijatelja koji su imali ozbiljne makete (ili su ih radili) pa sam imao i što naučiti.
Jedino što mi se nije dopadalo je to što su obično radili "ravne" makete, bez puno uspona, mostova i planina (valjda zato što su živjeli u
ravničarskom kraju, a i bilo im je lakše)
No to sam nadoknadio boravcima u Švicarskoj, no o tome u nekom slijedećem broju!
 

Mon

 
Osoblje foruma
...Krajem 60-ih su odlasci u Trst bili gotovo redovni...Tih godina je Lima izdala nekoliko modela lokomotiva (električnih) kakvi su vozili i kod nas to doba nije bilo Airbrusha pa sam lokomotive lijepo obojao kistom (sa Humbrol bojama) a natpise sam napravio letrasetom...
Ispravite me ako grešim al' nisu li onda ovo prvi primerci modela domaćih lokomotiva?
 

1borna

Veteran foruma
Nekako je istovremeno Željko Sestrić (ZES) počeo od Mehanotehnikinih Alco lokomotiva raditi Kenedy-je, imam spremljene neke ostatke takve
lokomotive (kad stignem slikat ću je), to je bilo negdje 67-68 godine.
On se tada zaposlio u Aviotehnici, a ja sam bio svakodnevni posjetilac i uvijek pitao ima li što novoga.
 

Mon

 
Osoblje foruma
I kažeš da su ovo modeli koje si uradio sa ovakvim JŽ bojanjem i oznakama u drugoj polovini '60-tih godina prošlog veka? :cool:
 

1borna

Veteran foruma
Ovo sa zadnjih slika je bojanje ZES-a, o gore sam pokazao kako sam ih ja kistom obojao negdje 67-68 kad sam ih kupio.
Zanimljivo je da su lokomotive stare 45 godina a vozile su možda 20-ak sati svaka na prvoj maketi koja je imala funkcionalan
gornji vod (69-71 godine)! Kad sam krajem 71 otišao u JNA, moj kum ju je militazirao sa puuno tenkova i vojnih vozila te dobro
prodao vojsci u Bitoli (sa malo manje vrijednog voznog parka).
Što bi Damir dao da vidi maketu za vojno-taktičke vježbe punu militarije!? (i ja kad bih našao sliku)
mojamalenkostnaprvojizl.jpg
 

Mon

 
Osoblje foruma
...Kad sam krajem 71 otišao u JNA, moj kum ju je militazirao sa puuno tenkova i vojnih vozila te dobro
prodao vojsci u Bitoli (sa malo manje vrijednog voznog parka)...
mojamalenkostnaprvojizl.jpg
Jel to ova ista maketa na slici koja je završila u Bitolj?
Jel imaš podatke o njoj, jel još uvek tamo?
 

1borna

Veteran foruma
Nisam nikada doznao više ništa o njoj (sa te slike) i sumnjam da je još čitava nakon toliko godina?
Zadnja maketa koju sam radio u "prošloj eri" (prije dugog zimskog sna) je bila isto tako za JNA u Sarajevu. Bila je iz dva dijela od 120x240 cm
(sastavljena 240x240) Okolo je išao jedan krug sa jednom malom putničkom stanicom na jednoj strani te teretnom na drugoj.
U sredini je bila Faller-ova pista (AMS) sa velikim semaforiziranim križanjem te automatiziranim prijelzom preko pruge.
Imala je malo brežuljaka i služila je isto tako za razne taktičke vježbe.
Bilo je dosta vagona platformi sa tenkovima i kamionima (od Roca) /taman po mjeri - opet Damira/
Kolega koji mi je pomagao kod prijevoza ju je slikao i uspio upropastiti film (koji mi je ostao samo u glavi nažalost)
 

1borna

Veteran foruma
Našlo se još nešto slika iz moje nekadašnje zbirke (neki modeli Lime su već predstavljeni)
scan0015.jpg

Gore su 2 Piko modela (u stvari parna sa kondens-tenderom je Gutzold) pa je velia Jouef parna, ispod je Maerklin, pa treći red Lima, Maerklin, Liliput, Gutzold, Lima,
ispod je Mehanotehnika i Lima skroz desno.
scan0014.jpg
 

1borna

Veteran foruma
Pa i nisam baš...pisao sam o tome u povijesti modelarstva u nas, kad sam počeo već sam znao za nekoliko maketa u Zagrebu.
A da sam se najduže održao- to jeste. Večina od tih starijih više nije živa ili se već duže vremena ne igra...
Znadem još 10-ak ljudi koji su počeli nešto kasnije te su i dan danas više ili manje aktivni.
Moram priznati da jedva čekam svoje "treće doba" (mirovinu) da konačno započnem sa gradnjom svoje zadnje (i naravno najveće
i najbolje) makete!
 

1borna

Veteran foruma
Jučer je došla duugo očekvana okretljka (Maerklin naravno), dosta je zaprašena jer je skupljala prašinu zadnjih 10-ak godina.
Uz nju ide i lok-šupa tako da za sve treba najmanje 90 x 90 cm (+ još barem 50 na prilaznim objektima i pruzi)
DSCN4359_zpsbee1a805.jpg
DSCN4358_zps421ef112.jpg
DSCN4356_zpsc8b4dd8f.jpg

Napravio sam na brzinu jednu malu lok-paradu za slikanje
DSCN4355_zps39c43bd8.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh