Cestovno-modelarske novosti

Thommo

 
Osoblje foruma
Auhagen-Neuheiten-2018.pdf
auhagen.png


Busch-Neuheiten-Prospekt-2018.pdf
busch.png


kibri_Neuheiten_2018.pdf
kibri.png
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Od novosti mi je odmah pao u oči novi model Brekine, prvo u verziji Renault 12:

293792_c.jpg
https://www.modellbahnshop-lippe.com/produkt/Brekina/90-4-0-293788-013001-0-0-0-3-0-0-grp-de-p-0/ein_produkt.html

a zatim i u verziji Dacia 1300:

293788_e.jpg https://www.modellbahnshop-lippe.com/productzoom/Brekina/90-4-0-293792-013001-0-0-0-7-0-0-mod-de-p-0/productzoom.html

Renault 12 je bio prilično rasprostranjen automobil u bivšoj Jugoslaviji u epohi 4, budući da su ga proizvodili najprije u ljubljanskom Litostroju i kasnije u IMV Novo mesto, a slično vrijedi i za Daciu 1300, rumunjsku verziju Renault 12, koja je bila još jeftinija od IMV-a.

Također mislim da je model dobro napravljen, a to je u Brekini više nego često ne izuzetak, barem po mom mišljenju - npr. ne mogu podnijeti one modele kod kojih se svjetla imitiraju samo srebrnom bojom na ravnoj plohi ili kad se umjesto svjetla vide samo crne rupe, ne znam kako je moguće da se takvo nešto još uvijek proizvodi u godini 2018...
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Da, i u prvoj verziji sam čak imao napisano »Od novosti 2018…«, ali onda sam se sjetio da to ne može biti novost 2018 jer je nisam nigdje vidio u prospektu, tako da sam »Od novosti 2018…« obrisao »2018«, ali sam ostavio »Od novosti…« jer je to ipak sadašnja novost kod Brekine, a tako je i označena kod Lippe-a: »Neuheit«.

A slutio sam da će me podsjetiti na ovo, jer je sve u svemu bilo previše u kontekstu kao da je »formneuheit«.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh