Challenger-ovi modeli

1borna

Veteran foruma
Ne moraš urediti odmah svih 550 kvadrata, za maketu ti je dovoljno i 100? Napravi se zasebna dobro toplinski izolirana
kućica unutar te hale koju je lakše rijati i osvijetliti....
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Ne moraš urediti odmah svih 550 kvadrata, za maketu ti je dovoljno i 100? Napravi se zasebna dobro toplinski izolirana
kućica unutar te hale koju je lakše rijati i osvijetliti....
Znam Borna,moram to isplanirati do kraja,a meni uzme vremena:mamurluk:.
Bolje dva put mjeriti nego dva put sjeci?
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Nema na čemu , i drugi put !!!
;)
Ajde neka nas i pošta koji puta ugodno iznenadi.
Nadam se da će ti se knjiga dopasti.
:yes
Knjiga je odradjena muski:pozdrav:Hvala Halambeku i Bijelicu,a posebno @Bero01 .Dogurao sam do pola:pivo:
To se ne cita preko noci,neg,onako,potiho.Kad se pitas sta donosi sljedeca stranica??
BTW,par malih grijeskica u prevodu,strana prva lijevo,sadrzaj/contents,odmah ispod je predgovor/foreword, da bi na strani drugoj pisalo predgovor/forward.
Foreword i forward nemaju nista zajednicko.I ovo nije podcjenjivanje knjige,samo usputno receno.
Drago mi je vidjet da se ljudi trude i sacuvaju od zaborava:pozdrav:
 

Bero01

Veteran foruma
:djeddobio:djedi loksu i pec na drva.Blagpg boNga i `ko izmisli peci?
CPR 2-8-0 sa KVR zavrsila!
:ljubav
Odlično, vidim da si se raspištoljio!!!! Meni to jako lijepo izgleda, na žalost,
još nemam niti jedan mesingani model, ali, ispravit ću i taj nedostatak s vremenom.
:dada:
Mislim da je solidno odradjena,glede vremena,a i da nije,moja je??!
Tako da sad imam pola set KVR?
Neka, neka, tako treba, sada imaš cijeli set KVR-a;
moraš je poslikati sa vagonima, da malo napasamo oči.
:cool:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh