Challenger-ovi modeli

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Od velicine tvoje kolekcije nikada necu doci k sebi:cuska:
Ako ti smeta sto su brojevi isti onda uzmes i ogrebes jedan broj na primer prvi broj i onda ce biti razliciti:palac_gore:
zasto gulit, kad mozes grafit zveknut gore i onda lgani weathering ;)

:crazy:
Eto ti Brojcile odgovor:spank:
Samo je problem sto ja jedva vidim i vagon u N skali,a da ne pricam o grafitima u istoj.
Morao bi uzeti neke dobre choroskope.
I da dovrsim sa N skalom,pa mozda da pocnem praviti nacrt za maketu:neznam:
(AL` i dalje ostajem HO HO HO Amerikanac)
IMG_0082.JPG
IMG_0083.JPGIMG_0084.JPG IMG_0087.JPG IMG_0088.JPG
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
OK,da se vratim na ono sto vidim,
daklem HO HO HO sto bi rekao Santa Claus
Jos poneki vagoncekIMG_0099.JPG
IMG_0100.JPG
Znam da Brojcile voli cisterne,pa velim...
IMG_0101.JPG IMG_0103.JPG
I jedan stari 2bay hopper
IMG_0104.JPG
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
I jos malo
Jedan star Cat na starom vagonu
IMG_7368.JPG
Pa 10 konejneraca.Da ih ne vadim,a pojma nemam kojoj komp. pripadaju(`ajd nek bude DTTX,il` shljmnj:crazy:)
IMG_0105.JPG
Eh,ovde se snadjite.
!0ak vagona,starih.Neki za popravku i grafite,ostale prodajem Ciganima u staro gvozdje
IMG_0106.JPG
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ja bi tamo umro od srece hehehee..pored toliko lepih stvari I toliko modela tacno bi mi srce stalo I krrrrrrrrrkkk!
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Nego,nazaj na modele;)
Kako ide ona pjesmica:"Santa Claus is coming to Town"
Kod mene je danas bio i donijeo ovo
IMG_0112.JPG
Eh,sad mi tu nesto:hmmm:.Narucis 2,dobijes 3.Ova mala(GP35,Kato) se izgleda okotila u putu.Lici mi na mamu,plavusu,al` nosi tatino prezime.
Il` je tu :postar:umjesao prste:neznam:IMG_0113.JPG
Slatka je,vidicemo kakva ce biti kad poraste
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Okotila se uz put? Hmm.. moram doneti kod tebe neke moje zenke od lokomotiva,mozda se okote uz put pa cak I nazad do mene mozda se I tad okote! Ne znam na koliko se vremena kod vas kote lokomotive a?
Hehehehee.. neverovatno! Kod nas postari obicno maznu neki model,kao "Pobacila vam je mama loksa zao nam je" I te fore..
Lokse su ti odlicne..kako bih voleo da mozes nekako da ih sve poredjas I slikas uuu al bi to bila fotkica! Mislim da bi nekima od nas stvarno bilo lose..Tomislavm I Niko, njima bi za sigurno pozlilo! Ja sam se na tvoje modele i njihovu kolicinu vec nekako navikao..
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
challenger, uranio je kod vas Deda mraz :)
Okotila se uz put? Hmm.. moram doneti kod tebe neke moje zenke od lokomotiva,mozda se okote uz put pa cak I nazad do mene mozda se I tad okote! Ne znam na koliko se vremena kod vas kote lokomotive a?
hyperion,ovo je Kineski deda mraz,pa dolazi Induski,pa ostali...dobra dezela ova Kanada,stalno se nesto slavi
a meni to odgovara...izgovor da pod svaku jelku mora biti poneka loksa ili vagoncic:yes
Brojcile,izgleda da sam nabavio dobrog nerasta:hahahaha:Samo dovedi zenke,ima da bidne malih loksica:party:
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
TO... TO JE TO!!! :yes


Navodno je Deda mraz bio izmišljen u Istočnom bloku kao odgovor na zapadnog Deda božičnjaka. Po tome ne može biti drugo nego komunista. :D :p
Nije bitno sta je,sve dok donosi ovakve stvari
IMG_0120.JPG
SP GE U50
IMG_0121.JPG
SP GE U23B(za ovu se moze reci vracena neotpakovana,kao u onom vicu o casnoj sestri)
IMG_0116.JPG
SP switcher-icaIMG_0124.JPG
Jedan stari(novi)Athearn.Il1 je DASH-9 il` 4400
IMG_0125.JPG
I stari 3 bay hopper,pa nek se bore koja ce ga vuci.
To je za danas,sad na rabotu,treba ovo otplatiti.
Santa Claus nije bas tako darezljiv
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Au au au.. modeli su ti prelepi pogotovo ovi od mesinga! Jedino ti ova SP manevarka smeta ovde I bas je ruzna! Ali nemoj je bacati..mozemo se dogovoriti! Hehehe..
 

niko

Član foruma
Supporter (2016)
ajde ak nades vremena pa baci jos koju :fotic: SP switcher-ice:slinim::slinim: po kutiji to je genesis ?

:crazy:
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Da znas da mi fali..CSX mi se mnogo svidja ali prebolecu nekako moju menevarku I kupiti vece lokse od CSX
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
ajde ak nades vremena pa baci jos koju :fotic: SP switcher-ice:slinim::slinim: po kutiji to je genesis ?

:crazy:
Joj Niko,sad sam usao u kucu,smrz`o se ko pi..a.Sutra,moram je opet vaditi iz one plastike.I da,Genesis je
Au au au.. modeli su ti prelepi pogotovo ovi od mesinga! Jedino ti ova SP manevarka smeta ovde I bas je ruzna! Ali nemoj je bacati..mozemo se dogovoriti! Hehehe..
Jel` da bi:spank:.Sad cu je za inat baciti.SP ne skupljam:cool_2:
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Cekamo SP manevarku I njene fotke,ajde drmni jedan caj pa daj da je vidimo! Samo ti napisi gde ces je baciti I @niko I ja dolazimo kopati.. da, I javi da li je sneg kod tebe da znamo kako da se obucemo!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh