Cisterna VTG u najmu INA (Brawa)

Davor

Veteran foruma
Kakve su šanse da ovaj model ne smatramo kao pojedinačni izlet već kao neko opipavanje pulsa?
Ne poznajem dobro Brawin program pa ne znam šta bi mogli još napraviti od JŽ i post JŽ modela.
 

nik

Veteran foruma
Kakve su šanse da ovaj model ne smatramo kao pojedinačni izlet već kao neko opipavanje pulsa?
Ne poznajem dobro Brawin program pa ne znam šta bi mogli još napraviti od JŽ i post JŽ modela.
Nemoj shvatiti ni kao pojedinačni izlet. Brawa je ovaj model napravila nehotice kao varijantu DB VTG cisterne s nekakvim njima nepoznatim dodatnim logom. Zato i fali točka na 'i'...
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Ja to što su ti napisali shvaćam tako da im je ostao još samo jedan vagon u trenutku kad si ti naručivao.

Dok su imali onu stranicu sa ponudom tog vagona koju si ti linkao tamo je pisalo da je vagon werkseitig ausverkauft odnosno da ga kod Brawe na skladištu više nema.

Mislim da je to bila neka limitirana serija 10 cisterni ponuđena na sajmu u Nurnbergu ove godine isključivo prisutnim trgovcima i to kao set.

Brawa 45902
images

BRAWA LIMITED EDITION for the 2016 Nuremberg Toyfair - only available to dealers attending the fair.

900_BR45902.jpg

http://www.eurorailhobbies.com/product.asp?mn=3&ca=8&sc=HO&stock=BR45902

Upravo sam saznao, imali su svega 3 vagona, ja sam naručio posljednjeg.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh