JŽ cisterne

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Mislim da nema teme za različite serije cisterni iz perioda JŽ-a, a na ovoj slici provirila je jedna Rxx 800xxx s INA logom na kraju ere predUIC označavanja...Rq INA.jpg

i joiš jedna foto sa predratnim nitnovanim tipom rezervoara (1969.)JŽ 153-011 i cisterna Uhk-sz 20 72 700 601-6, 1969-10-03.jpg
 

Mon

 
Osoblje foruma
Jedan video u kojem se na 11:24 pa nadalje može videti reon Strizivojna-Vrpolje a na 11:41 se pojavljuje teretnjak sa cisternama u interesantnom društvu autovagona, E, K i R vagona. E sad, jesu li cisterne i ostali u društvu JŽ ili neke druge uprave?

RTS cisterne 2022-06-05 192716.jpg
 

Domagoj Vu

Aktivan član
U Slavonskom Brodu ima tri dvoosovinske Inine cisterne koje godinama stoje pored RPVSB-a.
Njihove slike sam stavio u temu HŽ cisterne H0.
Stavim friške slike ih kad uhvatim vremena, nedavno sam ih fotkao detaljno.
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Evo navedenih Ininih cisterni u Slavonskom Brodu, neznam odkada stoje ali ima godinama ako nisu čak i od rata premještene. Fotografirati ih je bilo nemoguće iz svih radi bodljikavih grana.
S obzirom da sam ja JŽ neznalica, može mi konkretno netko reći koje brojeve su imale te JŽ Ina cisterne? Nije potreban cijeli broj nego jednostavno 21 72 JŽ xxxx.
Prve tri fotografije su slikane kroz prozor vagona.
jžina1.jpeg

jžina2.jpeg

jžina3.jpeg

jžina4.jpeg

jžina5.jpeg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh