Dva problemčića oko foruma

Domagoj

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Dakle, ovo nije nova situacija, ali napokon mi je dojadilo, pa eto da pitam...
1. Kod odgovaranja i pisanja postova nemam opciju dodavanja attachmenta:
aeOhXlf.png

Situacija je ista na 4 različita računala i svim browserima koje sam probao (Opera, Chrome, Firefox).
Može netko pogledati moje permisije?

2. Klik na link "Aktivne teme" ne izlistava teme iz sekcije "Mali oglasi - burza"
Je li to normalno ili se samo meni dešava?

Hvala!
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Broj 2. Je kod sviju tako..

To je na staroj plaformi bilo da i oglase izbacuje u "Aktivne teme".. cini mi se otkad je nova platforma da je tada i prestalo.
 

Davor

Veteran foruma
Broj 2. Je kod sviju tako..

To je na staroj plaformi bilo da i oglase izbacuje u "Aktivne teme".. cini mi se otkad je nova platforma da je tada i prestalo.

Upravo tako. Od prelaska na novu platformu oglasi ne idu pod "aktivne teme" kako ne bi zatrpali ostale teme.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Kolege, sve je "naštimano" i radi kako treba ali se ti "problemčići" javljaju u zavisnosti sa koje sprave ulazite na Forum,
kako je i šta podešeno i instalirano na svakoj spravi posebno.

Meni na pr. komanda Na vrh nikada nije proradila.


PS: spamer je baniran; ukoliko se opet pojavi slobodno prijavite postove/teme, sklonit ćemo ih odmah kad primetimo prijave.
.
 

Mon

 
Osoblje foruma
...
2. Klik na link "Aktivne teme" ne izlistava teme iz sekcije "Mali oglasi - burza"
Je li to normalno ili se samo meni dešava?

Hvala!

Deo Foruma u kojem su oglasi je ustvari naša usluga vama članovima da se možete na najlakši mogući način osloboditi modela koji vam ne treba
i nabaviti model koji vam treba, a koji vam je možda "u komšiluku".

Znači, taj deo Foruma nije zamišljen kao deo u kojim će se razvijati diskusije direktno povezane sa hobby-jem pa se zato i teme u Podforumu "Prodaja" ne pojavljuju kao Aktivne teme.

.
 

Mon

 
Osoblje foruma
@Domagoj proverio sam ti nalog, sve su ti postavke nameštene kako treba, kao i kod ostalih članova
što znači da bi trebao imati komandu Dodaj datoteku.

Vidim da si ranije postavljao fotografije u postovima kao na pr. u temi o mesinganom mostu; kako si to radio?

.
 

Domagoj

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Sve fotke koje sam stavljao su na vanjskim hostinzima i ubačene s [lMG] [/lMG].
Na žalost, ja nemam tu opciju (screenshot u prvom postu).
 

Mon

 
Osoblje foruma
Sve fotke koje sam stavljao su na vanjskim hostinzima i ubačene s [lMG] [/lMG].
Na žalost, ja nemam tu opciju (screenshot u prvom postu).
S' obzirom da si jedini koji ima ovaj problem (niko osim tebe se nije javio da ga ima)
onda je najverovatnije problem u postavkama/instalacijama na tim mašinama koje koristiš.

Jedino što preostaje je da probaš sa promenom ješika sa engleskog na hrvatski pa da vidiš jel će da ti se pojavi komanda ili ne.
.
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Ja bih probao da napravim novog clana,za probu samo.

"Pera Prpić" i ako sve radi ,onda je do podesavavanja u samom nalogu.

Ili da mu neki kolega da na kratko pristup..sifru ..da vidi jel se otvara to polje.....

Mada mislim da je to isto i ako napravi novi nalog.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh