end nau somtin komplitli difrent - wagon carrier

slider

Novi član
Barda, wagon carrier 1:160

gotov.....
danas predan u Puli, pa plovi za Azerbaijan
45 dana rada bez prestanka, dan i noc.....sad cu tjedan dana samo spavat
maketa je u 1:160, metar duga, vagoni su preuredjeni Nscale od maketa zeljeznica ( tenks Zoran - evo kako su zavrsili)
vise slika kroz dan dva na http://www.m2models.hr

15-2.jpg


18-1.jpg


22-3.jpg


12-3.jpg


8-1.jpg


10-1.jpg


11-4.jpg
 

slider

Novi član
Thommo kaže:
Super! :palac_gore:

Koliko cca. stane 4-osovinskih vagona u brod?
e sad, ne da mi se ic radionu na komp da vidim nacrte ( maloprije doso iz Pule, umoran sam ko da sam ju pjeske nosio :polomljen: )
ali ovako napamet - na dve palube cca50 komada ( ima jos dole dva kolosjeka, i unutra lift i male mini lokomotive - to ja nisam radio, ne vidi se - ali su na maketi vagoni skroz dokle idu ovi veliki bocni prozori - to sam moral napravit da se ne vide prazne rupe)
na pravom su kroz cijeli brod do pramca, na obje palube
 

slider

Novi član
keniki7 kaže:
fantastično izgleda !
Koliko je utrošeno sati za ovo remek-djelo ?

ugrubo- 45 dana po prosjecno 10 sati - 450
da sam racunal sat 150 kn ko moj automehanicar, sad bi pil koktele na havajima....;)
 

Zoran_ST

Član foruma
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Hvala ti što si udahnuo novi i neočekivani život "mojim" modelima.
Također, hvala ti i što si podijelio s nama na Forumu jedan ne baš tako uobičajen rad.
Grejt vork!

A one sve makete na web stranici... >8DDD: :ljubav :palci_gore: :naklon:

Puno sreće u daljnjem radu!
 

slider

Novi član
Zoran_ST kaže:
Hvala ti što si udahnuo novi i neočekivani život "mojim" modelima.
Također, hvala ti i što si podijelio s nama na Forumu jedan ne baš tako uobičajen rad.
Grejt vork!

A one sve makete na web stranici... >8DDD: :ljubav :palci_gore: :naklon:

Puno sreće u daljnjem radu!

hvala tebi na cisternama ( jedino me srce bolilo kad sam ih spricao u sivo - tako su super bili sareni :ljubav )
ali sacuvao sam nakoliko najljepsih za sebe
i tenks na pohvalama
a vagoni plove za kaspijsko jezero...priznaj da nisi ocekivao da ce jednom tamo zavrsit :)
 

Zoran_ST

Član foruma
Supporter (2018)
Supporter (2019)
I ja sam za trenutak stao i udaljio pogled od monitora kad sam ih vidio sve u mat sivo... Pretpostavljam da je takva bila želja naručitelja, ipak je brod u prvom planu, a ne vagoni.
Apsolutno nisam imao ideje da bi tamo moglo to sve završiti - aj nek se još netko pohvali da su mu modeli otišli na slično mjesto na kugli zemaljskoj >:)
Btw, nešto mi se čini da si spominjao DVA broda... ili se varam?
 

slider

Novi član
Zoran_ST kaže:
I ja sam za trenutak stao i udaljio pogled od monitora kad sam ih vidio sve u mat sivo... Pretpostavljam da je takva bila želja naručitelja, ipak je brod u prvom planu, a ne vagoni.
Apsolutno nisam imao ideje da bi tamo moglo to sve završiti - aj nek se još netko pohvali da su mu modeli otišli na slično mjesto na kugli zemaljskoj >:)
Btw, nešto mi se čini da si spominjao DVA broda... ili se varam?

je, htjeli su neutralne vagone...ja sam pitao koje oznake da stavim ali sam dobio politicki korektan odgovor - svi sivi bez oznaka :) :)
dva, dva....sad tjedan dana samo spavam pa onda jovo nanovo
 

slider

Novi član
NClight kaže:
Vrhunski! :palci_gore:
Nadam se da će onih par sačuvanih vagona biti početak zaraze...
aaaa, zaraza traje, samo nikad mjesta i prilike za veliku maketu zeljeznice....
sve makete aviona i brodova ( gotove ) cuvam kod stare u podrumu zapakirane...jednom kad bude mjesta, bit ce cijela soba samo za makete - a tu ce stat i zeljeznicka...
a ja N komplet imam tamo od sezdesetih, negdje kako sam se rodio brat je dobio komplet mehanotehnike - lokomotiva, jedna od ovakvih cisterni, stocni i teretni vagon...pa je poslije nabavio pulmana, extra metarne tracnice.....ali to smo vozili na iverici,goloj, samo sa zakucanim tracnicama
pa sam ja to naslijedio, a imam i jedan HO komplet, s kojim fakat ne znam kaj bi...veliko, preveliko....
pa to sve ove godine spava, dok se zvijer ne probudi ;)
ps sorry na dva ista posta, nesto sam krivo kliknul
 

brum

Član foruma
Ovo fantastično izgleda :eek:

Uvijek sam se pitao tko tim firmama radi te makete, jer tako dobro izgledaju. Svaka čast na izuzetno profesionalnoj izvedbi ;)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh