Evidencija željezničkih modela - rasprava

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Re: Modeli lokomotiva i vagona sa prostora ex YU

Pa vjerojatno ga još dečki nisu stigli uvrstiti u popis. Bit će...ne se sekiraj...
No interesantno je da na reisezugwagen na tom linku na kraju nudi sliku pravog vagona koji nije taj!
 

nik

Veteran foruma
Re: Modeli lokomotiva i vagona sa prostora ex YU

Wile E Coyote kaže:
Pa vjerojatno ga još dečki nisu stigli uvrstiti u popis. Bit će...ne se sekiraj...
No interesantno je da na reisezugwagen na tom linku na kraju nudi sliku pravog vagona koji nije taj!

Reisezugwagen nudi i ACME SŽ Y vagone sa klimom...
:geek:
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Re: Modeli lokomotiva i vagona sa prostora ex YU

nik kaže:
Wile E Coyote kaže:
Pa vjerojatno ga još dečki nisu stigli uvrstiti u popis. Bit će...ne se sekiraj...
No interesantno je da na reisezugwagen na tom linku na kraju nudi sliku pravog vagona koji nije taj!

Reisezugwagen nudi i ACME SŽ Y vagone sa klimom...
:geek:

:D :D
To sam već primjetio na nekim stranim forumima da pišu o tim modelima SŽ Y vagona sa klimom :S:
 

Dumus

Član foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Re: Evidencija modela

LJudi a sta je sa JZ PIKO vagonima? Mislim da starci trebaju da imaju prednost.:respect:
Imate ih vec sredjene u ovoj temi malo dalje:
Poluokrugli krov (Tonnendach) 5/6446/110
Ravni krov (Flachdach) 5/6445/110
Spicasti krov (Spitzdach) 5/6448/110.
Ne zaboravite i legendu koja ide uz njih ROCO JZ 35 :prof:
Pozzzz :palci_gore: za temu.

Samo da ponovim post!
 

Dumus

Član foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Dečki mislim da vam je odmor od 6 godina :spavanje:spavanje:spavanje svima prijao.
Ajmo malo promena u ovoj rubrici , :cool: . Tolko se izdešavalo za vreme vašeg :spavanje .........
:hihihi::hihihi::hihihi:
 

vlatx

Član foruma
Jel ima netko vremena da ovdje nadopuni popis HŽ modela koji se mogu kupiti kao gotovi modeli?
Isto tako, ima li netko volje da napravi popis gotovih modela koji bi se mogli, po mogućnosti sa što manje intervencije, preurediti u HŽ modele? Našao sam nekoliko preinaka od gospodina ZES-a ali na žalost nisam našao popis baznih modela koje je koristio za prerade. Još sam daleko od samostalne prerade modela ali da bar počnem tražiti osnove.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Jel ima netko vremena da ovdje nadopuni popis HŽ modela koji se mogu kupiti kao gotovi modeli?
Isto tako, ima li netko volje da napravi popis gotovih modela koji bi se mogli, po mogućnosti sa što manje intervencije, preurediti u HŽ modele? Našao sam nekoliko preinaka od gospodina ZES-a ali na žalost nisam našao popis baznih modela koje je koristio za prerade. Još sam daleko od samostalne prerade modela ali da bar počnem tražiti osnove.
Vezano za ovu bazu gotovih tvorničkih modela, nekada davno (prije mnogo godina), bilo je ideje i volje za njenom realizacijom i održavanjem, ali nije bilo sluha da se to i održi, pa se bojim da ju moraš prihvatiti takvu, kakva je....:neznam:
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Za recimo neke bazne modele u cilju prerada, možda da pregledaš u podforumu o domaćim modelima, teme se otvaraju prema tipovima vagona i lokomotiva, ekipa je već nešto pisala o preradama...
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh