Feldikini modeli

Domagoj Vu

Aktivan član
Super kolekcija, jako mi se sviđa kolekcija a posebno što vidim i domaće modele sa Balkana (HŽ, ZŠ/JŽ, SŽ itd)!
Kolekciju ocjenujem za 10/10 !:palac_gore::aplauz:
Nego, umjesto ove crnogorke, ima koji prerađeni putnički ili teretni vagon od ŽPCG-a? :)
Nastavljam pratiti ovu jako interesantnu kolekciju! :citaj:
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Super kolekcija, jako mi se sviđa kolekcija a posebno što vidim i domaće modele sa Balkana (HŽ, ZŠ/JŽ, SŽ itd)!
Kolekciju ocjenujem za 10/10 !:palac_gore::aplauz:
Nego, umjesto ove crnogorke, ima koji prerađeni putnički ili teretni vagon od ŽPCG-a? :)
Nastavljam pratiti ovu jako interesantnu kolekciju! :citaj:
Bas tako....čista desetka za modele:palci_gore:.Nismo se mogli nacuditi sta smo videli sve kod Feldike:ljubav
Nasa ekipa iz BG je prijatno iznenadjena i sa kolegom Robert Izolom koji je vrsni maketar i njegov dobar Prijatelj.
Nadam se da ce nam se Feldika uskoro pridruziti i sam predstaviti ostatak kolekcije,:dada:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh