Gdje nabaviti modele vozila?

NClight

Hybernated
Vidim da mnogi nabavljaju na raznim stranama modele auta, kamiona i buseva... gdje i kod koga ih nabavljate?
Stavite link ili adresu trgovine... ili kontakt prerađivača modela uz manji opis što se može naći.
 

vule

Poznati forumaš
stigel moj"feros"
zahvaljujem ,svima!
 

Attachments

  • IMG_4542_1.JPG
    IMG_4542_1.JPG
    30.2 KB · Pregleda: 977

NClight

Hybernated
A teret? Jel' i to stiglo? >:)
Imam osjećaj da će još jedan potpisati "Miba i NC su krivi za sve" © torrente >:D:

Nego, udaljili smo se jaaakooo od naslova teme...
Gdje, kod koga nabavljate sve te prekrasne modele? Pogotovo one za prepravke?
 

vule

Poznati forumaš
ako naletim po super- marketima,dosta su jeftileni,nekaj od frendov,koji se motaju po vani i snalaziš se,čak i od nečaka,ak je vpljan odpustiti za zamjensko vozilo :palci_gore: :D
 

starky

Član foruma
Supporter 2022
Hitno u Konzum!!!!!!!

Po maxi i super konzumima ima igračaka, i bude kamiona 1:87 a cijena mislim do 30 kuna po komadu!!!!!
 

speed

Član foruma
starky kaže:
Hitno u Konzum!!!!!!!

Po maxi i super konzumima ima igračaka, i bude kamiona 1:87 a cijena mislim do 30 kuna po komadu!!!!!

bio ja u Konzuma u utorak... kad se dobivaju bonovi od poduzeća :D
je, potvrđujem da imaju 1: 87... Oni koje sam ja vidio bili su već poznati Dickie kamioni, zatim opet poznati Welly Actrosi, te još neki 1 :64 američki kamioni. No te, 1: 64, nebih ni spomenuo, da oni meni vizualno ne djeluju kao 1: 87!!! Srećom, da nebih morao posumnjati u sebe, za usporedbu su na istoj polici bili spomenuti 1: 87 kamioni. I da, odgovaraju si! Nisam ih uzeo tada. No mislim da bih mogao. Ali ako ih uzmem, obvezno promijenim kotače, jer su kotači pravi "kineski", plastični, jeftini, neoriginalni... ali cijene ih na mislim cca 16 kuna... mislim da su i na postolju... postoje kao vučna služba, mješalica, kiper...
 

benjo_91

Novi član
Pozdrav dragi forumaši i forumašice! Naletio ja neki dan na Vaš forum, pa sam se odlučio prijaviti i pitati Vas gdje mogu kupiti modele kamiona 1:87? Danas sam tražio po cijelom Zagorju, po benzinskama, trgovačkim lancima, dučanima za djecu, .... i nema tih 1:87 i nema, našao sam u KTC-u samo kamione bez prikolica...a to ne tražim...Konkretno, trebao bi 3 šlepera i 1 tandem, nipošto kineske kvalitete...unaprijed se zahvaljujem na odgovorima...
 
A

Anonymous

Guest
Bio sam ovih dana u City Center ONE u ZG-u. U Mülleru ima neüto. Evo slikica...

photo0017.jpg


photo0013k.jpg


photo0014g.jpg


photo0015l.jpg


photo0016.jpg
 
A

Anonymous

Guest
Ekipo navali jer ovakva ponuda je rijetkost. Getro Novi Zagreb, H0 autići, ludnica. Cijena nije istaknuta. Cijelo vrijeme sam tražio njihov čitač cijena. Na kraju mi ju je pokazao, a ja zaboravio. Račun sam bacio, no ovako po sjećanju mi se čeini oko 16 HRK!!



Ovo je moj ulov



:ples2:
 

Attachments

  • DSC01951_resize.JPG
    DSC01951_resize.JPG
    187.3 KB · Pregleda: 296
  • DSC01952_resize.JPG
    DSC01952_resize.JPG
    170.5 KB · Pregleda: 296

Drazen

Aktivan član
Supporter 2023
nightrain i ja sam takvog ulovio u emezzeti nedavno isto tako po toj cijeni slično! Dakle ima toga i u emezzeti ako je nekom blizu!!!
 

hyperion

Veteran foruma
NClight kaže:
Vidim da mnogi nabavljaju na raznim stranama modele auta, kamiona i buseva... gdje i kod koga ih nabavljate?
Stavite link ili adresu trgovine... ili kontakt prerađivača modela uz manji opis što se može naći.
Pošto sam večinom u Ljubljani, nabavljam ih u Mulleru, Moko, te kad imaju i u Intersparu i Mercatoru.
 

speed2

Član foruma
Gdje nabaviti majorette kamione u mjerilu 1: 87? Znam za ovog Actrosa, kojeg sam vidio prije koju godinu u Mercatoru (a da tamo opet odem pogledati :??: :D )
Sad kad vidim, dosta dobro izgleda ovaj plavi Actros, šta je je. Ako se ne varam bilo je i crvenog TG- jca uzeti (e, sad me stvarno muči gdje ih ima :D ). Jel' ih tko vidio u zadnje vrijeme?

majo_actros_subaru.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh