GOŠA Y: A, AB i B vagoni

Thommo

 
Osoblje foruma
Re: Goša Y vagoni

Ne znam da li je tko primijetio, uglavnom, Roco najavljuje UIC-Y vagone u DR i MAV bojanju! *mudri*

Nisam dovoljno dobar znalac da ocijenim koliko su ovi najavljeni slični Gošinima, ali bi duljina od 282,5 trebala biti "Exact 1:87" za Y vagone, zar ne? Broj prozora i širina vrata odgovara, kako mi se čini iz crteža.

rc_y_3.png


rc_y_2.png


rc_y_1.png
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Re: Goša Y vagoni

Mogao bi reći da im je skupno samo to, da su radjeni prema UIC Y standardima. Sve ostalo pa... Prozori su malkice drugciji, krov je sasvim drugaćan, postolja su opet poglavlje za sebe... Ali ipak, nada za prave Goša Y vagone ostaje ;)
 

asalat

Član foruma
Re: Goša Y vagoni

Thommo, ovo nije model Gošinog Y vagona. I ja bih voleo da ga Roco uradi. Ali sam osetio miris iz jednog drugog kazana u kome se kuva nešto vrlo slično. Kažu da će poslastica(e) biti servirana(e) na sajmu u Nirmbergu predstojećeg vikenda. Još 4-5 dana :hmmm:
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Re: Goša Y vagoni

Evo, i asalat ima nekakve natruhe dobrih vijesti. No, ljudi, jel ide netko od vas na sajam u Nurnberg???
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Re: Goša Y vagoni

Ima, sa dobrim razlozima a više toga će se vidjeti na sajmu ;)
 

alsbgd

Član foruma
Re: Goša Y vagoni

Gorchi kaže:
Ali ipak, nada za prave Goša Y vagone ostaje

Meni je od samog pocetka ova recenica bila sumljiva... :hmmm:

Do sajma je ostalo jos nesto manje od dva dana, tako da se blizi
D day... Treba docekati i preziveti...

Sto se mene tice izvesticu vas najverovatnije istog dana,
jer imam svog insajdera na sajmu...
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Re: Goša Y vagoni

Hvala polval! ;)

BTW, ja od ACME-a očekujem da najavi našu Mimaru, to bi bila veća vjerojatnost nego Goša Y....
No, nećemo nagađati. Živi bili, pa vidjeli!
 

U47

Član foruma
Re: Goša Y vagoni

Znam :) ali moram :tisina :tisina :tisina :tisina :tisina
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Re: Goša Y vagoni

Nećeš sutra se otvara sajam pa siguran sam da će se pojaviti neke fotke iz sajma. Ako ne znaš tačno kada će se otvoriti sajam na ovoj stranici imaš bombicu, koja će se razpaliti kad se sajam otvori:
http://www.acmetreni.it
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Re: Goša Y vagoni

Ljudi, ne zaboravite da je na ovoj listi 10 vagona (Goša Y i Mimara), pa ako je svaki oko 50 EURa... Mnoooogo para! Ali sigurno su odlićno izradjeni pa su vrijedni toliko novca ;)
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Re: Goša Y vagoni

Da, to je poprilična suma novaca. Pstaje nada da ne budu svi brzo rasprodani pa ćemomožda i moći nekako to rasporediti na dulje razdoblje. S druge strane, ovih modela NIKAD dosad nije bilo u tvorničkim serijama, tako da bi u stvari mogli i planuti već i u prednarudžbama...
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Re: Goša Y vagoni

Naravno, treba biti realan, teško će se moći kupiti sve od JŽ/HŽ/SŽ...
:shock: (Čovječe, tko bi pred godinu-dvije rekao da će ova rečenica imati smisla! Do sad smo za SVE NOVOSTI S OVIH PROSTORA mogli potrošiti 100-200 eura! I to u najboljoj godini, kad je Roco izbacio Helgu ili Živu...!)

Meni je npr. interes za model tj. preradu Karavele na Mehano bazi naglo otišao na kraj liste želja.
Ak' bude love, volio bih nabaviti ACME SŽ Mopeda, HŽ vagone od Herisa, i to je u biti to. Možda i JŽ teretnjak od ACME-a, čisto za neki fiktivni muzejski vlak....

JŽ epoha IV me ne zanima pretjerano, pa je i JŽ Mimara na kraju liste, kao i Goša JŽ vagoni.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh