GOŠA Y kola sa ležajima

Davor

Veteran foruma
Pitanje epohe smo riješili , da ova
Ima za one kojima treba za sastave npr. kroz Hrvatsku nakon rata a recimo nisu stigli kupiti set sa sličnim vagonom (ili nisu htjeli zbog prištinskog spavaćeg koji im ne treba); nije da je ovaj model bio nužan ali nije ni suvišan.

Meni je potreban još jedan papagaj kušet za Meridijan exp. a ne daje mi se 110 e za singl model iz seta tako da je ovaj dobrodošao. Preživeću datum revizije iz ep. V.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Meni je potreban još jedan papagaj kušet za Meridijan exp. a ne daje mi se 110 e za singl model iz seta tako da je ovaj dobrodošao. Preživeću datum revizije iz ep. V.
Upravo se o tome radi, da bi datum revizije zapravo bio nebitan, problem je da se za cca 70EUR idu ljudima prodavati
muda pod bubrege o razlićitim epohama. Prilično loš i jeftin trik (namjeran ili nenamjeran, sad je svejedno)!
Glede tih modela, kod mene je situacija takva da imam oba beogradska kušeta. U planu je bio uzeti i ovaj (ŽS ili JŽ),
našao bi svakako i JŽ svoje mjesto, ovako sad model vagona kojega zapravo već imam, ne vidim pretjerani smisao....
Model će svakako imati svoje kupce, ali od tolikih brojeva i varijacija modela (sa dokumentacijom iz 2000. g),
ići raditi isti broj. izgleda kao prstom u....:(
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Vjerojatno je stvar čistog previda, ne vjerujem da je namjerno.:neznam:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh