Goša cisterne JŽ,SŽ,HŽ,ŽS,ŽFBiH - Albert Modell

Koji biste model Goša-cisterne kupili ukoliko bude napravljen? Neki od:

  • JŽ Uahrrs-z iz Ep. IVa

    Votes: 22 48.9%
  • JŽ Zas-z i JŽ Zaes-z iz Ep. IVa-c

    Votes: 25 55.6%
  • SŽ Zas-z, SŽ Zaes, SLO-SŽ Zas, SLO-SŽ Zaes

    Votes: 19 42.2%
  • HŽ Zas i HŽ Zaes (samo sa merdevinama sa strane)

    Votes: 24 53.3%
  • ŽS Zas, ŽS Zaes, SRB-ŽS Zas-z, SRB-ŽS Zaes-z iz Ep. VI

    Votes: 13 28.9%
  • ŽFBH Zas-z

    Votes: 7 15.6%
  • JŽ SRJ (posle 1991) iz Ep. V

    Votes: 11 24.4%

  • Total voters
    45
  • Poll closed .

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Nadajmo se dobroj prodaji "domačih" modela ovog tipa cisterne. :pozdrav:
Na taj način možemo onda očekivati još koji model sa drugim brojem :yes:palci_gore::palac_gore:
Al sad je to taj paradoks..
Ja sam mislio kupiti 3 komada... al kad izdajde novi broj .. hm..
Al ajde ..nek izbace jos dva tri reizdanja nove numerologije.. ove prve ce vrijediti jos vise..
Tako da ja cu uzeti i vise ako corona financije dozvole..
 

Izidor

Član foruma
Postoji još opcija, da netko napravi dekale sa različitim brojevima i datumima revizije za sve one koji hoče imati vjernu kompoziciju vagona.

Ne vjerujem, da če Albert Model napraviti različite brojeve tih modela, jer je naše tržište (ex Yu) specifično malo, a ti vagoni skoro nikde ili samo su malo vozili ili voze van granica danasnjih zemalja u kojima im je domicil.
Naravno stvar svakog ljubitelja je dal to prihvati ili kupi jednake modele.

U svemu tome je pohvalno, da se netko odlucio napraviti taj model iz nule, naravno da Gosa tih vagona ne bi prodala tadašnjim ČSD-u, tih modela ne bi nikad vidjeli, jer je tržište tamo znatno veče za modele ko kod nas.

Sretno i nadajmo se još kakvom novom modelu sa naših pruga u narednim godinama.
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Nije ni došla prva serija i koliko sam govorio pre koji tjedan, prva serija bi trebala doči u augustu. Tačno kada ne znam.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Pozdrav svima, evo danas sam dobio obavijest da dolaze cisterne prve serije. Paket sa HŽ cisternama od AlbertModella bi trebao doči krajem sljedećeg tjedna.
 

nik

Veteran foruma
Vidim da je u odnosu na grafiku iz najave na tabli sa natpisima zakupa nestao srednji (treći) red teksta gdje je na samom kraju pisalo KFT i ništa ispred toga...
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Zdravo svima, paket sa HŽ cisternama je na putu i računam nekih 3-4 dana da dodje. JŽ je "kao ekskluziva" pa če doči 1 mjesec kasnije. Kada paket stigne obavijestim sve kao uvijek po mejlu. Set Petrol cisterni bi trebao doći u oktobru a JŽ crno-bijele cisterne su opet ekskluziva za Naumanna i dobit će se samo kod njih. Izuzetak su oni, koji ste ih prednaručili kod mene i za vas ču ih dobiti od njih.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh