GP 18- N Modeli

GP 18

Aktivan član
A dok nestignu ovi Shucini lepotani evo neceg sveze upecanog! Silka nije najbolja ali je iz prve ruke! kad stigne kacim je i slikam kao kompoziciju!
flm vag.JPG
 

Aleksandar

Poznati forumaš
Odakle ti dojava?:hmmm::hmmm::hmmm: haube su kao secer!:naklon: Opet je neke propevao samo da mi je znati ko je to bio!:citaj: Za ove odlivke trebam da zahvalim majstor Shuci. :pozdrav::respect::aplauz:Prvo me navukao da pocnem sa rucno radjenim JZ dizelkama:djed a vidi sad ovo pa totalno cu JZ da zastranim! :party::party:
HVALA SHUCO!!!
He,he, to mi je profesionalna deformacija, zna to dobro stari beogradski mangup :cool_2:.
 

SHUCA

Poznati forumaš
Kako je KGB saznao ,a UDBA potvrdila, izgleda a se neko stvarno sprema da napravi svoju JZ 665...
Industrijska spijunaza na delu ! Cak su i "N" uzorak nasli dok su pripremali odgovoarajucu sasiju.
Bice da ima jos noviteta u kolekciji GP 18...

Picture 292.jpg .
 

GP 18

Aktivan član
Kako je KGB saznao ,a UDBA potvrdila, izgleda a se neko stvarno sprema da napravi svoju JZ 665...
Industrijska spijunaza na delu ! Cak su i "N" uzorak nasli dok su pripremali odgovoarajucu sasiju.
Bice da ima jos noviteta u kolekciji GP 18...

View attachment 46575 .

Informacije su ti tačne ko god da ti ih daje! Ko da su iz prve ruke!:hahahaha::hahahaha::hahahaha:Imam i ja neke informacije za tebe al da ih neotkrivam !Nek KGB radi svoj posao necu nikome da uzimam hleb:vrag:

E ovako smo slavili ovog vikenda rodjendan ja i moj buduci prodavac kolekcije! :hahahaha::hahahaha::hahahaha:Ona prvi a ja trideseti. Salim se malecka obozava kad joj pustam vozove sva je u euforiji! A ovo je druga lokomotiva takođe ženin poklon za 30. gordjendan! Vidi se njen stav o mom hobiju :harakiri:harakiri:harakiriiz prilozene fotke. Jedva je cekala da je pretvori u defekt loksu. Ja dobio samo polugu i zadnji točak!:yes
20140621_174052.jpg 20140621_174101.jpg 20140621_174158.jpg 20140621_180040.jpg 20140621_180607.jpg
 

GP 18

Aktivan član
Stigli su modeli u rezinu od Shuce!
clapping.gif
Imam da se igram i ucim celo leto!
icon_mudri.gif
Hvala Shuco.
worship.gif
Ali to nije sve evo i lokomotive koja je bila namenjena Shuci ali on mi je to ljubazno ustupio! Tako da se uz malo truda ova lokomotiva dovela u funkcionalno stanje!Stara dama ponovo strika! Sada mi je potpuno jasno zasto Shuca kaze da su to neunistivi modeli!
clapping.gif
br01.JPG
 

GP 18

Aktivan član
Evo i jednog trix sinobusa koji su mi nemci ustupili za srpsku zeleznicu i relaciju Pozarevac-Kostolac.
icon_biglol.gif
icon_biglol.gif
Ovim sam se vozio kao srednjoskolac na casove
icon_mudri.gif
icon_prof.gif
icon_lol.gif


Ide na fabranje i limarske radove kako bi postao nas JZ model
sinobus.JPG
 
Last edited by a moderator:

GP 18

Aktivan član
Upecana tri piko Y wagona! Taman da stanu iza neke od mojih JZ dizelki! Ako neko ima na prodaju ili zamenuza za nesto od vagona sto prodajem,interesuje me piko Y kuset neka mi se javi da kompozicij bude komplet!
piko Y.JPG
 

GP 18

Aktivan član
Posto je prosla sud jednog naseg forumasa odluci sam da postavim kao jagodu na tortu sto se moih modela tiče! Doduse jos nije gotov, treba resiti pufere kao N amater na svom sinobusu, ofarbati šasiju u plavo, nalepiti dekale ali evo da ovo kazem da je u fazi prerade
20140727_215109.jpg 20140727_215021.jpg 20140727_215055.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh