HŽ 2044 - JZ 645

adi

Član foruma
Zaboravio sam rec da ce uskoro i kolega gorchi krenuti u akciju.kolega sbb- cff- ffs je pomogao oko nabavke lokomotiva za djelove a ima jos ljudi koji pomazu a nisu na forumu.hvala im svima
 

adi

Član foruma
evo malo i kenedi
DSC02043 (3).JPG

jos koja slika
DSC02057 (2).JPG

opet malo 2044.postaje mi sve draza i draza
DSC02062 (2).JPG

jbg.dok ja skuzim kako se slike stavljaju prodje vlak.to je zasad sa slikama.kad kolega wilie e coyote obavi svoj dio posla i posalje lokomotive bit ce jos slika.sljedeci tjedan bi trebali stic dekoderi pa bi malo testiro voznju sa dekoderom.da vidim kako se ponasa motor i gdje ugradit dekoder.jos nisam rjesio balast na lokomotivama.motor,kardani,postolja dekoder,rasvjeta a mjesta ni za ljeka.
 
Last edited by a moderator:

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
sve dalje, sve više se nagovaram na HŽ, no, vidjet ćemo kako će izgledati finalni proizvod.
 

adi

Član foruma
sve dalje, sve više se nagovaram na HŽ, no, vidjet ćemo kako će izgledati finalni proizvod.
Kolega svi mi ljubitelji hz modela patimo od istih problema.nemamo lokomotive,sa vagonima smo slabi a o novcu da nepricam.moramo ulazit u kompromise i sve nas dodje skuplje.kupis lokomotivu pa pripravljaj,kupis vagon pa pripravljaj.ako mozes da podneses to onda dobro dosao u klub exkluzivnih modelara.
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Dobre i kvalitetne lokomotive za naše područje su veći problem, vagoni nisu, njih ima od raznih proizvođača.
nesmijem ni zaviriti u svoj ormar, a kamoli u susjedov i od bližih kolega.
Kompromisi... hmmm; za takove cijene baš i ne bi smjelo biti kompromisa na modelima.
 

adi

Član foruma
Dobre i kvalitetne lokomotive za naše područje su veći problem, vagoni nisu, njih ima od raznih proizvođača.
nesmijem ni zaviriti u svoj ormar, a kamoli u susjedov i od bližih kolega.
Kompromisi... hmmm; za takove cijene baš i ne bi smjelo biti kompromisa na modelima.
Nazalost prijatelju mi moramo trpit neke stvari.ostali modelari za 150 ili 200 eura odu u ducan i dobiju lokomotivu ekstra klase.perfektan model.a gdje da mi odemo i sta da kupimo za te novce?tu pocinju nasi problemi.bilo jz ili hz.moramo dat puno novaca a nedobijemo ni blizu model kakvog drugi dobiju.nazalost to se nece promjenit ni u buducnosti.oni koji vole hz ili jz modele nemaju puno izbora ili cekat jos 10 godina da se nesto desi ili nabavit neki model i zabavljat se.meni osobno je dosadilo cekanje.ja bi radje vozio vlakice
 

adi

Član foruma
Evo imam jednu dobru vjest za ljubitelje 2044.uspio sam ugraditi pogon na oba postolja.iskreno nisam se tome nado da cu to uspit ali napravljeno je.to znaci da ce mala karavela voziti krugove na sajmu
 
  • Like
Reactions: Mon

adi

Član foruma
Izgleda da bi moglo nesto bit od mene.a ako i nebude nije strasno zidat i zbukat to znam.haha
 

adi

Član foruma
Nadamo se da ćemo videti filmić sa vožnje! :palac_gore:
.
Kolega za vas koji ste daleko ili nemozete doci treba snimit i uslikat dosta slika.da malo i vi uzivate.bit ce nas dovoljan broj valjda ce se nac neko sposoban da to izvede.ja nazalost nespadam u tu kategoriju
 
  • Like
Reactions: Mon

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Kolega za vas koji ste daleko ili nemozete doci treba snimit i uslikat dosta slika.da malo i vi uzivate.bit ce nas dovoljan broj valjda ce se nac neko sposoban da to izvede.ja nazalost nespadam u tu kategoriju

Pošto nam Damira možda neće biti, ja ću ponijeti aparat pa ćemo slikati..valjda budemo sve dokumentirali.. ;)

Prošli put je bio jedan kolega s "profi" aparatom al je s željezničkog foruma.. pa ćemo se osigurati za svaki slučaj!!!
 

Robi74

Član foruma
Supporter (2016)
Zagreb 16.11.2016.

ppd trans_2 044
 

Attachments

  • Picture 001.jpg
    Picture 001.jpg
    129.8 KB · Pregleda: 49
  • Picture 002.jpg
    Picture 002.jpg
    103.3 KB · Pregleda: 49
  • Picture 003.jpg
    Picture 003.jpg
    75.5 KB · Pregleda: 46
  • Picture 004.jpg
    Picture 004.jpg
    105.7 KB · Pregleda: 45
  • Picture 006.jpg
    Picture 006.jpg
    128.8 KB · Pregleda: 48

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh