hyperion - modeli H0

hyperion

Veteran foruma
Moja vučna vozila

Piko DB 218 s ugrađenim dekoderom





Piko DB 218, analogna





Mehano DB 216





Mehano SD-40





Mehano PR-GG1





Piko Taurus





Piko Minirex Opatija





Mehano Alstom





Piko Taurus s dekoderom





Mehano ALCO





Mehano još jedna SD-40





Mehano ALCO 628





Mehano malene parnjače





Mehano SNCF 70000







Mehano Thalys





Mehano TGV Duplex





Mehano TGV Atlantique





Mehano ICE-3



Toliko zasad. Vagoni i cestovna vozila če doći na red neki drugi put.
 
A

Anonymous

Guest
Ja izbrojio 22. Ljepo, ljepo - a meni se mojih 6 lokomotiva vec cinilo previse. Nego hyperion jesi ti svjestan koja maketa tebi treba za tu tvoju vucnu ergelu - pogotovo ovih zadnjih u redosljedu. Vlakovi visokih perfomansi koji ne da traze nego zahtjevaju blage zavoje, duge ravne trase, ogromne kolodvore. Ako im sve to mozes pruziti onda si stvarno sretan covjek... :palci_gore:
 

hyperion

Veteran foruma
piccolo kaže:
Nego hyperion jesi ti svjestan koja maketa tebi treba za tu tvoju vucnu ergelu - pogotovo ovih zadnjih u redosljedu. Vlakovi visokih perfomansi koji ne da traze nego zahtjevaju blage zavoje, duge ravne trase, ogromne kolodvore. Ako im sve to mozes pruziti onda si stvarno sretan covjek... :palci_gore:
Ne brini ti ništa, nadam se da ču jednog dana imat i maketu. ;)
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Vidi vidi kolege, svaka čast na kolekciji :aplauz:

Koliko sam ja bio zamjetio kolega je bio dosta aktivan oko cestovnjaka (naročito u vojnom koji je i meni isto jako zanimljiv), kad ono vozni park lokomotiva :palac_gore:

nebi ih se postidio ni Miniatur Wunderland iz Hamburga ;)
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
joj ja imam samo dve lokse i to jednu cuvam od kolege da mu zena ne vidi da je usao u modelarske vode hehehehee..
dobra kolekcija nema sta..
 

Mon

 
Osoblje foruma
Vid' ti njega, a ja mislio da je orijentisan samo na cestovnjake!
Bravo hyperion, sad si me razveselio! :D
 

hyperion

Veteran foruma
Iznenađenje kad uopšte ne očekuješ? :D Nije to još sve, na slikama su samo lokse i pogoni brzih vlakova. Moram se neki dan baciti na fotografisanje vagona i celih brzih vlakova. :)
 

hyperion

Veteran foruma
Dvije pokusne, putnički vagoni Mehano.
 

Attachments

  • IMG_3398a.jpg
    IMG_3398a.jpg
    265.2 KB · Pregleda: 249
  • IMG_3399a.jpg
    IMG_3399a.jpg
    263.4 KB · Pregleda: 251

RailMaster

Član foruma
hyperion kaže:
Mehano SD-40

Lepa kolekcija lokomotiva, super! Interesuje me, jesi li ovu Santa Fe nabavio negde kao zasebno kupljenu lokomotivu u kutiji (one nove zelene kutije)? Oduvek mi je malo čudno izgledala ova nova ideja sklapanja gde "Santa Fe" loksa ima crnu bazu. Ja sam imao dve Santa Fe koje su umesto sivih imale crna postolja, fabrički tako sklopljene. Mada sam se dosta namučio i načekao da dođem i do njih takvih, nijednom nisam ove SD40 video u nekoj radnji da ima da se kupe (barem ne ovde kod mene).
Svaka čast na kolekciji. :palac_gore:
 

hyperion

Veteran foruma
RailMaster kaže:
Interesuje me, jesi li ovu Santa Fe nabavio negde kao zasebno kupljenu lokomotivu u kutiji (one nove zelene kutije)?
Tačno. Kupio sam ju posebice u zelenoj kutiji u trgovini Mladi tehnik u Ljubljani, davnog 9. juna 2005. Lokomotiva je 2001 godište, ima crna postolja.

Mon kaže:
Baci se na izradu unutrasnjosti vagona. :palac_gore:
Tih putničkih Mehano vagona? Možda jednog dana...
 

hyperion

Veteran foruma
img4394a.jpg


img4395a.jpg


img4396a.jpg


img4397a.jpg


img4398a.jpg


img4399a.jpg


img4400a.jpg


img4401a.jpg


img4402a.jpg


img4403a.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh