Iskustva prilikom prodaje/kupnje

vedran brucic

Novi član
Kolega MRRSK ima izvrsnu ponudu svega za HO i povoljne cijene:)
Kupio sam benzinsku i izuzetno sam zadovoljan...
Navalite narode dok još ima...
lp Vedran:welcome:
 

brum

Član foruma
Kupio sam dosta stvari od kolege MRRSK i mogu reći samo da smo prilikom upoznavanja i realiziranja prodaje ostali u prijatnom razgovoru pa nekih 4 sata ;). Iziuzetno sam zadovoljan svime što sam kupio, kako kvalitetom, tako i cijenom i uslugom. Moja preporuka u svakom slučaju!
 

Damir

 
Osoblje foruma
Kupio sam dosta stvari od kolege MRRSK i mogu reći samo da smo prilikom upoznavanja i realiziranja prodaje ostali u prijatnom razgovoru pa nekih 4 sata.

Oho,pa to je bilo i druženje forumaša,a gdje su fotke?:vrag3:
 

MRRSK

Novi član
Zahvaljujem svim kolegama koji su do sada, a i ubuduće, pomogli u stećajnom postupku.

Pozdrav,

MRRSK (H0 modelar u "stećaju sa preustrojem" radi nedostatka prostora prelazim na N)
 

ciba1988

Član foruma
Sve pohvale poznatom forumasu Gorchi-ju, zadovoljan sam kako je covek izasao u susret. Preporucujem ovog gospodina za bilo koji tip trgovine.
 

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
sve pohvale kolegi forumašu apc! Vrhunski kvalitet artikala, ultra brzo poslano, zapakirano da preživi i atomski rat :D.

Još jednom - HVALA! ;)
 

bombuzal

Novi član
Ovo nije iskustvo kupovanja, već pitanje da li možda se netko može prisjetiti oglasa u kojem su se prodavala maziva za kotače, konkretno Master Faster je neki brend. Bio je oglas prije par mjeseci, a ja sam to kupio od čovjeka čijeg se usernamea ne mogu prisjetiti, mimo oglasa, na nekom od sajmova, pa sad imam par pitanja za pp.
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
kolega se odaziva ANGELz
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Poštovani kolege forumaši!
Na facebooku na strnici Modeli vozića sam se upoznao s kolegom s foruma (nik Marinac).
Mogu reć da je kolega vrlo pristupačan te otvoren za suradnju.
Lokomotiva, vagoni i oprema koju sam kopovao, došli su do mene u originalnoj ambalaži, potpuno novi (vađeni samo zbog slikanja), te mogu reć da sam bio ugodno iznenađen kvalitetom proizvoda.
Ok, pošiljka nije išla poštom zbog carinjenja i ostalog, al bez obzira na to sve stiglo u očekivanom roku bez nepotrebnih pregovaranja te dogovaranja!
Ovim putem se još jednom zahvalim kolegi Marinac, te preporučam suradnju s istim!
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ja bih da pohvalim ove kukice sto kolega @tomislavm prodaje i da napisem da su odlicne! Uzeo sam ih dosta i vec sam ih postavio na nekoliko modela i odlicno rade i vagoni su mnogo blizi jedan drugom sto je dosta realnije!
Transport do mene je bio veoma brz i svaki dogovor je ispostovan!
 

Damir

 
Osoblje foruma
Ovo bi trebala biti zamolba nikako upozorenje:
Kolege forumaši koji prodajete modele i ostali repromaterijal za makete (odnosi se na svih pa i mene)
nakon par pritužbi na moj PP,a kaže: Kako se neki modeli besramno skupo prodaju i da li se to tako smije ovdije na forumu?
Naravno da se smije! Smije se sve osim vaših golišavih slika (da ste ženske i to bi dozvolili) ovako nema smisla...;)
Dakle jedino što mogu napomenuti: Molim prodavače da se skuliraju sa cijenama jer neki ljudi su vam potencijalni kupci samo ako spustite cijene.
Morate misliti i to u kojem vremenu živimo i na to da oni koji imaju kupit će preko e-bay-a ili na drugi način.
Pravi i većinski kupci ovog foruma su ograničenih platežnih moći i nadam se da će im ovaj post pripomoći u tome da prodavači razmisle o ovim mojim rečenicama potaknutih zamolbom naroda.
Pozz svima i bez ljutnje molim jer ja sam tu da služim narodu odnosno svim forumašima.

Služim narodu,eh gdje su ta vremena nestala...:fp::vrag3:
 

1borna

Veteran foruma
Koji puta je teško uskladiti očekivanja prodavača i kupca......ako je netko nešto skupo platio i dobro čuvao taj i očekuje dosta za takav model!
Ako se nekome to čini previše neka traži odnosno čeka povoljniju priliku.(ili štedi dok ne skupi dovoljno)
Naravno da bih kao kupac želio nešto što jeftinije ali ne mogu očekivati da ću lokomotivu koja je koštala 400 E dobiti za 40!
 

nik

Veteran foruma
Koji puta je teško uskladiti očekivanja prodavača i kupca......ako je netko nešto skupo platio i dobro čuvao taj i očekuje dosta za takav model!
Ako se nekome to čini previše neka traži odnosno čeka povoljniju priliku.(ili štedi dok ne skupi dovoljno)
Naravno da bih kao kupac želio nešto što jeftinije ali ne mogu očekivati da ću lokomotivu koja je koštala 400 E dobiti za 40!
Najčešće nije problem sa 'kao nov' modelima nego sa poprilično starim i oštećenim modelima za koje prodavač očekuje 'kao nov' cijenu. To se često vidi i zna biti iritantno a moglo bi se čak okarakterizirati kao neku vrstu 'spamiranja oglasnika'. U svakom slučaju takvi oglasi samo bespotrebno zauzimaju mjesto na forumu.
 

wiggum

Veteran foruma
Najčešće nije problem sa 'kao nov' modelima nego sa poprilično starim i oštećenim modelima za koje prodavač očekuje 'kao nov' cijenu. To se često vidi i zna biti iritantno a moglo bi se čak okarakterizirati kao neku vrstu 'spamiranja oglasnika'. U svakom slučaju takvi oglasi samo bespotrebno zauzimaju mjesto na forumu.
Ne, nego se samo treba autora javno prozvati za takve stvari "kao nov", a zapravo "krntija", te će doći na crnu listu.

Najdraži su mi oglasi na ebayu "lokomotiva je nova, nikad vožena", "Vitrinenmodell", a ima ugrađen dekoder. Što će ti dekoder ako ju ne voziš i držiš u vitrini?? Dekoder automatski znači rabljen model, a prodavač lažov! :fp::mamurluk:
 

SHUCA

Poznati forumaš
Evo, da i javno pohvalim člana foruma "TomislavM" za efikasni sporazum, i još
bolju razmenu ,model za model...
Ovo poslednje je bilo na moju molbu kako bi izbegli gnjavažu oko računa, banaka itd..
Mali paketi, sa naznakom "igračke za decu", u paketima po malo starih šina na vrhu...

NISU ni otvarali paketić na carinskoj pošti 2 Bgd.:palac_gore:

HVALA TI VELIKA, Tomislavm,:palci_gore: i živeo ti meni :aplauz:.
 

hyperion

Veteran foruma
Evo da i ja nekog pohvalim, to je DinoOS. Nudio je kamione te automobile, pa sam ih poželio i zamolio ga, da ih čuva za mene. Paket je stigao na upučenu adresu prije nekih tjedan dana, a prije pola sata sam ga preuzeo i prezadovoljan sam vozilima. DinoOS, hvala ti. :daj_pivu:
 

mladen

Član foruma
Evo i ja da se pohvalim samo sa odličnom saradnjom medju prijateljima sa foruma i u privatnom životu,a prvi je gagy222,od njega sam kupovao i prodavao,pomogao mi je dosta oko makete,naravno marinac je odličan,i najnovije oduševljenje mi je danas jer sam dobio paket od istra1977,poslao je set u original pakovanju i baš je sve tako kako je i dogovoreno bilo.Naravno ima tu još paketa koji trebaju sutra biti preuzeti od Gorana iz Virovitice i nadam se odličnoj saradnji i za u buduće sa bilo kojim prijateljem sa ovog foruma:pivo::pivo:

P.S. istra1977 HVALA
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh