Izradnja JŽ/SŽ 06-018 iz messinga

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Kasnije sam još jedanput obojao gornji dio lokomotive i tender sa crnom bojom ali ovaj put sa airbrushem. Upotrebio sam Model Master/Testors polumat crnu boju (FS 27037). Na fremu ima nekoliko djelova, koji su crne boje. Nešto je išlo sa airbrushem a drugo sa čopičem (penzlom..?) Kasno uveče obojao sam još kotače sa bijelom bojom. Pošto sam htio lokicu koliko toliko spremno pokazati na MMJ u subotu radio sam do kasnih sati i do 3:30 uspijelo mi je pripremiti za MMJ. Tada sam je stavio na Rivarossijevu kutiju (od BR 39) u kojoj je potovala na Jesenice.







I evo kako je izgledala one subote na Jesenicama. Baš je lijepa u pravim bojama, zar ne :p ?



 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Malo intermezza. Na Jesenicama došao je i dizajner modela, g. Velimir Crha koji je doveo sve svoje lokomotive iz mesinga. Evo još njegovih lokomotiva, najprije sve njegove na broju:


















 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Na Jesenicama sreo sam legendu željezničkog modelarstva Bojana Bartola i prilično dugo smo pričali o izradnji lokice pa me je tako prepričao da treba nekoliko stvari još ispraviti. I sljedeči dan frem je išao u kupatilo sa nitro razređivačem, kasnije je sledio i kotao...

Onda je došlo dugotrajno i prezicno nastavljanje ležajeva. Problem je još veći jer englezi prave ležajeve za osovine 1/8" ili po naše 3,2 mm. Nimam kakvog posebnog uređaja za nastavljanje kao npr. žice odgovarjajučeg promjera i obrušene u konus ali dobro su mi došli svedri od bušilice fi 3,2mm i opet sam si pomogao sa šublerom. Po nekoliko sti rada sa plinskom lemilicom i tom ordjem nastavio sam ležajeve tako da su sve osovine u jednakom rastojanju te skoro u istom nivou. Razlik je manji od 0,5mm. Šteta što nije model sa pomičnim ležajevima al šta se može...

Kad sam završio prezicno nastavljanje ležajeva umetnuo sam osovine i dodao kotače sa pinovima za poluge. Već iz prve su se osovine lijepo okretale skoro kao osovine na tenderu! Onda sam stavio još poluge izmedju kotaća koje su išle skoro bez povrtavanja lijepo gore. Još najviše sam morao popraviti polugu koja veže 2 i 3 osovinu. Ako je pin promjera 0,78mm rupa za pin na drogovima je oko 1,1mm. Nije puno više :) Onda me je samo još zanimalo kako izgleda ako motor pokreče kotače i evo rezultata:


(klikni na sliku!)

Opet sam malo komplikovao i preradio lokicu kod valja za kontrolu ulaza pare u glavni kotao. Kod originalnog modela je to jedan dio ali ja sam ga izradio na novo koji se pomiće. Osnova je žica promjera 0,8mm u koju sam izvrtao rupe od 0,55m i kroz nje stavio i zalemio žicu od 0,5mm. Onda sam izradio još nosače i zalemio na gornji valj.

Pošto su decembarski danovi kratki i mogu da bojam samo na balkonu (hvala bogu zasteklenom) bojanje je moguće samo u subotu ili nedelju. Opet sam morao obojiti model sa grund bojom na mjestima gdje sam skinuo boju. Obog puta bilo je puno manje mreža od pauka! Na tenderu dodao sam još priključak za prano grijanje ter držače ispod odbojnika, još jedanput zalemio lampice (neke su odpale) i odbrusio podloge za napisne tablice na kabini. Evo slika od ponovnog bojanja:



Posle bojanja u crvenu boju (dvaput) djelovi izgledaju ovako:



 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Izmedju vikenda ne mogu bojati ali mogu raditi druge stvari. Tako sam obojio plastičnu nadgradnju tendera koju sam posipao sa imitacijom premoga. Za lepilo upotrebio sam poznati mix voda, malo mekola (bijelo lepilo za drvo) i koja kap deterdženta za pranje posude. Onda sam samo još finalizirao sa svetlečim prozirnim lakom (Testors/Modell Master).



Iako je veći dio lokomotive izradjen iz medenine nekoliko dijelova prosto mora biti iz plastike :) Prvi tako dio je gornji dio tendera a drugi je držač za kuple. Pramodel izradio sam iz stirena i onda prema uputstvima N amatera (Janija) kalup i odlitke. Prvi kalup iz modrina (silikonski kalup) je zbog slabog omjera modrin-katalizator išao u smeće (ni se stvrdio) a drugi je bio okej.





Na nesreću se je izmedju pramodela i kalupa našao jedan mehurić zraka i pokvario inaće dobar kalup što znači malkice više rada na ulitkima...



Isto kao Jani i ja sam upotrebio LEGO kockice za ohišje kutije oko kalupa. Kada sam radio odlivke sam u smolu F19 dodao par kapi Testors crne boje da sam na kraju dobio praktično crne odlitke.



Evo ulitka uzetih iz kalupa nakon 1 dnevnog sušenja u njem. Odstranio sam samo ono kaj je odpalo odmah nakon izvađjenja iz kalupa sve ostalo mora se "mašinski" obrusiti.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Za vikend sam bojao sa crnom bojom, opet Testors polumat crna FS 27037. Ali u subotu je išlo sve glatko a u nedelju je polumat crna boja postala mat. Nadam se da će bezbojni sjajni lak donesti barem malo sijaja natrag :zvizdi:
U svakom slućaju evo lokomotive posle bojenja i nakon ručnog bojenja finih djelova. Možda je koja fotka malce presvetla ali tu se pojavi problem fotkanja tamnih (crnih) objekata. Ali pogled na takvu lokicu je ipak uživancija ;)







 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Od poslednjih fotki pa do danas sam izradio još nekoliko sitnih detajla i stekla. Ova su izradjena iz prozirne plastične embalaže od francuske salate koju sam kupio u Ljubljanskom Intersparu. Prije stavljanja nalepnica (decala) cijeli model sam obojao sa prozirnim sjajnim lakom (dvaput!) da bi se što manje video rub nalepnice. Jani mi je pomogao ka printanju nalepnica; ja sam izradio prijedlogu u Corelu, isprobao na laseru na običnom papiru i provjero na modelu. Jani mi je tiskao nalepnice dva put, prvi put napise a drugi put još žute obrobe. Jani još jedanput hvala i na ovom forumu!
Pošto su nalepnice u jednom dijelu na listu papira prvo ih treba obrezati oštrim nožičem ili skalpelom i tek nakon toga mogu ići u vodu i na model. Pokazalo se da lepljenje ovih nalepnica nije jednostavan posao ali na kraju mogu reći da je izgled skoro takav kao da sam ih nacrtao naročito posle upotrebe omekšivaća nalepnica!
Sda fale samo još napisi koji budu još jedanput odnosno na novo izjetkani: SŽ, 06-018 i JEKLENA PEČ. Ali prije stavljanja tih pločica treba model još jedanput prelakirati bezbojnim sjajnim lakom! Evo kako je izgledala lokomotiva na Božić.





 

Igor_A.

Član foruma
Prekrasno :naklon: , i ja sam poklonik samogradnje, ali bojim se da za ovakvo nešto nemam ni znanja ni iskustva, a bogami ni alata :( .Tek sam sad otkrio ovaj post, pred par dana sam na forumu "željeznice net" proučavao postove gospodina Velimira Crhe i mogu reći da vam se divim obojici. Hvala vam što ste se potrudili oko prevoda i postanja slika, evo po malo čitam i sve skupa mi se čini kao prava mala avantura. :aplauz:
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Malo sam zaboravio ovu temu ali evo jednog koristnog prispevka. Pošto volim izraditi i pokoji detajl, odlućio sam se izraditi kočnice na tenderu a treba sam i stalak za kuplungu.
Najprije sam morao izraditi pramodel tek nakon toga mogao sam izraditi kalup i onda livenje. Kalup sam izradio iz dvih djelova i nažalost malo kasno sam pomislio kako treba postaviti pramodele. Največa greška je kod stalka za NEM kuplungu koja je okrenuta sasvim naopako a sve ostalo je okej. Drugi problem je bio kod postavljanja livnih i zračnih kanala jer su opet bili postavljeni neefektivno. Drugi put biće bolje ;)

Prvo sam izradio donji dio kalupa gdje sam sve pramodele stavio u plastelin a oko njega neke kockice a la LEGO. Onda sam sve zalio sa Modrinom (www.samson-kamnik.si). Kad se osušio donji dio, odstranio sam plastelin i kalup (!! ne pramodele!) premazao sa nekom pastom sličnom vazelinom. Ako kalupa ne bih premazao sa tom pastom onda bi se gornji kalup sprimio sa donjim djelom i sve može ići u kantu. Ova paste je u biti prečiščena hidrogenizirana nafta i u kantici je u trdnom stanju no na kalup lijpo se je nanosi pomuću čopiča. Čiščenje je jednostavno, samo topla voda ;) Kako sam rekao, premazao pa sem sve spojeve silikon-silikon i žice koje služe za odzračivanje i livenje.


Originale sam odstranio tek kad se Modrin stvrdio. Na prvoj slici još su u gornjem djelu kalupa. A signal je iz Viessmanovog kita 6732 koji će služiti za preradu...


Svi sastavni djelovi na broju:
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Počnimo sa livenjem! Sa 10ml injekcijom sam najprije uzeo 2 ml smole F19 komponente A i spraznio je u praznu času od jogurta. Sljedilo je dobro čiščenje sa WC papirem i nakon toga sam uzeo još 2 ml komponente B i opet ju spraznio u istu času od jogurta. Dodao sam 2 kapljici crvene boje Revell 330 koja je inaće bila upotrebljena za bojanje lokomotive. Onda sam sve skupa izmeša sa šraufcigerom i u injekciju uzeo cjelotnu mješavinu (cca 4 ml). Prema Janijevem savjetu malkice sam je ulio u donji dio kalupa i sa bucikom pokušao smolu staviti u sve mini rupice.


Onda sam zatvorio kalup, dodao još nekoliko kockica naokolo i skroz livne kanale stisnuo toliko smole (resina) da je došla kod svih rupa van. Pošto su svi kanali jednakog promjera premjestio sam injekciju još na mjesto kraj signala i još tamo dodao malo smole (resina). Razlog za to je slabo domišljeno stavljanje tih kanala na početku. Uglavnom to nije baš preporučivo jer se može unesti i koji mehurič zraka u model...


Nakon pola sata stvrđivanja odlitka sam otovrio kalup. Donji dio je bez muke išao van no kod gornje ulitki bili su nekako zabetonirani u kalup večinom zbog livnih kanala.


Jani je u nekom postu na slovenskom forumu rekao da su odlitci spremni za vađenje iz kalupa nakon 20-30 minuta. Stvarno sam ih mogao izvaditi za to vrijeme ali bili su još mekani. Sa ovim odlitcima treba pazljivo raditi i vrijedi ih izravnati da se ne bi stvrdili u savijenom stanju ;) Maketari poznaju take (resin) odlitke od nekaterih proizvođaća, recimo odEduarda) i neke može čovjek dobiti skrivljene. Onda može pomoći samo topla voda (>50°C)...

Fotografija odlitka sa lijepo vidnimi livno-zračnimi kanali. Ovako sam mogao dobiti sve tri odlitke sa viškom materiala i kanalima


I na kraju još fotografija kočnica sa livnim kanalom. Žica sa plastelinom kod izrade kalupa nije sasvim dobro stala na donjem kalupu i trebao sam malkice zarezati sa skalpelom u kalup ali nije ova zareza nije ništa škodovala kasnije ;)
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Po čiščenju odlitkov sem odlitke potem namontiral na sam tender. Dobro držalo za spenjačo rabim zgolj eno, signal bo šel v nadaljno predelavo, zavore pa so le 4, katere sem uporabil na tenderju. In na bok obrnjen tender razkrije vgrajene zavore:


Če pogledamo celotno lokomotivo s strani, potem se vidijo zavore na tenderju; mogoče na tej sliki malce slabo, saj ni slikana v ravni tal ampak je bila kamera rahlo dvignjena:


A ste na tej sliki opazili še kaj novega? Ne? Potem pa dodam še dve sliki ;)




SMD ledice so s cianoakrilnim lepilom (CA) zalepljene v svoja ležišča v luči. Preden sem jih zalepil na svoje mesto, sem jim dodal še ustrezne (tanke) žice, katere sem dobil z enega skurjenega elektromotorčka. Dejansko so to lakirane žice, katerim sem odstranil malce laka in jih nalotal na diodo. Nosilna plastika silicija je tako tanka, da svetloba seva tudi skozi nosilno podlago, kar se lepo vidi pri fotografiji tenderja zgoraj. Kako pa ta problem rešit? Ena varianta je verjetno barvanje zadnje strani s črnim (pol)svetlečim črnim lakom...

Po uspešnem lakiranju je sedaj na vrsti še dokončevanje pogonskega mehanizma (drogovja) ter elektrika. In kot se iz slik vidi, nekaj žic je že v lokomotivi, enako tudi generator dima in lučke. Elektromotor s polžem in pogonskim zobnikom na 4 osi je že tudi nastavljen. Če to ne štima, je pogon dokaj glasen ampak s sploščenjem enega dela osi (z brušenjem da ne bo pomote) se da to hitro spraviti v red! In kolesa se z veznim drogovjem prav lepo vrtijo tako naprej kot nazaj ;) Več pa v nadaljevanju!
 
A

Anonymous

Guest
Edit by nightrain
Zbog poteškoća postavljanja slika na servere postavljam Gorchijev post u izmjenjenom obliku


Izvinjavam se za upotrebu slovenskog jezika u prošlom postu ali umjesto gumba "Prikaz" kliknuo sam "Pošalji" a onda nekoliko vremena nisam mogao na forum. I sad kad sem opet za računarom ne mogu više da prevedem post i zato opet šaljem isto ali na koliko-toliko hrvatskom jeziku.
___________________________________________________

Nakon čiščenja odlitaka sam kočnice namontirao na postalja tendera. Držać za kuplungo trebam jedno, signali će se preraditi ali kočnice ipak trebam četvoro. No malkice rezerve kod držača za kuplungo ne smeta ;) Ali evo kako izgledaju postolja sa kočnicama:


Ako pogledamo cijelu lokomotivu sa strane onda se malkice vide kočnice na tenderu. Na ovoj slici na žalost slabo jer je bio fotoaparat dignjen iznad nivoa zemlje:

Jel ste primjetili nešto novo na ovoj fotki? Niste? Evo prilžem još dve fotki ;)





Ukratko dodane su SMD diode za osvetljenje koje su sa cianoakrilnim lepkom zalepljene u lampice. Prije umještanja u lampice nalemio sam tanke lakirane žice dobivene iz rotora jednog rashodovanog elektromotora. Pošto je to lakirana žica i lak služi kao izolator prije lelmljenja trebalo ga skinuti i pociniti. Tek nakon te operacije mogao sam žice zalemiti na SMD diodu. Ali problem kod SMD dioda je tanak sloj nosive plasti kroz koju prosjeva svjetlo. Još nisam odlučio kako bih to rješio ali sigurno jedno rješenje je bojanje sa crnom bojom stražnje stranice...

Nakon uspješnog bojanja, stavljenja dekala i ponovnog lakiranja prozirnom lakom fale samo još poluge i električna instalacija. Mashima elektromotor več je namješten i preko puža i zupčanika lijepo vrti 4 osovinu. Osovina ima malkice udubljenje zbog vijka u zupčaniku. Ako nije zupčanik pravilno namješten i učvščen na osovinu onda je prijenos bučan i okretanje osovine nije ravnomjerno. Tako treba pripaziti kod namještanja ali kad je sve pravilno namješteno, onda se sve osovine preko poluga lijepo okreču u oba smjera.

_________________
Goran
 

Attachments

  • 01.jpg
    01.jpg
    48.3 KB · Pregleda: 343
  • 02.jpg
    02.jpg
    59.4 KB · Pregleda: 348
  • 03.jpg
    03.jpg
    53.9 KB · Pregleda: 347
  • 04.jpg
    04.jpg
    37.6 KB · Pregleda: 345
A

Anonymous

Guest
Edit by nightrain
Zbog poteškoća postavljanja slika na servere postavljam Gorchijev post u izmjenjenom obliku


Konačno je stiglo vrijeme za rad na polugama ali istinito rečeno to je posao kod kojeg nisam bio siguran jel bude sve odradjeno perfektno. Ima dosta razloga kao ultra malene kovice sa promjerom stabla od 0,78 mm! I ako ovdje zaj...š onda ne znam kako ispraviti grešku. Fala Bogu mi se to dosada još nije dogodilo.

Ali prije nego započnem rad sa križnjakom i razvodnikom pare te svim polugama vezanim na njih dvoje moram najprije vezati glavne kotače skupa. Jako je važan redosljed sastavljana pa treba najprije skupa vezati 1 i 2 osovinu te 3 i 4 osovinu. Nakon toga dolaze i 2 i 3 osovina.

Ako se sječate ovo fotke iz prijašnjih nastavka

onda vidite da su u kotačima posebne rupice u koje je treba naviti posjebne pine (čepove) koji imaju na jedni strani navoj od 1,6mm a na drugoj je kao neka žica promjera 0,78mm. Navojni dio ide u kotač a na drugi dio idu poluge. Nakon toga se umetne neki kos papira i onda se stavi podloška koju se zalemi na tu "žicu". Nakon uspješnog lotanja papir metnemo van a ostali dio uskratimo i izbrusimo. Simpl ko pasulj, zar ne ;) ?


Evo kako izgleda kada su sve osovine medjusobno povezane:

Zatim je doša precizni dio. Kad sam vezao glavnu pogonsku polugu sa križnjakom na jedni strani a sa šipkom na 3 osovoini na drugi došli su problemi. Ova poluga i zalemljena podloška druge osovine su stalno zapinjale i na levoj stranici sve skupa je moglo udarati u cijev parovoda do injektora. Rješenje je bilo samo fino savijanje po desetinkama milimetara, možda malkice brušenja i ponovnog lemlenja... Na kraju po nekoliko sati preciznog rada jedna stranica je bila gotova i sve se premikalo lijepo.

Evo kako izgleda lijeva strana lokomotive sa svim polugama na svom mjestu:

Nastavak sljedi još sa razvodnikom pare, polugom za promjenu smjera i pretrcanjem... Sada dođu na red kovice i da dobijete utisak, koliko su velike pogledajte donju fotku. Ponekad su djelovi iz mesinga toliko fino izjedkani da imaju malo mesa oko rupe pa je tu i tamo trebalo to i popraviti sa ekstra lemljenjem i dodatkom mesinga.


__________
Goran
 

Attachments

  • 05.jpg
    05.jpg
    61.4 KB · Pregleda: 342
  • 06.jpg
    06.jpg
    64.6 KB · Pregleda: 341
  • 07.jpg
    07.jpg
    61.1 KB · Pregleda: 341
  • 08.jpg
    08.jpg
    66 KB · Pregleda: 343
  • 09.jpg
    09.jpg
    53.8 KB · Pregleda: 344
  • 10.jpg
    10.jpg
    55.5 KB · Pregleda: 343

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh