Izradnja JŽ/SŽ 06-018 iz messinga

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Hvala Vule, već se vidi kraj rada kod mene ali još ne u ovoj temi ;)

Hajde da se vratimo kod kotla. Kotao je savijen no još nema dimnjaka, doma i drugih stvari. I svaki kotao ima još vratašca za čiščenje. Ova vratašča su izradjena iz više djelova, to su 3 krugovi od 0,8mm lima sa rupom od kojih je jedan veći i vidjet če se. Ostala dva su manjeg promjera te idu unutar kotla. Na veliki krug stavi se konus koji će predstavljati vrata. Ovaj konus treba još saviti ali pošto mi savijanje ne ide najbolje zamolio sam prijatelja za pomoć. Upotrebila sva tanke i dugačke klješte a najidealnije bi bile one koje imaju okrugli prosjek a na žalost takvih nemam. Izrada je išla pomalo, mm po mm odnosno stepeni kruga i kad je bio uradjen prvi krug pod blagim nagibom, vaja se ponovila do kraja, kada je ispao lijep konus. Na kraju sva spojila oba konca lima sa lemilicom. Evo kako izgleda spoj:



Kad je bio konus završen izradio sam preostali dio. Opet sam obrusio djelove za lakše i ljepše spajanje te dodao malo cina prije konačnog spajanja. Onda sam ih malkice obrusio da budu površine koje će biti kasnije skupa koliko-toliko ravne i spojio krugove sa krokodilčićima. Završno spajanje je sljedilo putem plamenskog gorilnika. Prvo sam spojio mala krugova koji če u sastavljeni lokomotivi biti unutar kotla a na to sam spojio još vanjski krug gdje mi je za pozicioniranje služila rupa u svim tim krugovima..

Veći problem je bilo pozicioniranje konusa na ovaj sklop jer nisam imao nekih preciznijih "orientira" pa sam radio malo "na oko". Najbolja referenca bila je udaljenost konusa od rupa kroz koje sam kasnije dao imitaciju zaklopki vrata. Tako sam pažljivo sve skupa sastavio i učvrstio krokodilčićema da bih mogao zalemiti ovaj sklop sa stražnje strane.

Sljedilo je lemljene zaklopki za vratašca. Na modelu su izradjeni iz 0,5mm messing žice koju sam prije konačnog lemljenja zakrivio skoro pod pravim kutom. Onda sljedi rezanje žice i brušenje spoja iz stražnje strane i tako za sve rupice.



Kod izradnje naravno imam još kontrolu kvalitete:



Na konus sam zalemio i messingaste držaće rukohvata. Opet sam upotrebio stari trik pa sam po dva stavio na žicu promjera 0,5mm i tako zelmio na konus. Tako sam ih lakše stavio u rupe a u isto vrijeme su pravilno obrnuti. Kasnije, kada je stigao i drugi paket iz Njemačke zalemio sam još okruglu ručicu za otvaranje vrata. A grb če biti najkasnije nalemljen jer je tako fini pa treba biti jako pažljiv. ;)
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Da se vratimo ka detajliranju kotla. Sa drugom sva izradila kotao sa valjanjem lima te ga spojila sa lemilom. Ovdje sam prvi put upotrebio djelove od Weinert Modellbau koji su ulitki iz messinga. Svaki dio ima još ostatke od livenja kao kanale pa ih treba odbrusiti i pripremiti dio za ugradnju. Samo kod dimnjaka sam svuda odrezao ovaj livni kanal jer mi sam ga kod dimnjaka upotrebio za pozicioniranje na kotao. Na kraju se pokazalo da to nije bila baš dobra ideja. U dimnjak ću ugraditi generator dima od firme Seuthe pa ga zbog ostatka kanala bilo teško probušiti. Inače ovaj liveni messing je prilično trd za bušenje i treba pažljivo raditi inače svrdla brzo otope. Za ostale kupole treba prilično odrezati livni kanal ali ne sasvim jer na kotlu ima rupa za pozicioniranje.



Prije lemljenja kupola na kotao sam malkice obrusio nelježne površine te upotrebio lemilicu. Sližno sam uradio i na kupolama samim znači opet malkice brušenja i lemljenja. Onda sam stavio kupole na svoje mjesto i sa plinskim gorilnikom kupole zalemio na svoje mjesto. Srednja kupola koja je spremnik za pjesak zahtjevala je još dodatnu obradu a to znači lemljenje ventila za puštanje pjeska na samu kupolu. Slično je i kod kupole za dimnjakom jer joj trebalo dodati ventile ali sam je ipak nalemio. No kasnije sam je odlemio jer ovih ventila tada još nisam imao...

Na gornji slici se vidi več zalemljen dimnjak koji je več probušen sa svrdlom od prečnika 5 mm. Da se to moglo uraditi je bilo zaista potrebno zalemiti dimnjak sa malkice livnog kanala, zatim taj kanal odbrusiti i nakon toga staviti neki drveni štap od sličnog prosjeka da se moglo izvesti bušenje. Bušenje je bilo treba raditi pažljivo sa više svrdla započevši sa svrdlom 1mm i sa minimalnim obratima bušilice da nije otopio. I onda je sljedilo povrtavanje do završnog prečnika.

Na kraju lemljenja ovih kupola sam sa metalnom četkicom i hobi bušilicu izglancao kotao i dobio baš lijepu zlatu boju :)



Nakon toga sam mogao dodati i stražnji dio kotla koji je zapravo ložište. Kasnije se izkazalo da je bila to greška i da bi to morao da uradim prije lemljenja bilo čega na kotao. Ovo ložište je izradjeno iz lima kojeg je trebalo prije lotanja zakriviti u oblik slova U a spajanje sa kotlom sam izvršio pomoću još jedne metalne trake isto tako u oblici slova U. Ako ne bih imao već zalemljene kupole lakše bih to napravio i vrh kotla i ložišta bio bi u horizontali... No savijanje ložišta isto tako nije jednostavan posao a pojavi se još jedan problemčić jer treba paziti, da bude pravilno zakrivljen a da nema na jednoj strani previše ravnog djela a na drugoj premalo...

Zakrivljeno ložište sam kao što sam napisao spojio sa kotlom pomoću trake messing lima od 0,4mm. Prvo sam je savio a onda prvo zalemio u kotao, dodao ložište i zalotao još i njega. Največi problem je tu pozicioniranje ložišta jer mora biti kao prvo sredina poravnata a kao drugo mora biti vrh horizontalan u odnosu sa kotlom. Na kraju još dolazi problem sa cinom da ne iscuri kroz malene rupe van kod lemljenja...



Za pomoć kod orientacije ložišta u odnosu na kotao mogu služiti i rukohvati. Zato sam prvo nalotao držače rukohvata na ložište i na kotao te stavio čeličnu žicu od 0,5mm kroz ove držače. Tako sam imao dosta tačnu orientaciju. Pošto sam radio sam opet sam upotrebio krokodilčiće koji su mi pomogli kod spajanja a sve ostalo je samo lemljenje :D

Na ploču iznad valjeva sam još dodao suport za kotao i iznutra zalemio maticu M3 koju sam dodao i u kotao. Slično sam dodao maticu i u ložište koju sam zalemio na trak messing lima. Tako se gornji dio sa kotlom i pločom za inspekciju učvrsti na frem sa 2 M3 vijka. Prednji ide kroz 3 matice:
1. je u fremu izmedju valjeva,
2. je na ploči u suportu za kotao a
3. je u kotlu skoro ispod dimnjaka.
Na ovaj način se kotao odlično fiksira i zajedno je se vijku sprečava da iskoći pa se ga može upotrebiti i za osovinu za prvo postolje sa jednom osovinom.
Stražnji vijak ide kroz frem iznad zadnje osovine u maticu zalemljenu na traku u ložištu.



I tako sada izgleda lokomotiva sa obradjenim glavnim točkovima ;)
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Ajmo nešto reć još o kotačima! Na žalost nema puno izbire oko kotaća a naričito ne 100% adekvatnih. Mogao bih nabaviti Weinertove ali su jako jako skupi. Romford je prestao izradjivati 18mm kotaće sa 16 špica pa su mi tako preostali samo Scalelinkovi koji nisu skupi ali su inače plastični sa metalnim rimom. Dobava je naravno bez protivutega koje treba zalepiti na plastiku.

SW1816.jpg


Kotaće sam tražio po Veliki Britaniji jer je g. Crha cijeli projekat zasnovao na engleskim kotaćima. To znaći da su i osovine i ležajevi po engleskim (00) normama jer su osovine promjera 1/8" ili skoro 3,2mm. I isto valja za ležajeve. No osovine i ležajeve nije problem dobiti. Na scalelinkovim stranicam sam pronašao i ustrezne točkove za prednji voz a kotače sa osovinama za tender i za ispod kabine uzeo sam kod Mainly Trains. Ovi su od Romforda (odnosno Markits koji je preuzeo Romford-a) i su kompletno iz metala samo imaju izolaciju izmedju osovine i kotaća. Suprotno tim kotaćima Scalelinkovi imaju plastićno jedro sa metalnim rimom što je fino za bojanje ali nikad se ne zna kad će rim iskočiti :zvizdi:

Na glavne točkove sam naljepio protivutege koji su u Crhinom kompletu već zjetkani. Na kotaće za 3 osovinu sam s unutrašnje strane naljepio još plastične protiv utege, kako na pravi lokomotivi.



Na gornjoj slici su svi kotaći sa nalepljenimi protivutegi i sa osovinama. Kod spajanja osovine na kotaće treba biti jako pažljiv jer se lako ošteti plastiku na spoju. I kad se zaviej još matica na osovinu tada je šteta već uradjena!



A da ne bi bilo sve jednostavno sam stvari malo zakomplikovao. Messingaste protivutege sam sa ciano lepilom zalepio na plastiku a onda sam zapunio prostor izmedju špica sa dvokomponentnim epoksi limom. Na kotačima za 3 osovinu sam dodao još plastične protivutege sa unutrašnje strane. Kada se je lim osušio onda sam pomoću Revellog kita ispravio neravnine. Onda sam samo še pobrusio i poravnao.

Kotače sam očistio sa nitro razređivačem (samo messing) a nakon toga prebojao sa airbrushem i Revell crvenom bojom. Pošto nisam upotrebio etch primera se mi je prije par dana počela lupiti boja. No etch primer sam u medjuvremenu dobio pa ću ih još jedanput prebojati.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Od dogadjaja u prošlom postu je preteklo nekoliko vremena pa pošto mi jako smetala izradnja kotla odlućio sam se da ga razstavim. Tako sam dobio posebice kotao, kupole i ložište. Glavni razlog za to je u stvari blago zvijanje panela po kome se može hoditi i bilo je suviše razmaka izmedju ovog panela i frema na nekom djelu. Nakon razstavljanja ja sam kotao i ložište još uslikao da si možete pretstavljati kako sta spojena.





Nakon spajanja kotla i ložište te lemljenja natrag na ploču izradio sam još kočnice. Kočnice su vezane sa drogovima pa sam ih najprije sastavio na "suvo" odnosno na papiru.


Pošto su djelovi maleni i mogu se micati nije bilo baš jednostavno ih sastaviti jer do ugradnje na loksu ih nisam zalemio skupa. Frem sam stavio u mog "prijatelja sa aligatorčkima" naglavačke i stavio kočnice sa drogovima unutra. Onda je sljedilo lemljenje prve i zadnje kočnice a tek nakon toga lemljenje ostalih kočnica. Naravno kod toga mi je pomoglo moje kljunasto merilo ili "šubler", kako ga kod nas još nazivamo.


Evo još jedne fotke sa strane sa kočnim cilindrom i polugom:


Originalni Weinertov kočni cilindar imao je već polugu ali sam je pažljivo odrezao i napravio zarezu na drogu da sam mogao staviti pravu polugu unutra. A rezultat je jako dobar kao što se vidi na toj slici nakon jednosatnog rada:

 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Nakon sastavljanja kotla i ložišta opet je došlo vrijeme, dqa se stave kupole (domi) natrag na kotao. Prije lemljenja kupole za pjesak trebalo još ugraditi i distributore za pjesak u koje će na kraju doći messing žica kao simulacija cjevi za sipanje pjeska.



Na žalost ova kupola nije prava kao ona na 06 jer je preuzka kod distributora ali nije mistalo do toga, da bi je preradio. Na žalost Weinert prave nema u asortimanu :(

Izmedju dimnjaka i kupole sa pjeskom stoji još jedna kupola koja ima sa svake strane ventile. Ovi ventili su došli sa drugim paketićem iz Njemačke i upotrebio sam komplet ventila za kotao od BR58. Ali prije lemljenja ventila na kupolo ventile je trebalo zagrijati do crvenog i ukriviti tako, da dodju pravilno na moj kotao.



Napomena za sve koji bi još htjeli izraditi primjerak 06. 06-018 ima dvojne ventile no 06-016 ima samo jedan ventil sa velikom rućkom.

Sada je došlo vrijeme za detajliranje ložišta. Na svakoj strani je nekoliko pokrova za čiščenje ložišta. Ne znam kako je došlo do promjene ali na pravoj 06-018 ima na lijevi strani 5 a na desni strani 4 pokrova u redu. No u kompletu g. Crhe ima na svaki strani samo po 4 pa nekako nisam bio u stanju, da bi izradio faleći pokrov :S: Ali detajliranje "u nulo" ipak nije smiselno!


Na ovoj slici može se vidjeti još glava od plamenskog gorilnika za rad na većim djelovima jer je klasična lemilica preslaba za sve, naročito kod lemljenja kupola ;)
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Za vrijeme mog godišnjeg odmora, barem onih par dana pre odlaska na more, sam napravio još nekoliko stvarčica na loksi. Od prošle objave mi fali slika cijele lokse sa kupolama na kotlu:



Iskreno rečeno sada je loksa već dovoljno daleko da bih mogao da prostor za mašinovođu ofarbam. U medjuvremenu sam iskoristio slobodno vrijeme i dodao nekoliko detajla u kučicu kao su ventili, razni indikatori, ručku za smjer vožnje... I tako sada izgleda ložište:



Ako sada stavim još kućicu oko ložišta onda je loksa ovaka:


Pažljivo oko će zapaziti da sam dodao još glavni spremnik za zrak ali je malo velik. Ovdje je izradjen iz palice fi 10mm a kasnije sam ga promenio za palicu sa fi 8mm i stoji baš fino :)

 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Nakon detajliranja kabine odlućio sam se preraditi tender, da bi bi postoljci ljepše stajali. Jedno vrijeme izmedju postoljka i tendera bile su neke puše od elektornike ali osovina nikako nije htijela biti ravno pa sam se odlućio preraditi originalnu ideju. Tako sam izradio nosač u oblici slova U koji će stati prečno izmedju uzdužnima nosaćima u oblici slova C:



Izradjeni su iz preostanka lima u kojeg sam napravio utor za lakše savijanje. Nakon obrade ovi novi nosači idu odlično imedju dugih nosaća:



Kod lemljenja pomogao sam si sa vijcima i tako sam još dobio pravi kut izmedju vijka i nosilne ploče tendera. U Ljubljanskom Bauhausu dobio sam messingaste vijke sa maticama M2 pa sam matice zalemio još na L nosače za sklapanje tendera tako da je tender lijepo rastavljiv poput 4 vijka.



Sada sam mogao zalemiti pokrove na tenderu medju kojima je prostor za ugalj. Tome sam odrezao dno da bi kasnije mogao ugraditi elektroniku. I tako sada izgleda rastavljen tender:



I sastavljen:



Sa elektornikom imam u mislima pločicu koja se ugradjuje na lokse drugih proizvođaća i na koju se prispoji dekoder. U ovu pločicu dolazi napon iz šina i iz nje dolaze žice za motor, lampice, generator pare... Naravno ako ima ko šemu za taku jednostavnu ploćicu molim za pomoć!
 

NClight

Hybernated
Projekt je očigledno pred finiširanjem... stvarno izgleda odlično!

Neznam koliko je potrebno raditi pločicu, pogotovo sa sound dekoderom.
Broj žica koje se trebaju potegnuti između lokse i tendera je poveći.
Možda nebi bilo loše razmisliti o smještaju dekodera i zvučnika na malko drugačiji način, pa vidjeti šta je najbolje.

Ako je dekoder u tenderu sa zvučnikom onda ide ovako:
Tender :arrow: Loksa
Motor 2 žice
Rasvijeta 2 žice (ovisno o dekoderu)
Seuthe dimnjak - 2 žice
-- 6 žica!
Iz lokse eventualno napon sa tračnica u tender, 2 žice
Ukupno 8 žica!

Ako je dekoder u loksi, a zvučnik u tenderu:
Loksa :arrow: tender
Rasvijeta 2 žice
Zvučnik 2 žice
-- 4 žice
Iz tendera eventualno napon sa tračnica u dekoder - 2 žice
Ukupno 6 žica.

Stvar estetike ali i kasnijeg servisiranja ako nešto slučajno krepa...

Eto, nešto za :??: >:)
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
NC, hvala za ideju ali bojim se da ne bo išlo. Zvučnik je maleni i pločica LokSound dekodera isto tako ali ne mogu da ju ikamo stavim u loksu. Kotao je pun utega (za sada je to jedan čelični štap sa M14 navojima, kasnije olovo) i motora. Da bi bio prazan onda bi svakako mogao dekoder ići unutra i samo 2 žice slati u tender za stražnju rasvjetu. Na žalost če sva elektornika morati stajati u tender. Ali pitanje nije bilo to nego nešto drugo. Naime ako otvoriš sadašnje lokse, recimo Roco ÖBB1044, Jouef CC6549... sve imaju štampanu pločicu. Na ovu pločicu dolaze žice od kotača, od motora i naravno rasvjete (i možda još čega - motor za podizanje pantografa recimo). Pločica ima konektor za ugradnju dekodera i obično ima još neki maleni prekidač ili jumper da se izbere digitalno ili analogno vođenje. Hvala bogu LokSound dekoder isprve podržava analogni sustav bez da bi ga bilo treba priključiti na neki programator ali ipak, urednije je sve skupa staviti na neku takvu pločicu. Zanima me ako ima ko šemu za takvu pločicu? Htio bih da svjetla gore u zavisnosti od smjeri vožnje i ako je moguće da se upotrebljava LEDice. Za tu loksu sam specijalno nabavio LEDice warm white u 0603 SMD oblici koja svjete ovako:






Btw, sada je lokica već u bojanju ;)

Pozdrav,
Goran
 

NClight

Hybernated
Hmmm... vidim da je smještaj dekodera u loksu problem... ah, nema veze... kod slijedeće lokse ćeš možda imati mogućnost smještaja u loksu >:)

Pločica je jednostavna, i može je se napraviti bez problema, samo treba znati raspored priključaka na dekoderu tj koji je utikač na kraju. Pinovi su standardizirani, jedino zna biti nezgodancija sa rasvjetom, ali i to se da srediti.

Sada bi nam dobro došao kolega "Digitalac Andrej" >:D:
Bilo bi dobro za početak znati kolike mogu biti dimenzije pločice, i koji je priključak na dekoderu!
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Dekoder je standardni LokSound V3.5 sa standardnim NEM 652 utikačem sa 8 pinova + 1 slobodna žica za još dodatnu funkciju, recimo za generator dima.
Evo šeme utikača:
ESU_Lopi_small.gif

(iz stranice http://www.stayathome.ch/decoder.htm)
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Idemo dalje sa izgradnjom lokomotive. Sada više nema nekog smisla kazati faze izradnje nego konačne rezultate rada.

Nakon čekiranja ostatka medenine zapazio sam da još nisam zalemio poklopce ležajeva na tenderu. Evo kako je išlo lemljenje ovih miniaturnih djelčića:



Primjerice radi pokrov one crvene kutije sa tinol pastom je oko 5 cm... Na tenderu sam montirao nekoliko detajla kao cijev za kočenje sa spremnikom zraka na desnoj stranici a na drugoj stranici cijev za parno grijanje vagona.





Na lokomotivi je frem malo pridobio na težini :) Iznad treče pogonske osovine je veliki spremnik za zrak a pored njega još dva malena. Veći je bio ponovo izrađen od dijela mesing palice sa prečnikom 8mm, a mala dva iz palice od prečnika 5 mm. Ali najbolji dio je, kako dobiti zaokruženje :) E to ide ovako. Bodući spremnik sam stavio u baterijsku bušilicu i pomoću kamena za brušenje kojeg sam imao u minicraftu, napravio sam zaokruženje. Kada je bilo grubo brušenje gotovo, išao sam u kupatilu i ispod slavine pomoću vodnog brusa granulacije 1000 napravio fino brušenje. Na žalost slike od brušenja nemam :crvenilo:

Ali da sam mogao umjestiti ona dva mala spremnika ka velikom morao sam da izradim još jednu stijenu koja nije u kompletu g. Crhe vjerojatno zbog mogućih problema sa ugradnjom motora. Na pravoj loksi su pomoću limova učvršćeni na pohodnu ploću ali ja sam ih morao da zalemim sve tri skupa i naravno na ovu novu stijenu. Za pomoć kod lemljenja upotrebio sam malene turpijice no kasnije se pokazalo, da su ipak bile premalene tako da sam kasnije ih još jedanput nalemio ali ovaj put pomoću malenih balsa štapića.



Ako se sada sastavi frem i gornji dio lokomotive onda dobiva ovakav izgled:

 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Došlo je vrijeme za detajliranje lokomotive:



Staviti sve ove cijevi odnosno žice nije lako ali i ne tako komplikovano kako bi neko mogao zamisliti! Največ problem je zagrijavanje površine na koju se lemi jer je velika i ima veliku toplotnu masu. Ali može se pomoći ;) Inače najprvo se izradi boduča cijev pomoću žice adekvatnog prečnika. Žicu se savije u konačni oblik ali to polako, pomaleno i sa miljun puta pokušaja. Ako je pri ruci još koji flomaster za pisanje na metal, toliko bolje! Onda se stavi žicu na kotao i fino je zarisati gdje ona ide. Tako se može tu regiju malkice obrusiti i malkice polemiti. Samo toliko da ima tamo cina. Onda se uzme žicu i nju malkice obrusi i nalemi na konaćno mjesto. Ako je moguće isplati se sa plamenskom gorilnikom ponovo zagrijati da cinol lijepo steče i tako se napravi fini i tanak lot. U svakom slućaju potrebno je dobro pogledati sve nacrte i fotografije da se zna koje cijevi (žice) se prvo stavi i koje kasnije. Simpl ko pasulj ali treba strpljenje i dovoljno slobodnog vremena ;)

Desna stranica lokomotive nema puno cijevi ali ima nekoliko dosta opaznih signalnih žica. Pošto nemam medeninaste žice manje od prečnika 0,5mm upotrebio sam bakrene žice iz obične žice od kučanskih aparata. Pomuću savijanja dvojice takvih tankih žica dobio sam jednu žicu koliko toliko odgovarjajuče debeline i nalemio na kotao.

Kao u nacrtu u kotao ide još uteg z apovećanje težine cijele lokomotive. Pored toga ide još generator dima firme Seuthe i na dnu u unutrašnjosti kotla će prolaziti žice za generator dima i za osvjetljenje. Zato je najbolje da se pokrov dimnog prostra napravi kao rasklopljiv a ne da se ga zalemi. Izrada nije baš na nivou, nije lijepo ali bitno je, da radi! U unutrašnjosti kotla stavio sam tri kose cijevi prečnika 2mm postavljene u kutu od približno 120°. Na poklopac sam stavio žicu prečnika 1mm koju sam prije savio u oblik slova U. Kada se poklopac stavi na kotao da se zakači za one "pinove" treba ga obrnuti u desnu za par stepeni. Evo kako to izgleda:



Evo još jedne slike kabine za mašinovođu. Na desni strani je kočnik i sada fale samo još sjedala za mašinovođu i njegovog pomoćnika. Sjedala na pravoj 06 su drveni i sklopljivi te stavljeni na drvenoj stranici. Ove stranice nisam htio izraditi ni sjedala kao na pravoj lokomotivi pa ću ovdje upotrebiti jednostavnije rešenje iz kompleta Weinertovih detajla za BR41.



I na kraju još jedna "vatrogasna":
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Idemo dalje sa detajliranjem. Fale još injektori ispod mašinovodske kučice. Pošto mi nije odgovarao nijedan iz Weinertovog kataloga odlučio sam se za samogradnju. Izradnja zahtjeva nekoliko spretnosti pošto sam upotrebljavao razne žice različitih (mailh) prečnika. Kod izradnje su mi jako dobro došle fotografije od Milchy-a (Milan Hribar) i Tineta Jarma. Ja imam dosta fotografija od 06 u sadašnjem stanju no nemam ni jedne upotrebljive, gdje bi injektori bili slikani sa strane.

Evo rezultat 5 sati radnje na jednoj strani



I kako izgleda cijela desna strana lokomotive


Do tog trenutka još nisam uspio izraditi injektor na lijevoj strani no kasnije je ipak bio izradjen.

U medjuvremenu sam dobio i tzv. etch primer iz Anglije. Dobije se ga u 125ml bočicama:



Za savjet najlepše se zahvaljujem Alanu Curtisu iz Anglije. Kupio sam 1 bočicu razređivaća i 2 kantice primera i sa poštarinskim troškovima sam platio 30 EUR.
Kaj je tako posebice s time etch primerom? Messing, bakar i aluminij imaju osobinu, da se brzo prevlače sa oksidom koji je isto tako gladak. Na žalost to nije baš dobro za boje koje se kasnije nanosi i može da se skida. Taj etch primer ima neku kiselinu koja nahrapavi metal i primer ili grund boja se bolje stakne sa metalom. Primer tako pretstavlja mnogo bolju osnovu za bojanje. Valja pustiti primer da se dobro osuši jer kiselini treba nekoliko vremena da uradi svoje. No nanos primera mora da ude tanak i ravnomjeran da se ne ošteći relief. BTW, to mi je prvi put da upotrebljavam takav primer pa da vidimo!

P.S: Ovaj primer tražio sam svuda po Sloveniji ali svi me debelo gledaju pa sam se odlućio narućiti iz Anglije. Jedino kod Samson Kamnik znaju za tu stvar ali problem je u količinama. A ja ne radim lokomotivu u 1:1 iz messinga...
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Ova lijepa avantura se bliži kraju, znači. Sretno s farbanjem (iako je vjerojatno farba već suha!) ;)
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Ako si video fotke iz makete Jesenice od 10. mjeseca, tamo je već obojana. Ali zapravo frem je opet bez boje jer sam morao dodatno "naštelati" osovine. Pod prvo zbog lijepog teka, to znači da se lokomotiva mora na šinama ili na stolu voziti skoro kao vagon (na Jesenicama nije bilo baš tako) i naravno, da je rzmak izmedju osovina tačan jer rupe u polugama nije preporučivo mnogo većati. Zapravo največa rupa ima prečnik od malo više od 1mm, a ostale oko 0,9mm. A pin ima prečnik od 0,78 mm. Baš prošle subotu seam stavio poluge između osovina i po prvi put sve 4 osovine je okretao motor ;) I bilo je fantastično!
No doći čemo još do toga, malo još sačekajte ;)
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Prije prvog bojanja morao sam još malo izdetajlirao lokomotivu:
na kotao sam namontirao sigurnosne ventile kakvi su po slikama koje je napravio Tine Jarm na našoj 06
dodao sam pištaljku i jedan ventil na posebnu ploću na kotao ispred kabine
dodao sam rukohvate duž kotla, na tenderu itd.
dodao sam Wagner deflektore zraka koje sam učvrstio na kotau pomoću 4 0,5mm debele žice iz messinga. Prvo sam htio da upotrebim čeličnu žicu ali na kraju ispalo je da je messing više nego dobar
pločicu koja nosi odbojnike i je bila nalemljena na frem sam prestavio na gornji dio i izgled se mnogo poboljšao ;)

Evo izgled sa prednje strane:





U mašinovodsku kabinu sam dodao još nekoliko ventila i stolice za mašinovođu i ložača. U stvari ne odgovarata realnom stanju - morali bi biti drveni i sklopljivi ali neka bude tako ;) Na desnoj strani kabini dodan je kočnik ter ručica za menjanje smjeri vožnje. Evo kako izgleda sada kučica:



Namontirao sam sve točkove i na moju grozu ugotovio da spremniki za zrak blokiraju 3. os. Zato sam morao malo da ih pomerim i sada se kotači lijepo vrte. Poslije izložbe na Jesenicama sam sve osovine još jednom nastavio tako da je međusobni razmak osovina u horizontalnoj smjeri jednak i da (skoro) nema odstupanja po vertikalnoj smjeri.

Preradio sam prednji vozić tako da će se moći montirati kuplunga u stiluROCO BR01, t.j. plastični ulitak nosaća i kuplunga. Pošto sta branika za kamen na fremu i to još previše skupa morao sam ih prestaviti na vozić po uzoru većih proizvođaća, recimo ROCO BR01 in Rivarossi BR39.

Onda sam napravio poskus vožnje kroz krivine i skretnice na najmanjem radisu kojeg imam. Kod Roca bi to bio R2 (360mm) i pokazalo se da frem sada nije više elastičan kao na prvim slikama pa je nastao problem kod osovina ispod kabine. Ova mi je konstantno iskakala iz zavoja. Kao prvi pokušaj rješavanja je bio brušenje ležajeva za 2 i 3 osovinu i zaista je malkice pomoglo ali ne dovoljno. Zato sam zadnju osovinu odvojio od frema i napravio vozić kako imaju opet recimo BR39 i ROCO BR01 (a i druge slične). Zato sam morao izrezati frem i iz toga plus malkice dodatnog mesinga napraviti vozić. Dodao sam još olovo u vozić te iz 0,5mm žice iz messinga feder koji ga pritiska na šine. Tako su se vozne osobine u krivinama poboljšale ali nisu perfektne jer je ručica od osovine kotaća pa do sovoine vrtenja vozića ipak premala.

Evo još jedne slike cijele lokomotive pripremljene za bojanje za maketu Jesenice:







Još malo pa smo na kraju. Ali već sada mogu reći da je sastavljanje ove lokomotive poseban užitak jer nije sve u kitu i nešto ipak treba da uradim sam. Tako mogu reći da je to inženjerski projekat. Naravno ne bih toliko komplikovao da bi lokomotiva stajala samo u vitrini ali ipak zašto ne bi mogla da vozi? Nadam se da svi koji ste ikad pomislili da bi sastavili kakvu lokomotivu iz mesinga da se niste uplašili. Nije neki problem sastavljati i lemiti i nadam se da će ovaj tutorial pomoći kod sastavljanja. Ipak ovdje sam napisao neka moja iskustva prilikom gradnje ;)
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Malkice sam zatrokirao na ovom forumu ali lokomotiva je već puno puno daleko :) Uskoro nakon gornjih fotki ja sam je obojao sa t.zv. etch primerom. To je specialna grund boja koja ima malkice kiseline specijalne za mesing i bakar. Još do sada ne znam šta tačno je išlo krivo sa tom bojom jer ako dobro pogledate, vide se neke mreže kao od pauka. Boja je bila špricana sa airbrushem Sparmax DH103 a pokušao sam sa pritiskom od 1 bara pa nagore, mješavina specijanlog razređivaća i boje 1:1. Ali ipak danas kada je lokica več davno obojana mogu reći da tamo gdje je bila površina dobro pripremljena se etch primer odlično drži mesinga. U svakom slučaju ove mreže se lako odstrani sa starom četkicom za zube. Evo fotki od prvog bojanja:




Nakon bojanja u grund boji došlo je bojanje sa pravom bojom! Prije lemljenja kučice mašinovođe na kotao oboje sam obojao posebice jer ima nekih detajla koje je nemoguće obojati kada je sve zalemljeno skupa. Za bojanje upotrebio sam neku špric dozu crne polusvjetleče crne boje koje mi je ostala od nekog bojanja ispred skoro 1 godine. Bilo je dosta boje za kabinu i dijel kotla...


Crvene boje nisam imao u dozi tako da sam u svakom slučaju morao obojiti frem sa airbrushem. Upotrebio sam Revell boju SM 330 koja je najbliža crvenoj boji upotrebljeni na parnim lokomotivama. I tako izgledaju svi djelovi posle prvog bojanja 16. oktobra 2008.




 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh