JŽ 06-018 na moj način

nik

Veteran foruma
Promjer je 15,5mm.50 i 44 imaju 16mm.Za mene je to prihvatljivo.Jesi utege ti stavio gore ili se takvi kotači mogu kupiti?Pitam zbog druge akse,gdje su utege pomerene.
LP Miloš
Kotači se prodaju bez utega a utezi su Velimirovi jetkani. Ako DB 44 i 50 imaju iste kotače onda je ukoliko koristiš kao bazu Roco 50 najjednostavnije da drugu osovinu jednostavno zamijeniš onom od 44. Utezi jesu zakrenuti na suprotnu stranu nego kod JŽ 30 ali to se ne uočava na prvi pogled.
 

crhav

Aktivan član
Milos,

pazi ovi kotaci sto sam montirao imaju 12 spica, onda je mozda bolje ovi od Roca......

Neznam sto ces uraditi ali mozda ti je najbolje da napravis i novo podvozije ili "frem", t.j. sa jektovanim plocicama. Nesto ovako.............



To ti sve ide sa limom od 0,6-0,7mm, ili sto odlucis............

Velimir
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh