JŽ 31-007

Dumus

Član foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Ko o čemu baba o uštipcima......
Tako i ja. Ako ne mogu da ga imam, bar da ostane ovde neki trag :
Micro - Feinmechanik, Best.Nr. 08811 H.L., God. proizvodnje Decembar 2009 , Samo 15 komada !
Pa da krenemo, uživajte :
JZ31 007.jpg JZ31 007 II.jpg
JZ31 007 IV.jpgJZ31 007 V.jpgJZ31 007 VI.jpg
 

Dani

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter 2022
Ako se sjecam dobro , jednom sam vidjeo cijenu na eBay za 1200 Euro za ovakav model ..
 

nik

Veteran foruma
U JDŽ/JŽ-u su bile potpuno crne?

Hvala!
Da, exMAV lokomotive su uglavnom ostale potpuno crne. Ali i ako se dodalo crvene boje malo je vjerojatno da bi to bio kompletan frem sa kotačima kao na DB/DR. A crni obruči crvenih kotača su potpuno nerealni.
 

kreso_he

Član foruma
Da, exMAV lokomotive su uglavnom ostale potpuno crne. Ali i ako se dodalo crvene boje malo je vjerojatno da bi to bio kompletan frem sa kotačima kao na DB/DR. A crni obruči crvenih kotača su potpuno nerealni.

A što je (što se bojenja tiće) bilo sa lokomotivama koje su iza Prvog i Drugog svjetskog rata došle iz Njemačke i Austrije?

Hvala!
 

nik

Veteran foruma
A što je (što se bojenja tiće) bilo sa lokomotivama koje su iza Prvog i Drugog svjetskog rata došle iz Njemačke i Austrije?

Hvala!
Za epohu 2 (između dva rata) je teško reći ali vjerojatno je pretežno sve bilo crno (možda sa izuzetkom serija 05/06/30 koje bi imale crvene kotače i frem) a nakon drugog rata (epoha 3 i dalje) je pretežno sve bilo crno sa crvenim detaljima (opet vjerojatno djelomično sa izuzetkom 05/06/30 ali i reparacionih 11-ica koje su bile zelene sa crvenim kotačima i fremom). Ima malo color slika i puno nagađanja...
 

MarkoZG

Član foruma
I genijalni Roco je taj isti SŽ 03 proizveo u seriji dovoljnoj za jedan ulaz manje stambene zgrade, tako da se rasprodao odmah i od onda ga je nemoguće nabaviti, a ako se i pojavi, cijena mu je kao da je od Micro-Feinmechanika.
 

PrimozT

Član foruma
Nažalost istina. Nemam je, prodaje se jedna na Bolhi za 1200€, ne dopade mi se cijena. Nije puno bolje ni sa Mađarskom niti Avstrijskom verzijom.
No, Micro-Feinmechanik ih je uradio 15, tako da nije ni ovo nekakvo postignuće.
 

nik

Veteran foruma
I genijalni Roco je taj isti SŽ 03 proizveo u seriji dovoljnoj za jedan ulaz manje stambene zgrade, tako da se rasprodao odmah i od onda ga je nemoguće nabaviti, a ako se i pojavi, cijena mu je kao da je od Micro-Feinmechanika.
Nije se Roco 03 odmah rasprodala. Nije uopće išla prodaja pa ju se moglo naći po dućanima na rasprodaji za manje od pola cijene (ispod 200 eura). Tek se onda rasprodala.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Slažem se sa Nikom. Rocova SŽ 03 se prodavala najmanje 2 godine. I vjerujem da zbog slabe prodaje neće biti ništa od JŽ kod Roco. Prijedložio sam im 33-ku pa ih uopšte na zanima. Premalo tržište. :O :O :O
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh