Jenbach JZ 731/732 (SZ,HZ,MZ...)

nik

Veteran foruma
ok-3
Thommo kaže:
...
Sad još da Moko napravi JŽ/HŽ Jenbacha... e to bi bio posao! :>idea:

Sa onim o Đurici se u potpunosti slažem jedino je šteta da nije napravljena nikakva HŽ verzija; da je sigurno bi se dobro prodavala jer HŽ lokomotive još nikakve NEMA (a vagona IMA)...

No, da se vratim Jenbachu.
Neznam jesi li mislio na 731 ili 732 ali za ovu prvu (konkretno 731.0 odnosno verzija bez malog nosa) mislim da ima prilično smisla očekivati da se pojavi kao model i to ne Moko nego ACME.
Zašto ACME?
Pa zato jer su identične ili vrlo slične lokomotive vozile na slijedećim željeznicama odnosno u slijedećim zemljama (i nigdje drugdje):
JŽ->HŽ, SŽ (exYU, HR, SLO); JW i licencne ĐĐ
FS->privatne (I); licencne ...
TCDD (TR); JW
industrija (A); JW
...a riječ je upravo o zemljama koje čine veliki dio tržišta ACME modela (Italija, Austrija, područje bivše Jugoslavije i odnedavno Turska).
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Re: Renfe 307 by Roco kao JŽ 642?

nik, misliš na ovu Jenbachicu? Ovo su Bijelićevi modeli izloženi 2007. u Zagrebu
2007-11-24_susret59.jpg


2007-11-24_susret35-1.jpg


Ja sam u biti prvo pomislio na noviji (JŽ 732/HŽ 2132) model, ali i ovaj stariji bi bio pun pogodak! :ljubav

Evo je u bojama "Cemexa":
P4050112res.jpg

http://www.zeljeznice.net/forum/ind...olosijek-u-podsusedskoj-cementari-puno-fotki/
 

nik

Veteran foruma
Re: Renfe 307 by Roco kao JŽ 642?

Ova plava je ex731-100 koja je nešto dulja i imao ju je samo ŽTP Zg tako da otpada kao mogućnost...
 

jule

Član foruma
Nedavno sam vidio na Ebayu jedan dvoosovinski Jenbach i to čak u mjerilu N. Cijena mu je bila 700 Eur.
Evo ga:
iz-ebaya.jpg

Pozdrav, Jule
 

damir661

Veteran foruma
731-100 (sa nosicem) su imale i neke industrije po Srbiji i BiH.
732 se vidjala isto skoro svuda osim u CG.

Pozdrazumeva se da bih svakako voleo sve verzije >:)
 

nik

Veteran foruma
Već sam napisao da kao model u obzir dolazi samo verzija bez nosića jer su takve osim u exYU vozile i u Austriji, Italiji i Turskoj. To bi već moglo opravdati izradu alata za model. Verzija sa nosićem ima dulji frem i potpuno drugačiji dulji nos pa bi za nju trebalo radti skoro sav novi alat a to nema smisla zbog par lokomotiva u Srbiji i Makedoniji. Sve spomenute lokomotive su sa 400ks i bez vijenca na srednjoj osovini. Lokomotive sa nosićem koje su vozile u inozemstvu su one sa 600ks i aksijalno pomičnom srednjom osovinom; kao naša 732 a to opet znači još novog alata i to za nekoliko industrijskih lokomotiva u inozemstvu. Nisam bez veze napisao da kao model ima smisla samo verzija bez nosića a takve su neko vrijeme vozile i u Crnoj Gori.
 

nik

Veteran foruma
Mon kaže:
Samo sa nosicem, molim!
A posle joj ga vi otkinite ukoliko vam smeta. >:)

Piše da je to 731-001 a ne može biti podserija 000 jer ima nosić. Ne može biti niti 731-101 jer je ta bila zagrebačka i proizvodnje ĐĐ iz '63. ili '65. (tamnocrvena sa aluminijskom 'maskom'). To može biti samo jedna od skopskih 731-106...109 koje su iz '63. ali proizvodnje JW (zato ova na slici ima samo mrežicu na maski i pločicu serije na njoj kao OBB a i bojenje je OBB; narančasto-crvena sa bijelo-krem rukohvatima).

http://www.pospichal.net/lokstatistik/22704-jz731-1.htm

Još je bitno napomenuti da su 731-100 (sa nosićem) imali samo Zagreb i Skopje a 731-000 (bez nosića) Zagreb i Ljubljana (i Titograd kratko vrijeme) a mislim da je besmisleno uspoređivati potencijale slovenskog i makedonskog modelarskog tržišta (za hrvatsko je ionako svejedno koja bi verzija izašla) plus talijansko, austrijsko i tursko (crnogorsko nema smisla ni spominjati).

http://www.pospichal.net/lokstatistik/22703-jz731.htm

Lokomotive 'bez nosića' (731-000) su isto izgledale (aluminijska maska) bez obzira da li su ĐĐ ili JW što dodatno proširuje moguću ponudu modela (verzija sa jednm ili drugim logom proizvođača na čelu).
 

nik

Veteran foruma
Moguće verzije modela JŽ 731-000 (sve iz istog alata).

JW JŽ Zg/Tg 730-000 Ep.III
JW JŽ Zg 731-000 Ep.III/IV
ĐĐ JŽ Zg 731-000 Ep.III/IV
ĐĐ JŽ Lb 731-000 Ep.III/IV
JW HŽ 2131-xxx Ep.V
ĐĐ HŽ 2131-xxx Ep.V
ĐĐ SŽ 731-000 Ep.V
JW Remont 9201-561 Ep.VI

Ova zadnja je nekadašnja HŽ.
 

nik

Veteran foruma
JW DH400C42 izvan exYU koje su manje više iste kao i JŽ 731-000 JW ili ĐĐ (ove sa 'nosićem' su DH400C42Y odnosno JŽ 731-100 JW ili ĐĐ) pa se modeli mogu bazirati na istom alatu iz neke sitne izmjene.

Turska:
TCDD DH 4101
JW, 28.03.60.
...razlika prema JŽ je u svjetlima.
tcdd dh4101.jpg

Austrija:
JW, 13.10.61. VÖEST, FÜR HÜTTE/HAFEN KREMS
JW, 07.12.61. OBERÖSTERREICHISCHE KRAFTWERKE AG, TIMELKAM
...nisam uspio naći nikakve slike pa neznam kakve su razlike prema JŽ.

Italija:
Ovo je tip DH350C39 koji je po licenci radila tvornica Officina Meccanica della Stranga iz Padove a nosile su FS oznake 235.6001-6009.
...razlika prema JŽ je u nakošenom prednjem dijelu.
fs 235-6004 i 6008.jpg
fs 235-6009.jpg
fs 235-600x.jpg
fs 235-6005.jpg

Postoji i verzija sa dodatnom ogradom.

Slike su sa interneta.
 

nik

Veteran foruma
Nakon FS ove lokomotive su nastavile 'karijeru' na privatnim željeznicama u Italiji.

D235.6007 SE.GI srl Impresa edile ferroviaria
fs 235-6007.jpg

235.6000 GRAF (sa modificiranim bočnim poklopcima)
fs 235-6000.jpg

Izgleda da lokomotiva iz Timelkama u Austriji ima 'nosić' pa onda otpada iz popisa mogućih modela.

OBERÖSTERREICHISCHE KRAFTWERKE AG, Timelkam
Werkslok des Kraftwerks Timelkam.jpg

Novi naziv vlasnika; ENERGIE AG, Timelkam
timelkam.jpg

12.5.2006.

Slike su sa interneta.
 

jule

Član foruma
Nedavno sam završio onaj stariji model 732 sa nosićem u skali N. Nije baš neko remek djelo, ali malo liči. Izradio sam ga prema slikama sa foruma a najviše su mi pomogle skice, koje je objavio thomcro. Sada radim još jedan, kako bih dobio pramodel za izradu kalupa. Poboljšanja na odljevcima če onda biti puno lakša. Ako mi uspije, latit ču se i novijeg modela sa rešetkastom maskom. Kao što je rekao thomcro: Kad se krene samo je nebo granica.
jembahbn01.jpg

Pozdrav, Jule
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Nisam ni znao da ova osnovna serija ima toliko potencijalnih modela... Hvala na trudu, Nik.

A model bi mogao biti stvarno dobar, tri osovine, znači 6 mjesta za pick-up struje => nema problema na skretnicama.

Trebalo bi malo ispitati kako ACME diše... Ako već neće raditi Žutku (kuc kuc o drvo), možda ovu Jenbachicu? :zvizdi:

nik kaže:
Moguće verzije modela JŽ 731-000 (sve iz istog alata).

JW JŽ Zg/Tg 730-000 Ep.III
JW JŽ Zg 731-000 Ep.III/IV
ĐĐ JŽ Zg 731-000 Ep.III/IV
ĐĐ JŽ Lb 731-000 Ep.III/IV
JW HŽ 2131-xxx Ep.V
ĐĐ HŽ 2131-xxx Ep.V
ĐĐ SŽ 731-000 Ep.V
JW Remont 9201-561 Ep.VI

Ova zadnja je nekadašnja HŽ.
 

nik

Veteran foruma
Nebi ja samo tako 'otpisao' mogućnost Žutke kod ACME... Imaju već pogon (frem sa mehanikom), maske postolja, klimu pantografe, svjetla (pretežno za slovensku verziju); nešto od FS Bo'Bo'Bo' lokomotiva a nešto od Mopeda. A vozile su i po Italiji kao SŽ.
 

Mon

 
Osoblje foruma
nik kaže:
Piše da je to 731-001 a ne može biti podserija 000 jer ima nosić. Ne može biti niti 731-101 jer je ta bila zagrebačka i proizvodnje ĐĐ iz '63. ili '65. (tamnocrvena sa aluminijskom 'maskom'). To može biti samo jedna od skopskih 731-106...109 koje su iz '63. ali proizvodnje JW (zato ova na slici ima samo mrežicu na maski i pločicu serije na njoj kao OBB a i bojenje je OBB; narančasto-crvena sa bijelo-krem rukohvatima)...

:naklon: za ovu info nik!
I sa ovom fotografijom se desilo to sto se desava uveliko u MKD a to je da se podatci kucaju neprovereni, onako iz pameti.
Sad razmisljam da nije neko ustvari hteo da ovu lokomotivu obelezi kao JZ 732-001? :??:

BTW, priznajem samo model sa nosicem, sve ostalo je falicno! LOL
 

nik

Veteran foruma
Mon kaže:
nik kaže:
Piše da je to 731-001 a ne može biti podserija 000 jer ima nosić. Ne može biti niti 731-101 jer je ta bila zagrebačka i proizvodnje ĐĐ iz '63. ili '65. (tamnocrvena sa aluminijskom 'maskom'). To može biti samo jedna od skopskih 731-106...109 koje su iz '63. ali proizvodnje JW (zato ova na slici ima samo mrežicu na maski i pločicu serije na njoj kao OBB a i bojenje je OBB; narančasto-crvena sa bijelo-krem rukohvatima)...

:naklon: za ovu info nik!
I sa ovom fotografijom se desilo to sto se desava uveliko u MKD a to je da se podatci kucaju neprovereni, onako iz pameti.
Sad razmisljam da nije neko ustvari hteo da ovu lokomotivu obelezi kao JZ 732-001? :??:

BTW, priznajem samo model sa nosicem, sve ostalo je falicno! LOL

Da, moguće je da je to jedan od ona dva JW prototipa; JŽ 732-001 i 002.
 

NClight

Hybernated
jule kaže:
Nedavno sam vidio na Ebayu jedan dvoosovinski Jenbach i to čak u mjerilu N. Cijena mu je bila 700 Eur.
Evo ga:
iz-ebaya.jpg

Pozdrav, Jule

Bojim se da neće ići, ovo je dvoosovinska loksica, naša ima tri osovine.
Proizvođač je austrijski http://www.9mm.at/produkte/indexneu.php

Uz malo podataka o međuosovinskom razmaku, osnovni model za preradu u N-u bi mogla biti npr. Fleischmannova loksa za čišćenje pruge kao mehanička-pogonska osnova (frem)
Ako se ne varam, to je koristio kolega Jule par postova iznad?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh