JZ 01 - pretvoriti iz FS 685 ili?

Mon

 
Osoblje foruma
...posto imam plocice idemo u izradu 01109. ...
To mi je jasno ali mi nije jasno odakle ti dolaze točkovi Velimire?
Jel i njih posebno naručuješ da ti ih izrade po merama koje im pošalješ ili ih već ima u odgovarajućem razmeru pa ih ti samo kupiš?
.
 

crhav

Aktivan član
To mi je jasno ali mi nije jasno odakle ti dolaze točkovi Velimire?
Jel i njih posebno naručuješ da ti ih izrade po merama koje im pošalješ ili ih već ima u odgovarajućem razmeru pa ih ti samo kupiš?
.

Tockove sto montiram su iz Engleske, od Markitsa!! Nisu bas perfektni posto su ti tockovi radjeni za modele 00! Diametar je priblizno slican ali sipke nisu isti broj kao na originalnom tocku. Ako uzmes neke od Weinerta kostaju toliko da je to "sramota".....
Ja radim plocice da iz njih mozes napraviti model a ujedno kupujem drugi material, kao tockovi, motoric, zupcanici, dimnjak, dom, puferi i sl., sto se nalazi u prodaji tako da svatko moze to kupiti. Prilazem listu dijelova i adrese ducana ili prizvodjaca....

Velimir
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh