JZ 01 - pretvoriti iz FS 685 ili?

Mon

 
Osoblje foruma
Pa Velimir je vec izradio JZ 32; bilo bi red da se oda pocast i "jedinici". ;)
A kako su njegovi modeli takoreci unikati, onda bi i jedna JZ01 bila pravo bogatstvo za vlasnika.
<a class="postlink-local" href="http://forum.malezeljeznice.net/viewtopic.php?f=18&t=2977&p=36286" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=18&t=2977&p=36286</a>

Sto se Slovenije tice, naravno da je tamo 50% trzista kad je najmanje 50% serijskih modela (exYU) koji izadju sa slovenskim oznakama... :cool:
Doduse, u zadnje vreme su poceli malo i HR-vozila da izbacuju ali to je to. Ostalim >:finger:
 

Stanley

Poznati forumaš
Balkano kaže:
Koliko znam 01 je od 1912 do 1940 bila glavna vuca OEa, SOEa i puno ostalih brzih putnickih vlakova na podrucju bivse Juge, te se jos i poslje rata dugo drzala u prometu (mislim do negdje 70ih godina, tako da su neke lokomotive dostigle do mozda preko 60 godina u radnom odnosu!). Tako da je u mojim ocima pravi kandidat za izradnju u HO prije neke druge serije, pa cak bi mogla bit interesantna i sa zapadnoeuropske modelare, bas zbog toga jer je medu ostalom vukla i mnogo internacijonalnih vlakova.
Možda idemo malo Off Topic, ali kada se govori o parnjačama ex JŽ trebalo bi spustiti loptu na zemlju.
Ni jednom proizvođaču neće pasti na pamet izrađivati modele koji su karakteristični samo za jednu (i to bivšu) državu, tim prije jer je to danas zanemarivo tržište.
Lokomotive serije 01 izvorno su rađene za potrebe SDŽ prije I. Svjetskog rata. Kasnije su vjerno služile i vukle vlakove na prugama ex JŽ i to u Hrvatskoj, Srbiji, Makedoniji i (samo povremeno - poput prvog svečanog vlaka na novoj pruzi Šamac - Sarajevo) u BiH. Lokomotive ove serije nisu korištene ni u jednoj drugoj zemlji osim ex Jugoslavije, što znači da zanimanje na modelarskom tržištu može biti samo simbolično i time neisplativo.
Usput, vuču OE, SOE i ostalih međunarodnih i unutarnjih ekspresnih i brzih vlakova od 1930. godine preuzele su uglavnom lokomotive serija 05 i 06. U vuči tih vlakova sve do početka šezdesetih godina sudjelovale su i lokomotive serija 01, 03 i 10, a sve do sedamdesetih i serije 11.
Ako, ponavljam ako, bi se neki proizvođač odlučio za izradu brzovoznih parnih lokomotiva kakve su nekada vozile po prugama JŽ, po meni je glavni - da ne kažem jedini - kandidat serija 11 (MAV 424, znači da je tu i mađarsko tržište). Od ostalih parnih lokomotiva mogući kandidati su serije 32, 37 i 38, jer su te lokomotive vozile u više država.
Dakako, tu bih dodao i seriju 17, po meni vrlo lijepu lokomotivu koju bih rado imao u svojoj kolekciji.
 

crhav

Aktivan član
mon kaže:
Znaci, nema ih da se pohvale pa ih zato neznamo toliko.

U svakom slucaju bilo bi odlicno ukoliko bi se 01 pojavila kao model,
bez razlike od kakvog materijala bi bila izrada.

Pa mislim da si vidio JZ06 od "Gorchi" a sad radi i drugu(?)!

Vidim da ima puno onih sto zele 01 ali nije problem napraviti jektovane plocice, problem je napraviti gotov model i to za sitne pare!
Medjutim, to sto kaze "stanley" je u redu, ali i nase trziste je slabo.
Velimir
 

alsbgd

Član foruma
... Gosn Velimire kada bi isla kao pred-narudzbina znaci odredite neki minimum, ispod kojeg necete raditi...???
Jedno 10-15komada... pa da vidimo... :)
 

crhav

Aktivan član
Ja radim samo jektovane plocice i to je to! Model trebate zavrsiti sam! Sto se tice plocica minimum je 10 kom.
Velimir
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Stranica je od Milana Hribara (i ovdje je član), ima največu maketu u H0 na Jesenicama i pravilom jedanput mjesećno su otvorena vrata. A to kaj vidiš ovdje, je rad g. Crhe. Moja 06 je u svojoj temi i inaće u ovom albumu na webshots.
A u izgradnji je JŽ 62-119 (ili 120, 121) inaće već modificirana ĐĐ lokica. Barem prva i poslednja su još "žive" u Sloveniji. Evo dve fotki frema, na žalost je lokica u ovom stanju od ljeti :(
20110717_033_resize.jpg 20110717_022_resize.jpg
 
Last edited by a moderator:

alsbgd

Član foruma
Gorchi kaže:
A u izgradnji je JŽ 62-119 (ili 120, 121) inaće već modificirana ĐĐ lokica. Barem prva i poslednja su još "žive" u Sloveniji. Evo dve fotki frema, na žalost je lokica u ovom stanju od ljeti

Gorchi, nadam se da ce i ovo sklapanje 62-jke biti propraceno serijom slika... S obzirom da sam i ja u fazi izrade te lokomotive, a sa mesinjom nemam bas mnogo iskustva!
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
crhav kaže:
gorchi kaže:
A to kaj vidiš ovdje, je rad g. Crhe.

treba precizirati; rad je od "gorchi-ja" a moje su samo jektovane plocice!!

Velimir
Možda se nisam dobro izrazio :) . Ono kaj je objavljeno na stranici vlaki.jesenice.net je radiio g. Crha ali ova JŽ 62 za koju sam objavio te slike su moj rad na bazi jetkovanih pločica g. Crhe.

Alsbgd, najbolje je, da pogledaš ili u temu "Izrada 06-018 iz messinga" na tom forumu ili ako ti nije slovenački jezik suviše stran, možeš dobiti cijelu ekspertizu na slovenskom forumu: Model JŽ/SŽ 06-018 iz medenine - v sliki in besedi. Ali priča o toj Borisgerici nije još završena, kad budem imao dovoljno vremena ode frem na preradnju.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Nema sta da se komentarise Velimire, JZ 01 nevalja ni za sta, Talijanka je ljepsa!

Zato, da ti ne bi JZ 01 kvarila ugled kolekcije, dacu ti adresu jednog otpada za staro gvozdze gde mozes da je posaljes i tako da je se oslobodis.

Jel' moze!? :)
 

1borna

Veteran foruma
Da nebi slao tako daleko na sjever može proći jeftinije ovdje u Hrvatskoj.... >:finger:
No nije se za šaliti sa takvim stvarima, koliko je truda uloženo u tu ljepoticu....to je nenaplativo! :palci_gore:
 

Balkano

Član foruma
Predivno! Kako bi samo bilo super da ih jedan proizvodac u vecem broju izdaje...do tada mozes stvarno bit siguran na to da mozda nitko drugo ostali na svijetu nema takav ljepi model te lokomotive...;)
 

crhav

Aktivan član
Poslje 01089, a posto imam plocice idemo u izradu 01109. Ta ima precistac vode tako da je malo drukcija od prve. Osim toga, posto je predvidjeno, srednji pogonski kotac ce federirat. Tako ce nervnosti na pruzi biti bolje absorbirane, a i pogonska moc ce biti veca posto svi kotaci dobro leze na tracnicama.
Evo slika
1158a.jpg 1159er.jpg 1160w.jpg 1161sm.jpg 1162hz.jpg
Velimir
 
Last edited by a moderator:

crhav

Aktivan član
Tu vam dodajem jos ostatak, gdje se vidi prva forma, .......samo forma................

1165bf.jpg



1167g.jpg


Velimir
 

crhav

Aktivan član
To znam a i razlika je toliko mala da nema fajde.....samo treba tablice.....
Velimir
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh