JZ 145-005

markez

Član foruma
EXKLUZIVNO samo na malim zeljeznicama. Par fotki Micro-Metakit Art. Nr. 03613H. Ova je 06 od 10 napravljenih. Uzivajte
Bild 041.jpg Bild 042.jpg Bild 043.jpg Bild 044.jpg Bild 045.jpg






Nastavlja se...
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Predivna je, mogu reči orgazmična >:finger:
Čestitke g. Markež! :palci_gore: :palci_gore: :palci_gore: :palci_gore:
 

NClight

Hybernated
Eh, slučajno znamo i taj podatak (BTW, bila je izložena na IX suretima u Markezovoj vitrini)

Oprez, nije za srčane bolesnike :crk: , pa tko želi znati, neka čita sitno: 1200€ :plaza:
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Ako mogu biti ciničan onda je cijena u razmjeru sa drugim (plastičnim) modelima visoka ali mislio sam da bude cijena viša još za cca 50% >:) Za takvo remek delo je cijena dobra ali za naše džepove ipak malkice previsoka ;) U svokm slučaju onaj ko jo zaista hoće imati je spreman dati i toliko novca.
 

crhav

Aktivan član
ALEX,
doma imas ovakav prekrasan model kao primjer pa je vrijeme da pocnes graditi tvoje modele parnih lokomotiva!!
Naprijed dragi prijatelju.
Velimir
 

markez

Član foruma
Gorchi kaže:
Ako mogu biti ciničan onda je cijena u razmjeru sa drugim (plastičnim) modelima visoka ali mislio sam da bude cijena viša još za cca 50% >:) Za takvo remek delo je cijena dobra ali za naše džepove ipak malkice previsoka ;) U svokm slučaju onaj ko jo zaista hoće imati je spreman dati i toliko novca.
Gorchi, nisi uopste cinican, naprotiv, cene ovakvih modela na zapadu su takve, pogotovu od renomiranih firmi kakva je ova. Ipak treba uzeti u obzir da je ovo mesingani model, da je za sastavljanje ovakvog modela potrebno puno vise vremena od nekih drugih velikoseriskih plasticnih modela. Ja bih ipak rekao ovako, svaki model je napravljen za nekoga ko moze da ga plati. Koliko sam video i ti si fenomenalno sastavio Velimirov model 06-018, a kada bi kojim slucajem sracunao broj sati koje si potrosio i to pomnozio sa "nekom" cenom rada, mislim da bi se na kraju svelo na manje, vise, ovakvu cenu.
crhav kaže:
ALEX,
doma imas ovakav prekrasan model kao primjer pa je vrijeme da pocnes graditi tvoje modele parnih lokomotiva!!
Naprijed dragi prijatelju.
Velimir
Da prijatelju, potpuno su u pravu, ali kako naci vremena???? Salim se, naravno, bice mi veliko zadovoljstvo kada budem krenuo sastavljati tvoje divne modele.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
G. Markež,
potpuno se slažem! Ako bih samo zbrojio material, koji je bio potrošen za 06 onda bi to značilo sigurno nekih 500 EUR ne računajuči loksound dekoder i još koju malu stvar (došao bi blizu 700 EUR). A vrijeme utrošeno za izradnju... e to je druga priča! Ako budem imao vrijeme onda u drugoj polovini ove godine bi započeo sa novim modelom, možda JŽ 11 da je upotrebim sa mojim vagonima plavog vlaka :) (to su oni vagoni, koje je izradio Miloš Jocif)
Ajde, išli smo off topic, natrag ka 145-005 ;)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh