Kameni most - H0 cestovna vozila

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Za sada imam samo 3 cestovna vozila u H0 mjerilu pa cu ih predstaviti.
Naravno da ce ih biti jos :)

Poznati Mercedes 1838 kao INA cisterna
48.jpg
SETRA kao AutoTrans Rijeka
49.jpg
NEOPLANE Cityliner kao Čazmatrans
50.jpg
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Mislim da sam ovu Ladu kupio u kompletu s 1 m ceste od Buscha u nekoj posebnoj ponudi/pakovanju :)

Fićek mi je na popisu za kupi u ZG 5.12. (Imao ga je Moko prosli put) .. i to mi bas crveni treba za jednu povjesnu dioramicu ;)

Tako da lajkam ovu tvoju kupovinu :)

Inace tako mala a tako slatka kolekcija :palac_gore:
Nesumljam u jako dobar nastavak
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
zao mi je sto nisam uzeo Renault 4 i opel corsu i golfa dvojku, itd... da su barem malo jeftiniji...
U tom Mulleru imaju cak i tenk T55 u 1:87 :)
Sad trazim postanski kombi tip PTT i par tegljača, npr RABA, Mercedes itd... iz iste epohe.
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Gdje i koji Muller?
Radi se o Shopping Cityju Seiersberg pred samim ulazom u Graz.
Muller je na dva kata a na prvom katu u kutu su male željeznice.
Imaju prilicno dobar izbor ali samo Roco i Marklin :) s tim da je Marklin kompletno i bogato zastupljen.
Faller, Noch, Vollmer, Busch, Viessman, itd.. imaju i policu od jedno 5m prepunu autica Herpa, Busch, Wiking.... (Da bi se pregledala ta polica potrebno je puno vremena)
Cijene su srednje... iako ima akcija recimo imaju električnu Roco DB BR 112 na sniženju bez dekodera za samo 80 EUR.
Meni se ne uklapa iako je cijena odlična. Ima još nekoliko modela na velikom sniženju.
Nije loše obzirom o kakvom tipu trgovine se radi.
Uh da nam je takav dućan u gradu :) bankrotirali bi (ili mi ili oni heheh)
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Evo pojacanja. Svi modeli na buducoj maketi biti ce oni koji su se mogli vidjeti u 80tim i dalje na ulicama bez obzira na godinu proizvodnje.
Vatrogasno vozilo Volkswagen Bus T2 i malo rijedji ali prisutan BMW Isetta.
image.jpg

image.jpg

Isseta je Schuco a T2 je Welly NEX.
NEX je kopija Schuca ili rade za njih. Imaju potpuno iste kutije, postolja itd itd. Jedino je razlika u cijeni velika.
T2 - 36kn - Muller Zagreb
Isetta - 80kn - Muller Zagreb
 

1borna

Veteran foruma
Očisti objektiv fotića, več duže vremena imade mrljice na sebi!
(prvi čas sam pomislio da mi je to na ekranu, no ponavlja se na tvojim slikama)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh